19 sie 2015

[Wydarzenia] Dziś Violetta w Radiu Young Stars

Violetta w Radiu Young Stars! Dziś przylatuje do nas obsada, a w przeciągu tygodnia na polskich scenach będą rządzić fioletowe przeboje. Co jeszcze możemy oczekiwać? Zdobyliśmy kolejną rzecz - cała godzina w Radiu Young Stars należy do nas! Do wygrania nagrody z autografami obsady. Nie możesz tego przegapić!

Dzisiejszy dzień należy do Vlovers. Zdarzają się wspaniałe rzeczy. Czekamy na przylot obsady. Wszędzie tylko my! A to jeszcze nie koniec. Dzisiaj w Radiu Young Stars w godzinach 16-17 odbędzie się specjalna audycja dla nas - fanów Violetty! Będzie przez nas proponowana muzyka, pozdrowienia na żywo i uwaga - wspaniałe konkursy!Bądźcie o 16 na www.radioyoungstars.pl  Co w tym temacie napisali oni:

Specjalna audycja dla fanów Violetta !

Najlepsza muzyka, Wasze pozdrowienia na żywo dla swoich bliskich, a co najważniejsze - płyty i mnóstwo gadżetów do wygrania z AUTOGRAFAMI GWIAZD SERIALU VIOLETTA ! :)

Tak więc musicie być z nami! :) 

Audycję jak co tydzień prowadzi Łukasz Szuster "Joker" :)

Prowadzisz fanpage fanów Violetty, stronę internetową na jej temat , chcesz wesprzeć program promocyjnie? Napisz w wydarzeniu lub skontaktuj się z nami pisząc wiadomość na FB ! 

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze śledzimy to już przekroczyli granicę Polski. :)

   Usuń
 2. Anonimowy16:54:00

  A propos jak sluchac azdzcji y nimi w roli glownej

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:34:00

  Jak przebiegła audycja????

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!