13 sie 2014

[Z Życia Aktorów] Powrót Tini do Włoch!Młoda siedemnastoletnia gwiazda Disney'a a w szczególności serialu "Violetta" który w tak krótkim czasie zdobył serca widzów na całym świecie stając się nieporównywalnym fenomenem już dziś planuje swą dalszą przyszłość. Pragnie w dalszym życiu miłości rodziny, przyjaciół, chłopaka, szczęścia a także pokoju. Tinita Stoessel, ku uciesze włoskich tinistas i v-lovers  już pierwszego września weźmie udział w wielkim wydarzeniu w Rzymie. Pierwszym religijnym
 spotkaniu o tematyce pokoju na całym świecie. Zapraszam do postu!
[Aktualizacja Poprawiony Post]


WłochyWłochy (Republika Włoska, wł. Italia, Repubblica Italiana) – państwo położone w Europie Południowej, na Półwyspie Apenińskim, będące członkiem wielu organizacji, m.in.: UE, NATO, należące do ośmiu najbardziej uprzemysłowionych i bogatych państw świata – G8.

Flaga kraju
Państwo leżące w Europie Południowej, posiadające na swoim terytorium dwie enklawy: San Marino na północy i Watykan na terenie stolicy kraju, Rzymu. Włochy cechuje wyżynny i górzysty krajobraz. Praktycznie cały kraj reprezentuje klimat podzwrotnikowy i roślinność śródziemnomorska.Całkowita granica lądowa Włoch wynosi 1932,2 km. Sąsiadują z Francją – 488 km granicy, Szwajcarią – 740 km, Austrią – 430 km i Słowenią – 232 km. Wewnątrz terytorium Włoch znajdują się ponadto dwa państwa-enklawy: San Marino (39 km granicy) i Watykan (3,2 km).

#Rzym
Rzym (wł., łac. Roma) – stolica i największe miasto Włoch, położone w środkowej części kraju w otoczeniu wzgórz, nad Tybrem, ośrodek administracyjny i polityczny (siedziba prezydenta, ministerstw i urzędów); stolica i główne miasto regionu administracyjno-historycznego Lacjum. Obszar administracyjny 1523 km², liczba ludności 2 748 809 (zespół miejski ok. 3 800 000).

Miasto położone w środkowych Włoszech, nad rzeką Tyber, w jej dolnym biegu, na wyżynnym, wapiennym obszarze niedaleko wybrzeża morskiego. Stolica kraju i siedziba najważniejszych instytucji życia politycznego i gospodarczego; drugi po Mediolanie ośrodek finansowy i gospodarczy państwa (ważny ośrodek przemysłu samochodowego, elektrotechnicznego, włókienniczego, spożywczego i innych). Wielki węzeł komunikacji lotniczej (2 porty lotnicze: Fiumicino oraz Ciampino), kolejowej (dworzec Termini) i drogowej. 


Informacje

Tłumaczenie: W dniu 1 września będę śpiewać na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa!!!! Razem dla pokoju

Tłumaczenie: Jestem bardzo szczęśliwa i dumna z pracy w grupie pokoju inspirowanej przez papieża Francisco.

Tłumaczenie: Rzymskie Tinistas! Oczekuję was 1 wrześnoia na stadionie olimpijskim w Rzymie!!! Wszyscy razem dla pokoju!!Watykan ogłosił, iż 1 września bieżącego roku odbędzie się niezwykłe wydarzenie inspirowane przez głowę kościoła katolickiego mianowicie papieża Francisco. Uroczystość ta to pierwsze religijne spotkanie dla pokoju, które odbędzie się na Stadionie Olimpijskim w Rzymie. Muzyczną atrakcją będzie sama Martina Stoessel znana w Włoszech jako odtwórczyni głównej roli w serialu Disney Channel pt."Violetta". 
Dla uczestników którzy mniej gustują w muzyce a więcej w rozgrywkach sportowych oczekuje spektakularny mecz piłki nożnej z samym Messi na czele, który występuje głównie
na pozycji napastnika w Barcelonie i reprezentacji Argentyny.Celem wydarzenia jest nadawanie wiadomości pokoju, tolerancji a także zebranie funduszy dla Fundacji PUPI organizacja mająca na celu nieść pomoc dzieciom ze środowisk defaworyzowanych i Scholas Occurentes czyli organizacja edukacyjna popierana przez samego sponsora wydarzenia Jorge Bergoglio.Muzyka, sport, spektakularność i braterstwo są charakterystycznymi elementami wydarzenia w Rzymie.Jak podoba wam się nowy projekt pokoju na świecie?
Co sądzicie o działalności Tinity?

28 komentarzy:

 1. Fajnie, że Tini udziela się charytatywnie! To z jej strony naprawdę miłe, że działa i występuje na rzecz pokoju;) Myślę, że występ Tinity przyciągnie wielu fanów Tini, jak i Violetty. A co do akcji, to dobrze, że takie organizują;) są one bardzo potrzebne w dzisiejszym świecie, ponieważ jak my w Polsce tego nie widzimy, to w wielu krajach trwa teraz wojna i ginie wielu ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą w 100%. Np. tak Ukraina :( Albo Izrael :(

   Usuń
  2. Też się z tb zgadzam!

   Usuń
 2. Miło, że Tini udziela się charytatywnie, ale zastanawiam się czy ona to robi z serca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tini jest świetna : śpiewa, tańczy, gra w serialu i udziela się charytatywnie !! T wspaniałe z jej strony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podzielam zdanie Lily to świetnie że Tini wykorzystuje swoją sławę w dobrym celu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że Tini bierze udział w takich rzeczach. To dobrze, że nie gwiazdorzy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze świadczy o niej że bierze udział w tym wydarzeniu ;) Jestem z niej dumna ;) Fajny post

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy17:33:00

  jestem wariatką i mieszkam na strychu.
  Pozdrowienka ode mnie <3 XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:47:00

   Aha spoko -_- super komentarz odnośnie postu ! Gratuluję !

   Usuń
 8. Dobrze, że Tini jako osoba sławna, wciela się charytatywnie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo miło z jej strony, że chce pomagać ludziom. Cieszę się że nie robi z siebie takiej Miley (bez urazy dla jej fanów i dla niej). Podziwiam takie osoby. To bardzo dobrze, że nie myślą tylko o sobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat Tinita ubóstwia Miley...

   Usuń
 10. Anonimowy17:45:00

  Cieszę się że Tini bierze udział w takich rzeczach <3 Ona jest cudna :))

  OdpowiedzUsuń
 11. To cudowne ze strony Tini, że myśli o innych i udziela się charytatywnie <3 To takie wspaniałe, że chce nieść hasło pokoju, ponieważ nie ma takiego pokoju na świecie <3 Poza tym Tini ma wiele fanek, tak samo jak Violetta, więc tym bardziej przyciągnie to ich uwagę. Jestem Tinistas, i się z tego bardzo cieszę <3
  Dziękuję za post :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Dobrze że ogranizują takie akcje, wspaniałe że Tini się tak usziela charytatywnie. Przyciągnie to wielu jej fanów może pójdą w jej ślady

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę przyznać, że to naprawdę ciekawa uroczystość. Cieszę się, że Martina tak często udziela się charytatywnie, daje bardzo dobry przykład innym. Uważam, że to wydarzenie będzie fajnym połączeniem sportu, muzyki i niesieniu pomocy innym.

  OdpowiedzUsuń
 14. To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich Tinistas z Włoch oraz z całego świata. Każda znana osoba powinna udzielać się charytatywnie więc spodobało mi się pomysł że Martina tam wystąpi. Ona jest chodzącym przykładem każdy powinien chcieć choć trochę być podobnym do niej z charakteru.

  OdpowiedzUsuń

 15. Cieszę się bardzo, że Tini wystąpi w takim celu w Rzymie. Myślę, że w ten sposób niektórzy zmienią zdanie na jej temat. Wielu uważa ją za Disney'owską gwiazdkę, której woda sodowa uderzyła, ale tak nie jest! Martina udziela się charytatywnie, pokojowo i to powinien usłyszeć cały świat! Tini to wyjątkowa osoba! Ogólnie ten projekt jest wspaniały! Wiele atrakcji, które przyciągną wiele osób, a przy okazji rozgłoszą informacje na temat pokoju na świecie! Super, super, super! Chętnie wybrałabym się, ale poczekam do En Vivo w Polsce :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Jestem bardzo zadowolona z naszej młodej gwiazdy . Nie poprzestaje na byciu tylko sławna , ale też dobrą !
  Kochana jest , udzielać się charytatywnie - coś wspaniałego :)
  Szkoda , że nie mam jak tam polecieć/pojechać , ale ... będzie en Vivo :)
  A mówiąc o pierwszej takiej pokojowej akcji , to również jestem zachwycona . To wspaniałe , ludzie powinni się jednoczyć dla pokoju , dosyć tego wszystkiego co się złego na świecie dzieje !
  Mam nadzieję , że widowisko będzie udane . O naszą Tini nie mam się co martwic , zaśpiewa najlepiej na świecie , jak zawsze . Przecież to nasza kochana idolka :)))

  OdpowiedzUsuń
 17. To naprawdę fajna akcja! Ciesze się, ze Tini bierze udział w charytatywnej uroczystości. To niezwykle ważne i cenna, że takie osoby pomagają innym.
  Nie pierwszy raz przekonaliśmy się, że Martina ma naprawdę wielkie serce!!! Brawa dla Tinity!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 18. To naprawdę wspaniale że Tini tak udziela się charytatywnie. Jest dobrym przykładem dla nas. Rodzice są na pewno z niej dumni że sodówka jej nie uderzyła do głowy i chcę pomagać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No masz racje :) Moja mama jak zobaczyla ten post to powiedziala - Wow ta Violettka jest naptawde fajna. Udziela sie charytatywnie to bardzo dobze w tym wieku. Ładna z niej dziewczyna.

   Usuń
 19. Anonimowy08:24:00

  Jeżeli już to: Powrót Tini do WŁOCH.

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetny pomysł! Ile bym dała żeby tam być.

  OdpowiedzUsuń
 21. Tini jest moją idolką ubustwiam ją Popatrzcie ile ona robi :nagrała 3 sezony serialu violetta po 80 odcinków każdy ,nagrała teledyski do violetty,pisze własną piosenkę ,jeździ w trase koncertową ,udziela się charetatywnie ,została ambasadorką Buenos Aires ,Robi swoje własne nie związane z vilu sesje ,ma czas na rodzine i przyjaciół ,aktywna jest na portalach społecznościowych, ma swoją własną stronę ,udziela wywiadów (mase wywiadów) ,Pojawia się na urodzinach fanek ,Ona robi dla nas wszystko i dlateo ma nas V-Lovers ♥

  OdpowiedzUsuń
 22. Wiktoria Holeczek19:06:00

  Fajnie że sie udziela charytatywnie i że znowu przyjeżdża w okolice Polski

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!