13 sie 2014

[Violetta 3] Streszczenie odcinek 8W poprzednią środę mogliśmy oglądać już kolejny odcinek trzeciego sezonu Violetty, jednak nie wszyscy mogli zrozumieć o co chodzi. Jednak kolejny raz postanowiliśmy streścić odcinek fioletowej telenoweli dla was... Tym razem streszczenie jest wyjątkowe bo pisane przez naszą wierną czytelnicze Małgorzatę. Pamiętajcie bądźcie wyrozumiali. Zapraszamy....#Odcinek 8


#Opracowanie
Ostatni 7 odcinek naszej przebojowej Violetty kończy się w momencie jak Leon potrąca Gery, a ta wypuszcza wszystkie ulotki. W tym samym czasie w domu Castillo odbywa się rozmowa pomiędzy Violettą a Camilą którą, podsłuchuje German.

W pierwszych minutach w dalszym ciągu jesteśmy w domu Violetty gdzie odbywa się rozmowa z Camilą. W czasie rozmowy Violetta mówi coś o Ludmile, German usłyszawszy to, wychodzi.

Na torze motocrossowym Gery krzyczy na Leona że co on zrobił, Leon ją bardzo przeprasza ale przychodzi szew poszkodowanej nastolatki i mówi ze jak mogła zniszczyć wszystkie ulotki i że to koniec z jej pracą, Leon się buntuje i mówi że to jego wina ale szefa Gery to nie obchodzi i odchodzi.

Marco i Francesca rozmawiają o ich związku, wszystko słyszy Diego i uśmiecha się że jego przyjaciele się pogodzili. Francesca i Marco przytulają się.

Gregorio jest załamany że nasz najukochańszy Andres oblał go różową farbą J Andres się tłumaczy i bardzo przeprasza. Nasza mała pierdółka chce pomóc swojemu byłemu nauczycielowi tańca, ale ten mówi żeby go nie dotykał. Ponieważ, farba go oślepiła odchodząc Gregorio nie widzi gdzie idzie i Andres próbuje go jakoś nakierować.

<olga i ramallo w kuchni, nie ogarniam tej sceny >

W kolejnej scenie widzimy jak Alex wchodzi do studia i rozmawia ze swoim tatą. Mów że jest w domu u kolegi ale zobaczywszy Miltona mówi że musi kończyć i rozłącza się. Clemen (alex) rozmawia z Miltonem ( chyba coś o muzyce nie do końca rozumie) Nowy chłopak chce cos powiedzieć ale nauczyciel go ucisza i  mówi jeszcze swoje zdanie i odchodzi.

Idąca korytarzem Violetta spotyka Alexa. Pyta się go co u niego chłopak odpowiada że wszystko w porządku  i mówi dziewczynie że stresuje się egzaminami do studia. Violetta go uspokaja i pyta się na jakim instrumencie chce grać. Clement odpowiada że na pianinie ale że chyba nie wychodzi mu to do końca i nie ma gdzie poćwiczyć. ( tego nie jestem pewna bo nie do końca go rozumiem.) Vioetta mówi że w domu ma pianino i ze mogli by razem poćwiczyć zaskoczony chłopak pyta się czy na serio. Violetta odpowiada że tak i żeby dał jej swój telefon to zapisze mu swój numer. Violetta zapisuje, przychodzi Camila a Viola i Alex się żegnają. Violetta pyta się Camili co się stało ta odpowiada że nic.

Z powrotem przenosimy się na tor gdzie León goni Gery i bardzo ją przeprasza, że nie chciał jej zniszczyć tych ulotek.
Nagle pojawia się śpiewający Brodway w szkole Diega i Gregoria. Maxi coś zaczyna narzekać i przychodzi Diego chwaląc go że jest bardzo dobrze i że robi dobrą robotę .

Diego podchodzi do Francesci wita się z nią. Francesca coś podnosi, Diego pyta się jej co to jest ta odpowiada że czapka z gazety J Diego też taką zakłada i pyta się Fran czy dobrze wygląda ta potakuje . Diecesca a rozmawia coś o szkole tańca następnie temat schodzi na Marco. <niestety akcent diego trudno zrozumieć> Francesca zakłada mega wielką czapkę J

W domu Castillo widzimy płaczącą Olgę sprzątającą pianino. Olga zaczyna się skarżyć na Ramallo. Widać że jest bardzo zdenerwowana i wychodzi z pokoju.
Przenosimy się do szkoły Diego i jego ojca gdzie właśnie przyszły Violetta i Camila. Witają się ze wszystkimi. Camila mówi że to miejsce wygląda niesamowicie a Diego i Fran się z nią zgadzają. Diego zaczyna opowiadać co będzie w tej szkole „ przedstawienie muzyka taniec” Violetta mówi że to świetnie i pyta się gdzie jest jej wybranek. León w tym czasie wchodzi w pięknym i seksownym kombinezonie J Mówi że jest tutaj a jego ukochana go przytula.

Do Sali wchodzi zalany farbą Gregorio wraz z dalej tłumaczącym się Andresem. Wszyscy zaczynają się śmiać . Bo Gregorio rzeczywiście wygląda rewelacyjnie sama prawie popłakałam się ze śmiechu J Ale wracając do Violetty. Diego pyta się Ojca co się stało a Andres mówi że oblał go farbą. Diego uspokaja ojca mówi że oni się zajmą malowaniem Camila i Violetta to potwierdzają. León mówi żeby się przebrały w te super sexi kombinezony. Dziewczyny wychodzą.

W domu Gremana po schodach schodzi Ramallo i mówi Germanowi że en (chyba) powinien powiedzieć Violettcieo jego związku z Pris. W czasie tej rozmowy wchodzi Olga i zaczyna mówić o tym thiramisu.

Fran i Marco zamalowują jakiś napis naściennie, Marco ją poprawia ta się buntuje. Diego patrzy z politowaniem na Marco ten zawstydzony bierze pędzel i pomaga swojej dziewczynie.

Przenosimy się nagle do naszej kochanej Leonetty którzy się świetnie bawią. Leon pomazał sobie palec farbą i mazną Violę po nosie, ta chcąc się zemścić zamachnęła się pędzlem ale zamiast trafić w Leona trafiła w Camile. Zobaczył to brodway który zaczoł się z niej śmiać więc sam został ochlapany farbą. Wszyscy zaczynają „Wojnę na Farby” i rewelacyjnie się bawią, do czasu aż przychodzi Andres z całym wiadrem z farbą i ich ochlapuje, nasza paczka kuca i farba zamiast w nich trafia w nikogo innego jak Gregoria !!!

Gregorio jest oburzony, Diego go uspokaja ale ojciec mówi że on potrzebuje profesjonalistów i że mają dużo pracy i nie ma czasu na tkie głupie zabawy. Diego przeprasza i bierze się do pracy.

Camila mówi coś o Marcesce, podchodzi Vilu z Leónem i się z nią zgadzają. Marcesca się przytula. Violetta również przytula Leóna i zakochana Camila pędzi do swojego chłopaka żeby też się przytulić <3 Piękna scena J

Widzimy Ludmiłę i jej matkę. Pris siedzi smutna przy oknie. Podchodzi do niej Lu, matka pyta się co się dzieje, dziewczyna pyta czy chodzi o Germana. Priscilla zaczyna opowiadać , prawie płacząc, zaszokowana Ludmiła siada na kanapie a Pris wychodzi.
Przenosimy się do Kuchni, gdzie German otwiera lodówkę i nagle widzi Jade. Pyta się jej jak się tu dostała, pani lafontain odpowiada że ma klucze, german każe jej oddać, ta zaś mówi że nie bo to jest jej dom , German się buntuje i mówi że to jest jego dom. Jade oddaje mu klucze. Pan Castillo patrzy na nią z byka i pyta się czy ma ich więcej, ta zaś otwiera torebkę i wyjmuje kolejną parę kluczy. German nie wierząc jej że to wszystko pyta się  czy ma jeszcze więcej kopi, ta początkowo zaprzecza ale po sekundzie wyjmuję kolejką kopie kluczy i oddaje Panu Domu. German wyrzuca swoją byłą partnerkę  domu.

Widzimy budzącą się ze snu Violettę, która otwiera swój pamiętnik i rysuje piękny napis León śpiewając Amor en el aire. Nagle do pokoju wchodzi jej wybranek z gitarą i razem śpiewają. Violetta próbując dotknąć Leóna nagle traci go z wzroku i widzi po drugiej stronie pokoju. Zaniepokojona Nastolatka budzi się z tego snu i od razu dzwoni do swojego wybranka. Śpiący już León odbiera telefon i pyta się co się stało. Violetta nie pewnym głosem pyta się Leóna czy z nimi wszystko w porządku i czy nic się dzieje. Leon pyta się dlaczego. Violetta pyta się o oni mogliby się przez coś rozstać. Chłopak odpowiada że nie i pyta się dlaczego jego „kochanie” o to pyta. Vilu opowiada mu o śnie ten ją uspokaja i mówi że jest wszystko w porządku. Violetta mu bardzo dziękuje i przeprasza. Leon mówi że widzą się jutro i że ją kocha. Violetta też mówi że go kocha i się rozłącza.

Przenosimy się do studia gdzie nasi kochani muzycy tańczą. Cały układ ogląda Pablo i mówi że bardzo mu się podoba i że będą mogli ją pokazać w Youmix. Pablo pyta się Violetty czy mogłaby zaśpiewać swoją piosenkę.  Violetta śpiewa Creativa.
Widzimy Germana który idąc drogą myśli o Pris i w pewnym momencie zawraca i idzie w przeciwnym odcinku.

Znowu przenosimy się do Studia gdzie główna bohaterka gra swoją piosenkę, gdy do Sali wchodzi Alex i słucha jak Violetta pięknie gra. Gdy Viola kończy grać wszyscy bują jej brawo i Pablo mówi że bardzo dobrze. Violetta mówi że jej inspiracją był Michael Jackson. W tym momęcie Brodway zaczyna się że na pewno utwór „Thiler” i zaczyna tańczyć ukłąd z teledysku tej piosenki. Wszystcy się smieją.

Do Violetty podchodzi León i mówi swojej ukochanej że musi gdzieś iść i że widzą się póżniej. Violetta mówi że dobrze i podchodzi do Fran i Cami. Rozmowę przerywa im Alex który pyta się Vilu czy idą na lekcję Pianina. Ta odpowiada że oczywiście i odchodzą , ale Fran i Cami zatrzymują na chwilę Violu i Pytają czy mogą chwile porozmawiać. Alex wychodzi, a dziewczyny pytają się Violi co ona robi i co z Leónem. Violetta im tłumaczy żę daje Alexowi tylko lekcję gry na pianinie i wychodzi. Fran i Cami są oburzone.

Przenosimy się do domu Ludmiły i widzimy jak German dzwoni do drzwi i pyta o Priscille. Lu odpowiada że mamy nie ma i nagle za jej plecami pojawia się matka. Ludmiła udaję zdziwioną że jednak jej mam jest w domu. Matka mówi córce żeby ta szła do Studia. Lu wychodzi. Priscilla zaprasza Germana do środka.
German i Pris rozmawiają o telefonach które miały miejsce. Oboje są bardzo zdziwieni bo przecież oni nie dzwonili. German mówi że to przecież był jej głos ona tak samo, ale to nie oni zdzwonili. Geramn i Priscilla od razu się uśmiechają że to była nie prawda i zastanawiają się co się mogło stać.

W szkole Diega i jego Taty chłopaki ustawiają sprzęt do próby ich zespołu. Diego i marco rozmawiają o związku Marceski. Do szkoły wchodzi Maxi, Andres Brodway i León. Diego mówi że pierwsza próba ich zespołu odbędzie się za sceną z nim. Chłopaki się cieszą. Diego pyta Leóna czemu ten jest taki zmęczony a ten odpowiada że biegł tutaj ze Studia J (Chyba nie do końca Go mogła zrozumieć)

Obiektyw Kamery wzraca się teraz na Violettę i zapatrzonego się w nią jak w obrazek Alexa.  Violetta tłumaczy mu coś na nutach a on w tym czasie nie odkleja od niej wzroku. Violetta pstryk mu przed oczami żeby się ogarną, ten mówi że tak tak już dobrze i że wszytsko rozumie. Zaczyna grać i strasznie fałszuje. Violetta mu przerywa i tłumaczy co robi źle.

W szkole tańca Gregoria chłopcy śpiewają  „Tu Foto De Verano „. Gregorio wchodzi na scenę i chwali chłopców że bardzo dobrze im poszło i że bardzo mu się podobało. Schodząc ze sceny potyka się i wywraca J

W domu Violetty w dalszym ciągu odbywa się lekcja pianina Alexa który cały czas jest skupiony na Violettcie a nie na nutach. Violetta pyta się go czy wszystko ok a on nagle odcknięty odpowiada że tak J W tym czasie zdwoni zdwonek do drzwi. Violetta go przeprasza i idzie otworzyć drzwi. Jak myślicie kto za nimi stoi? Oczywiście nasza kochana Ldmiła ! Ludmiła wchodzi do domu i od razu Alex mówi że nazywa się Alex i…… ale nie zdążył dokończyć bo nasza super nowa mu przerwała mówiąc że ją to nie obchodzi. Ludmiła mówi że chce z niąporozmawiać na górze na co Violetta jej odpowiada że teraz nie może bo ma gościa. Ale jednak nasza Ludmiła to olew i mówi że czeka na nią na górze. Wychodzą.

Dzieczyny wbiegają na górę i Violetta pyta się Ludmile ze boli ją gardło lub też jej w nim zaschło ( nie zrozumiałam)  i żeby ta jej przyniosła coś do picia. Violetta wychodzi a w tym czasie szybka jak Pantera Lu zamyka za nią drzwi i dobiera się do jej laptopa i zgrywa jej program od Maxiego.

W studio aktualnie trwa próba śpiewu franceski. Fran wraz z Maxim przed Beto prezentują piosenkę Nauczyłam się mówić żegnaj. Beto bardzo chwali ich prace i mówi że piosenka jest bardzo fajna. Beto wychodzi ale na jego miejsce pojawia się Marco na pytanie jak im poszło na co Fran odpowiada że bardzo dobrze. Fran i Marco rozmawiają.

Nagle pojawia się Ludmiła której na nieszczęście udało się zgrać program na Komputer Violi. Violetta wraca do Lu  z sokiem pomarańczowym i pyta się jej co się stało. Ta zaczyna mówić że jej mama i tata Violi są razem. Ta jej mówi że nie ma czasu i musi wracać uczyć Alexa, Violetta wychodzi a za nią biegnie krzycząca na nią Ludmiła.
Cami i Fran rozmawiają o związku Marceski. Fran się skarży że nie do końca radzi sobie z Marco i Camila daje jej rady jak to ona wychowuje swojego ukochanego Brodwaya J

Widzimy w korytarzu rozmawiającego przez telefon Marco, z jakimś Panem w garniturku. Panowie rozmawiają o karierze Marco, kiedy przychodzi Fran i pyta się swojego chłopaka, ten jej odpowiada że rozmawia i żeby poczekała. Dziewczyna staje za chłopakiem jak mur, ale jej wybranek prosi j żęby poszła gdzie indziej, ze sarkastycznym uśmiechem Fran odchodzi.

Z powrotem przenosimy się do szkoły tańca, gdzie widzimy wchodzącą przez wielkie drzwi Gery. Dziewczyny wygląda na zagubioną, ale w momęcie jak widzi Diego od razu robi się pewniejsza siebie i mówi mu że przyszła do pracy, Diego odpowiada że tak wszytsko się zgadza i w tym momęcie przyszedł León który mówi że to jest Gery o której mu mówił. Ździwiona Gery pyta się Leona „Ty!?” i bardzo mu dziękuje że jej to załatwił. León mówi że nie ma za co bo przecież to przez niego straciła poprzednią. Diego mówi dziewczynie co by miała robić w tej pracy i wszystko jej tłumaczy pyta się dziewczyny czy wszystko jej pasuje, dziewczyna odpowiada że tak. Diego mówi że idzie przynieś papiery i żeby tu na niego poczekała. Diego wychodzi a Lery ( Gery i León) zostają sami.

Gery jeszcze raz bardzo dziękuje Leonowi, chłopak mówi żę nie ma sprawy a dziewczyna rzuca mu się na szyje. W tym momencie do szkoły wchodzi Violetta i wszystko widzi. Zdenerwowana dziewczyna wychodzi niezauważona przez ukochanego.

Gery przeprasza żę tak na niego wskoczyła i jeszcze raz dziękuje, León mówie żę nie ma sprawy. Diego wchodzi do sali i mówi żę ma już wszystko co mu jest potrzebne i że dziewczyna musi podać swoje i mię i nazwisko. Dziewczyna potakuje, a León mówi że mu już iść. Diego mu dziękuje. Do Sali wchodzi Greg (Gregorio)  i wita się z synem i nie znaną mu dziewczyną. Chłopak przedstawia swojego ojca „nowej”. Dziewczyna grzecznie się wita a Gregorio patrzy na nią krzywym okiem. Syn prosi go żeby przestał i ojciec wychodzi.


Na pięknym obrazku ukazuje nam się dom Castillo. Przenosimy się do kuchni gdzie widzimy pięknego i przystojnego Ramallo piszącego  list miłosny do Olgity, kiedy do kuchni wpada German i mówi że w salonie siedzi wspaniała Priscilla i że to jest bardzo ważne. Super sexi krokiem German wychodzi z Kuchni i Ramallo wzdycha prawie wypluwając zęby. Szybkim ruchem jak pantera kładzie list na stole i łapie walizkę niczym Gepard. Niestety w tym momencie mająca zawsze oczy do okoła głowy Olgita wchodzi i pyta się swojego małego koteczka co jej skarbeczek robi.

Piękna i wiecznie sexowna olga super sexi głosem pyta się swojego skarbeczka czy on ją chce zostawić. Ten jej próbuje wszystko wytłumaczyć, i przekupić ją romantycznymi słowami i gestami. W końcu zdaje sobie sprawę że gepardy nie umieją być romantyczne i się poddaje, ale piękna księżniczka Olga błaga go wręcz [prawie] na kolanch [klęka przed nim uuuu będzie …] i błaga żeby mówi dalej. Ramallo mówi Adios-żegnaj i pięknie kręcąc swoimi pośladkami wychodzi. Załamana olga przykłada ręcę do buzi...

W kolejnej scenie widzimy Diego i Gery. Diego patrzy na Gery wzrokiem jakby chciał ją zjeść [to na pewno jest wampir!] i tłumaczy jej że jego tata jest wybuchowy i że z nim trzeba delikatnie i dobrze postępować. [Ciekawe co ma na myśli… ja mam swoją teorię… to na pewno ZBOCZENIEC!] Gery i Diego się żegnają [ o dziwno nie polała się krew.. Diego to wampir] i dziewczyna wychodzi.

Do szkoły wchodzi  w nie dość dobrym humorze Francesca. Jej przyjaciel od razu pyta się co się stało i czy znów chodzi o Marco. Początkowo dziewczyna odpowiada że nie, i że wszystkie jej problemy nie wiążą się tylko z chłopakiem. Jednakże ciąg dalszy rozmowy znów schodzi na Marco. Diego tłumaczy Francesce że jego najlepszy kumpel bardzo ją kocha.

Na torze widzimy idącego Leóna i Maxiego. Chopcy rozmawiają o związku Leonetty. Maxi mówi że musi już lecieć i że widzą się Jutro. Chłopak odchodzi. León dostaje nagle bardzo silnego bólu głowy i opiera się o bajerkę. Jego przyjaciel odwraca się i bardzo martwi się o kumpla.

Do swojego pokoju wchodzi główna bohaterka fioletowej telenoweli.Siada przy swoim biurku i coś mówi sama do siebie ( niestety nie jestem w stanie tego  zrozumieć). Jej koputer powtarza jej słowa tylko głosem jej ojca. W tym momencie do pokoju Pris która wszystko słyszała.

Piszcie co myślicie o streszczeniu, czy chcielibyście widzieć kolejne streszczenia pisane przez Małgosie piszcie w komentarzach. Oczywiście fragmenty czerwone są takie nie bez powodu. Ja nie wnikam, oceniajcie jej pracę w końcu jej dalszy los zależy tylko od was! Komentujcie!!!

Co myślicie o odcinku i streszczeniu ? 


24 komentarze:

 1. Fajnie że tym razem odcinek streściła czytelniczk. Jak już pisałam wcześniej nie oglądam lecz napewno był świetny

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że ktoś zajmuje się tłumaczeniem, bo na przykład nie rozumiem co oni tam do siebie mówią:D Streszczenie dobre, ktoś się musiał przy nim napracować, więc czekam na więcej; )♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. FAJNIE, ze ktoś zrobił tłumaczenie :) Większosc człowiek nie rozumie i odcinek wydaje się nudny :) Ten mi się podoba

  OdpowiedzUsuń
 4. Strszczenie było fajne. Cieszę się, że dodajecie na bloga streszczenia i my czytelnicy ktuży nie rozumiemy wszystkiego lub nie oglądaliśmy danego odcinka możemy przeczytać jego streszczenie. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiktoria Holeczek09:55:00

  Fajny odcinek nie moge sie doczekać V3
  Bardzo wam dziękuję że robicie streszczenoa dzięki wam moge chociarz troche zrozumieć:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10:01:00

  Czekam na 9 :D To jest super :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy10:07:00

  Odcinek jak zawsze super-pełen emocji ♥ Normalnie śmiać mi się chce, że Gregorio znów w trzecim sezonie będzie miał incydent z farbą. Troszkę zawiedziona jestem, że Fran i Marco się pogodzili, bo liczyłam na Diecescę, ale mniejsza o to. Jeśli chodzi o streszczenie... Jeśli mam pisać szczerze, to średnio mi się podobało. Niektóre zdania zbudowane są bez sensu, kompletny brak interpunkcji [albo w niewłaściwych miejscach], niestosowanie wielkich liter... Powiedzmy "olga", "ramallo" , "alex". Zasady obowiązują, bo takie niechlujne słabo się czyta. Nie mówię, że napisałabym lepsze. Streszczenie ogółem jest dobre, gdyby jeszcze popracować nad interpunkcją/wielkimi literami byłoby perfekcyjnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za trochę krytyki, taka zawsze się przydaje :) Przyznam się wam ze to było pierwsze streszczenie jakie pisałam i wiem że nie które zdania są bezsensu lub źle sformułowane.Jeśli chodzi o błędy interpunkcyjne to nigdy nie byłą w tym mistrzem :) Miałam nadzieje że Remik poprawi co nieco. Ale ciesze się że czytelnicy też zwracają na takie rzeczy uwagę i poprawiają w miły sposób a nie od razu hejtują. Cieszę się również że chociaż trochę wam się podoba :)

   Usuń
 8. Dzięki za streszczenie ale mógłbyś cie dodać jakieś obrazki. Ale odcinek super.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze wam idzie z tymi streszczeniami tylko że czemu dzisiaj nie było żadnych zdjęć ??

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne streszczenie :) Odcinek był super!

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy11:36:00

  Dziekujemy za streszczenie,a jest moze jakas szansa,ze beda one na biezaco?

  OdpowiedzUsuń
 12. Odcinek był fajny. Najbardziej podobał mi się moment rozmowa Alexa ze swoim tatom. Przypomina mi to pierwszy sezon kiedy to Violetta ukrywała wszystko przed swoim ojcem. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Małgosia naprawę odwaliła kawał dobrej roboty!
  Kolejny odcinek, no i kolejny raz nie mogłam oprzeć się streszczeniu <3 Najbardziej rozbawiło mnie to, że w kolejnym sezonie Gregorio będzie miał kolejne problemy z farbą! xD Szkoda mi Leonetty. Przechodzą tyle kłótni i starają się być razem nawet kiedy jest im tak trudno…. No i szkoda mi Marcesci, chociaż Diecesca też mi się bardzo podoba c:
  Pozdrawiam i dziękuję za streszczenie! :3

  OdpowiedzUsuń
 14. Cieszę się, że robicie takie tłumaczenia. Odcinek był naprawdę fajny, jednak fakt, że pojawiało się w nim dużo Gery trochę mnie zasmucił, ponieważ niezbyt polubiłam tą postać (dziewczyna ma kawał dobrego głosu, gra także dobrze, tylko sama myśl, że może rozbić Leonettę sprawia, że mniej ją lubię). Bardzo lubię Marcesce, jednak muszę przyznać, że w tym sezonie nie układa im się najlepiej, Diego coraz bardziej zbliża się do Fran i myślę, że oni byliby świetną parą.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja chcę więcej !!! ;) streszczenie świetne , a przy fragmencie pisanym na czerwono płakałam ze śmiechu ;) Niech wszystko będzie tak napisane ;) Gratuluję Małgosi ;) Świetnie !)(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo :) To dla mnie dużo znaczy :)

   Usuń
 16. Cieszę się, że ktoś odcinki tłumaczy, i daje świetne streszczenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo fajnie tłumaczycie odcinki da się połapać o co chodzi w 100%

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzięki że streszczacie z tych postów można się więcej więcej dowiedzieć niż z odcinków (po zatym postanowiłam sobie że nie będę ich oglądać bo nie chce dokładnie wiedzieć co się zdarzy w polskich odcinkach).

  OdpowiedzUsuń
 19. Wow! Długie! :D Fajnie, że znajdują się osoby, które tłumaczą te odcinki, gdyż większość V-lovers, w tym ja xD, nie umieją hiszpańskiego ;) Ja odcinka jeszcze okazji nie miałam obejrzeć, ale zaraz nadrabiam zaległości :D

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy00:32:00

  Bardzo Wam dziękuję jesteście kochani:)Fajnie by było gdybyście dodawali odcinki na bieząco;)Choć rozumiem że to Was kosztuje dużo pracy;)DZięki :)Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 21. Anonimowy10:00:00

  Post bardzo ciekawy, ale wolałabym żeby następne streszczenia robiły ad-minki. Małgosia streszczenie fajne i nawet trochę długie ale popełniasz błędy ortograficzne. Między innymi nazwy własne np. pany lafontine. A do gustu przychodzą mi streszczenia o wiele dłuższe i ze zdjęciami
  Pozdrawiam Dorota K.

  OdpowiedzUsuń
 22. Anonimowy22:34:00

  Małgosia pewnie bardzo namęczyłaś się nad tym streszczeniem.Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!