8 sie 2014

[Gadżety] Kolekcja V-lovers tom 14


Nawet gdy gasną światła reflektorów, przyjaźń nadal pozostaje. Magia ''Violetty'' trwa na próbach, podczas zdjęć i w czasie wolnym. Tom czternasty ''Kolekcji V-lovers'' będzie dla fanów serialu okazją, by poczuć niepowtarzalną atmosferę, która zawsze panuje na planie z naszymi ulubionymi gwiazdami.....


Tematem przewodnika odcinków z czternastego tomi, jest wzajemnie zaufanie. Pamiętajcie kłamstwo ma krótkie nogi... A gdy już raz zdobyło się zaufanie czyjeś osoby, coraz trudniej jest, jej wyjaśnić prawdę. Czy Angie będzie szczera wobec Germana? Jak Violetta pogodzi muzyczną pasje i dobre relację z ojcem? A może tych dwóch światów nie da się ze sobą połączyć? Z pewnością w czternastym tomie nie zabraknie nam V-loversowych emocji!!!W tomie czternastym kolekcji V-lovers, oprócz kolejnych pięciu odcinków sezonu pierwszego, jak zawsze znajdziemy także min-lekcje języka Hiszpańskiego, oraz inspiracje dotyczące fryzur, jednak tym razem w stylu, zakręconej brunetki oraz stylowej blondynki [obrazek u góry]. Dla wszystkich V-lovers,Facunators gratką będzie plakat serialowego Maxiego i Quiz o serialu.

Zamierzacie kupić 14 tom kolekcji V-lovers?

14 komentarzy:

 1. Dzięki za opis ;-)
  Kupię na pewno (min. dla plakatu z Facu ❤)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na bloga : http://violettatylko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Raczej nie kupię , ale fajnie że sprzedają coś takiego . Może kiedyś ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie kupuje trochę drogie

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że wstawiacie zdjęcia. Osoby, które tego nie kupią mogą się przynajmniej w połowie dowiedziwć co znajduje się w kolejnym tomie . :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety nie kupię tego , szkoda mi pieniędzy , wole sobie gazetke kupic , ale bardzo ciekawy ten tom :))

  Zapraszam na bloga vilu4everpl.blogspot.com komentujcie , obserwujcie , często czytajcie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy tom ale ,,Violette" sezon 1 lubię najmniej

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie, że jest coś takiego, ale jest zdecydowanie za drogie (25 zł za jedną płytę to zdzierstwo!!). Kupię tylko ostatni tom, bo najbardziej lubię ostatnie odcinki, w których wszystko się wyjaśnia.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie zbieram tych tomów. Jest za droga. Bardzo jednak podobają mi się naklejki :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzięki serdecznie za opis jak zawsze :D Ja mam 9 tomów, ale chciałabym mieć wszystkie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mam niestety żadnego tomu :< Bardzo bym chciała je mieć, niestety zebrało ich się za dużo dla mnie no i nie wiem jak to będzie <3 Może kupie jakiś tom, możliwe. Ale ten post na pewno mnie do tego zachęcił!
  Dziękuję i pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy21:06:00

  Ja mam wszyściutkie 16 tomów!!! Na internecie kupiłam,wszystkie 80 odcinków.

  OdpowiedzUsuń
 13. Fajne i oryginalne prezenty zawsze znajdowałam w https://4gift.pl jak ja to nazywam w świecie prezentów. Nigdy się na nich nie zawiodłam i wszystko udawało się od zamówienia do dostarczenia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!