21 lip 2015

[Z życia aktorów] Milion obserwujących na Istagram'ie Lodo


MILION OBSERWUJĄCYCH NA INSTAGRAM'IE LODO. Lodovica Comello, czyli piękna Włoszka, która zdobyła światową sławę dzięki fenomenowi Disney'a, który podbił miliony serc - "Violetta". Po trzech latach spędzonych w Buenos Aires, Lodo opuściła Argentynę i rozpoczęła karierę jako solistka. Kto by pomyślał, że gwiazda tak szybko oderwie się od postaci Francesci, a jednak. Dudu na swoim koncie ma już dwa krążki - "Universo" oraz "Mariposa", a obecnie pracuje nad już trzecim albumem! Nie możemy zapomnieć także o jej pierwszej, światowej trasie koncertowej "Lodovica World Tour 2015", w ramach której Comello odwiedziła również Polskę. Lodofanaticas z dnia na dzień jest coraz więcej. Dziś Lodovica osiągnęła swój pierwszy milion obserwujących na Instagramie!


Kolejny milion, kolejny sukces i kolejny powód do radości Lodo. To właśnie dziś licznik followers'ów na oficjalnym koncie Dudu na popularnym serwisie Instagram wskazał magiczną liczbę - milion. Bez wątpienia Lodovica, spośród obsady jest jedną z najbardziej aktywnych osób na wszystkich serwisach społecznościowych, dzięki czemu jest cały czas w kontakcie ze swoimi fanami z całego świata, o czym także pisała w swojej autobiografii "Tutto il resto non conta", czyli w polskim tłumaczeniu "Cała reszta nie ma znaczenia". Chyba nikt nie zaprzeczy faktu, iż milion jest dosyć pokaźną liczbą, a Lodovica jak najbardziej na nią zasługuje. Włoszka ciężko pracuje nad swoją solową karierą: koncertuje, tworzy nową muzykę, angażuje się w coraz to nowsze projekty, chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych oraz udziela wywiadów. Nic więc dziwnego, że media o niej wręcz huczą. Warto także dodać, że miesiąc temu milion obserwujących wybiło jej na Twitterze, o czym możecie przeczytać w tym poście: [klik]


PODZIĘKOWANIA OD LODO


TŁUMACZENIE: 1.000.000 na Instagramie. Milion podziękowań!!!!!!TŁUMACZENIE: Milion na Instagramie = Milion podziękowań!!!


Nie obserwujecie jeszcze Lodovici? Bądźcie na bieżąco i śledźcie jej wszystkie konta:

4 komentarze:

 1. Wy jesteście super. Violetta Polska tylko Lodo się zajmuje a wy.... Obiema dziewczynami, bo obie są mega ważne

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Staramy się być, ze wszystkim na bieżąco i pisać o wszystkich. :)

   Usuń
 2. Anonimowy12:16:00

  Wydaje mi się, że aktualnie jesteście najlepszym blogiem o Violetcie i fajnie, że chociaż macie współpracę z Disney'em, skupiacie się przede wszystkim na głównym temacie bloga, czyli Violetcie.
  Gratuluję i życzę wielu sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:20:00

  Najlepszy blog o violettcie!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!