27 sie 2014

[Szkoła] Violetta i szkoła!

Szkoła jest wesoła ~~Tylko wtedy, gdy mamy przy sobie Violettę!
Został nam ostatni nie cały tydzień laby i do szkoły, niektórzy się cieszą, lecz niektórzy smucą. Ale warto zainwestować choć w jedną rzecz z Vilu, która umili nam te 10 miesięcy.
Zapraszam do posta!
Krótki wstęp





Z gazetek dwóch sklepów, przygotowałam dla was informacje oraz zdjęcia artykułów szkolnych z Violetty, które możecie zakupić. Pamiętajcie, że w gazetce nie ma połowy rzeczy, których znajdziecie w sklepie, dlatego lepiej jechać i obejrzeć wszystko niż kupować przez internet, ale jak kto woli.

Przedmioty z Biedronki
W biedronce jest bardzo dużo artykułów właśnie z Violetta, jednak wszystko bardzo szybko się wysprzedaje, dlatego trzeba się spieszyć. 

Teczka z gumką A4 - dostępne są różne wzory między innymi Violetta. Teczka mieści przedmioty o wielkości A4. Koszt wynosi 1,99 za sztukę, to bardzo rozsądna cena, bo te teczki są dokładnie wykonane.

Bidon lub Lunchbox - nie jest to zestaw możecie kupować oddzielnie, możecie wybrać spośród
różnych wzorów. Kosz każdego 9,99 zł za sztukę.


Zeszyt - jest wielkości A5 i ma 60 kartek. Do wyboru różne licencje. Z pewnością nawet starszym jeden zeszyt z Vilu nie zaszkodzi widziałam je na żywo i bardzo mi się podobają oraz polecam. Koszt wynosi 1,49 zł za sztukę.

Zeszyty - takie same jak poprzednie lecz, różnią się ilością kartek, których jest 32. Jak zwykle wybieracie wzór, który wam odpowiada. Ja polecam starszym 60 kartkowe bo czeka nas dużo pisania.

Naklejki - możecie wybrać z trzech na zeszyty, plan lekcji lub dekoracyjne. Wszystkie w jednej cenie 0,99 zł. Macie wiele licencji i wzorów do wyboru, z takimi naklejkami możecie wyrazić siebie.

Kredki - byłam już i oglądałam je w wielu sklepach i polecam kupno w biedronce jeżeli macie ochotę. Najtaniej i to chyba tyle. Różne motywy na kredkach w tym Violetta, ja osobiście zakupie sobie takie, lecz bez wzorów. Cena za opakowanie wynosi 14,99 zł, a kredki bambino są jedne z lepszych, bardzo dobrze się nimi rysuje i są świetnie wykonane.

Papier kolorowy A4 - możecie wybrać różne zeszyty do wyboru z:

  • 17 kolorowymi kartkami
  • 11 kolorowymi kartkami
  • 10 kolorowymi kartkami
W nich nabłyszczane, samoprzylepne i holograficzne.
Cena wynosi 6,99 zł tu się nie wypowiem, bo nie kupuje takich zeszytów już od paru ładnych lat.


Piórniki - możecie wybrać metalowy lub zamykany na suwak, każdy ma różne motywy, z których wybieramy. Metalowe piórniki mają niepełne wyposażenie, gdyż nie posiadają kredek, natomiast tuby w ogóle nie mają wyposażenia. Polecam kupić rozkładany piórnik.

Piórnik z wyposażeniem - są rozkładane co ułatwia wyjmowanie rzeczy, ja zakupiłam piórnik na allegro który łączy tubę z rozkładanym piórnikiem (nie wiem jak to inaczej ująć) w każdym razie wyposażenia w tym piórniku nie musicie zmieniać, chociaż zawsze lepiej coś dokupić, koszt wynosi 16,99 zł za sztukę.

Różne segregatory i dodatki - wszystko w jednej cenie, czyli 4,99 zł za sztukę.
Możecie wybrać segregator A5, lub A4, pojemnik na przybory szkolne wykonany w sposób klasyczny, lecz prezentuje się dobrze, zestaw kreatywny z naklejkami, zastaw posiadający wkłady do segregatora, kolorowanki i naklejki. Wszystko dostępne w różnych motywach także Violetty prócz pojemnika na przybory.

Plecak na kółkach - zawsze marzyłam o plecaku na kółkach no... nie spełniło się ale wam taki plecak polecam. Młodsze dzieci jak najbardziej mogą sobie na Violettowy plecak pozwolić. Wygląda na porządny, ale na żywo go nie widziałam. 
Kosztuje 59,99 zł za sztukę.

Tesco
W tym sklepie na pewno jest dużo rzeczy z Vilu, jednak w gazetce pojawiło sie niewiele, może pozwolę abyście sami ocenili.

Teczka z gumką - motyw Violetty jest, pożądana teczka jest, cena OK jest. To nie warto zastanowić się nad kupnem?! 

Worek na buty lub Piórnik tuba kolekcyjny - tutaj jest bardzo fajna promocja możecie kupić te dwie rzeczy za 14,98 zł to tanio jak na takie przedmioty, jeżeli chcecie dopełnić swoje artykuły szkolne polecam!

Tornistry - zapewne dla 1-3 ale dziewczynom w tym wieku może sie przydać, jest bardzo dokładnie wykonany i ślicznie wygląda, zastanowiłabym się tylko nad ceną 129,00 zł to chyba trochę dużo chociaż z tego co pamiętam jak byłam taka mała to gdzieś mniej więcej właśnie tyle kosztowały tornistry.

Plecak szkolny kolekcyjny - jeżeli poszliście na promocję "drugi za 1/2 ceny" to zastanówcie się nad kupnem plecaka, który tworzy kolekcje z poprzednimi dwoma przedmiotami.
TYM BARDZIEJ CENA JEST KUSZĄCA, ale radzę najpierw jechać i obejrzeć dokładnie plecak w sklepie.

Piórnik bez wyposażenia - taki kolorowy piórniczek rozkładany czeka na właściciela, który wypełni go kredkami i mazakami i będzie o niego dbał. Koszt wynosi 12,99 zł za sztukę.

Piórnik podwójny z wyposażeniem - śliczny piórnik, w którym dostępny jest wzór z Violettą, po jednej stronie kredki, linijka, gumka i temperówka, po drugiej mazak, dwa ołówki i notesik.
Cena wynosi 59,99 zł za sztukę.

Moje...
Skoro jesteśmy już przy temacie szkoły chciałabym wam pokazać co mi się udało kupić, to jeszcze nie wszystko bo najprawdopodobniej w sobotę jadę na ostateczne zakupy

Piórnik - jak widzicie jest tuba i jakby rozkładany piórniczek. Piórnik pokryty jest puszkiem a od wewnątrz ma zwykły materiał.
I moje zeszyty










Co myślicie o moich rzeczach? Jak podobał wam się post? Coś kupicie, a może już coś macie?

35 komentarzy:

  1. Na większość jestem za duża. Mam kilka zeszytów i i długopisy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam zeszyt i piornik , mam taki sam zeszyt z piórkami ;-*

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziwnie mi jest iśc do szkoły z piórnikiem , ale przecież jestem V-LOVERS <3 Post świetny , długi i zawiera dużo informacji o wyposażeniu do szkoły :)

      Usuń
    2. Anonimowy17:35:00

      lepiej się marcycha ucz do szkoły
      wiktoria strojny.lol

      Usuń
    3. Wiktoria strojny nie przesadzasz trochę ?!
      Marcycha ? Nie sądzę , że ona życzy sobie tak o niej mówić !
      Jesteś jakaś nienormalna ? To nie jest blog od pisania co o niej myślisz - A TYM BARDZIEJ Z ANONIMA .
      Tylko jest to blog o Violetcie i w komentarzach masz się odnosić na tema właśnie wcześniej napisanej !
      Następnym razem pomyśl jak piszesz .
      Jak masz coś do Marceliny Dbr to jej to powiedz ,a nie na takim blogu jeszcze z anonima - totalna porażka .

      Usuń
    4. Anonimowy09:25:00

      Marcelina Drb też mam ataki zeszyt z piórkami

      Usuń
  3. Mam , masę zeszytów , długopis , teczki , naklejki , kupiłabym wszystko , ale mam 14 ;at i niestety nawet z tymi zeszytami tak mi dziwnie iść , ale nie będę się kryła , że jestem V-LOVERS.
    Post długi , ciekawy , wyczerpujący ( czyli ma wszystkie potrzebne informację , to komplement ;) )
    I znów szkoła , tak chciałam ja zacząć z Violettą , ale nie -przerwa :(((

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ja też tak z zeszytami ale chodze do 5 kl xd Ale znając życie - plecak przed wf zostawie na ławce i chłopcy na wszystkich zeszytach dorysuja wasy xd Albo jak zrobilismy ognisko to kupili karteczki z violetty i kazdy dostał "zeby spalic" ogólnie nic im do tego że lubie vilu bo czasem razem wszyscy lubimy sie posmic xd sory za bledy ;p

      Usuń
    2. Anonimowy13:51:00

      Ja sobie też bardzo dużo nakupiłam z Violetty w Biedronce tam zeszyty mam 4 ale tak szkoda mi je używać jako do szkoły więc sobie poleżą ... Potem mam teczki ,blok i inne nawet nie wiem czemu tyle tego nakupiłam XD

      Usuń
  4. Masz fajny piórnik. :-) Ja mam kilka zeszytów, teczki i kredki z Vilu.

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja mam teczkę, zeszyty, ołówek, długopis z Violetty :) Nie jest mi głupio z tym iść do szkoły. Nie chcę ukrywać, że jestem fanką Violetty :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Ja nic nie kupiłam, bo jestem za duża, ale moja sistra kupiła sobie w biedronce teczkę i blok, powiedziała mi, że nie będzie tego nosić do szkoły, a z rzeczy nie związanych ze szkołą kupiła sobie poduszkę i puszkę-skarbonkę.

    OdpowiedzUsuń
  7. jako że nudzi mi się to coś tu napisze :)
    W tesco są świetne farby z Violi za ok 17 zł - polecam :D

    A co ja mam z vilu : długopis , kredki , bloki , teczki , naklejki , plan lekcji , lunchbox i pare innych . Zeszyty do wszystkich przedmiotów - ale je zbierałam cały rok :D Ogólnie to najbarziej bedzie mi wstyd za zeszyty nwm dlaczego . Ale na lunch box za 10 zł ... skusiłam się :D fajny post ale w biedrze nie ma juz tych rzeczy .... są dla "starszych " :) sory za bledy ale jestem na telefonie i nie sadze zeby to był blog co ty masz ale ok :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Anonimowy17:19:00

    Ja mam tylko teczke z Violi. Chcialam sobie kupic tez 60 kartkowe zeszyty ale w tym sklepie co ja bylam nie było 60 kart. Byly tylko 15 i 35 kart.
    Post zajefajny. Chce takich wiecej jezeli inne V-Lovers tez chco takie posty niech piszo pod moim kom

    OdpowiedzUsuń
  9. Anonimowy17:39:00

    Mam kilka zeszytów i naklejki do podpisania :D

    OdpowiedzUsuń
  10. Post fajny, jednak nie dla mnie. Z pewnością młodsze v-lovers będą chciały zakupić takie artykuły, ale ja jestem na nie za stara :) Choć muszę przyznać, że twoje zeszyty mnie bardzo zaciekawiły :) Mogę wiedzieć gdzie kupiłaś ten z piórkami oraz z sówkami ?
    Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. sówki - w biedrze , radze jak najszybciej :D

      Usuń
  11. Ja mam już prawie wszystko do szkoły, ale brakuje mi ćwiczenia :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Wszystko jest super! Do szkoły z Violettą mam trzy zeszyty, teczkę, bloki rysunkowe, bloki kolorowe, notes, piórnik z wyposażeniem, plan lekcji, naklejki dekoracyjne, naklejki na zeszyty i parę innych! :)

    OdpowiedzUsuń
  13. Masz śliczne zeszyty, najbardziej przypdł mi do gustu ten z piórkami i sówką :D Ja mimo, iż idę do gimnazjum, nie mogłam się powstrzymać od fioletowych, skzolnych zakupów i dość sporo tego mam xD

    OdpowiedzUsuń
  14. Śliczne zeszyty. Post w sam raz dla młodszych V-lovers. :*

    OdpowiedzUsuń
  15. ja mam :teczkę ,naklejki,4 zeszyty ,2 plany lekcji ,długopis,bidon,blok techniczny ,i to chyba tyle .A ogólnie wszytskie rzeczy z violi jakie mam to 3 płyty plakaty,pościel soki ,długopis,zeszyty,albumy na naklejiki 2 ,blok teczhniczny ,2 plany lekcji bidon,naklejki naklejki na zeszyty, teczka ,i wiele więcej ale nie chce mik się pisac

    OdpowiedzUsuń
  16. Oost oisany na sile... Po co nam zdjecia twoich zeszytow?!

    OdpowiedzUsuń
  17. Wiktoria Holeczek22:14:00

    Fajny post ja jade jutro ma zakupy
    PS.fajny post

    OdpowiedzUsuń
  18. Nawet fajny post :) Ja mam ołówek i teczkę A4 z gumką :)
    A co do twoich rzeczy, to nie radzę kupować zeszytów z Oxforda. Są mało ciekawe i dosyć drogie :/
    Ale to moje skromne zdanie. Kupuj, co chcesz :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wiem coś o nich, ale w Biedzrze była przeczena więc kupiłam

      Usuń
  19. Berdzo fajny post . Niestety z takich żeczy wyrosłam już w 1 kl podstawówki . Za to moja siostra ma wszystko z Violetty ;)
    piórnik
    zeszyty
    plecak
    teczki
    naklejki
    itp .

    OdpowiedzUsuń
  20. Ja kupię sb z 2 zeszyty z Violą...szkoda że nie ma z fran i mam jeden z tymi piórkami. Mam bardzo podobny piórnik, tylko fioletowy xd Ps: Zgubiłam hasło do aska xd /Katie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kochana ja się od kilku dni na niego zalogować nie mogę dostałam to nowe hasło , ale jak wpisuje to wyświetla mi się że złe

      Usuń
  21. Anonimowy11:58:00

    Ja mam wszystkie żeczy z violki do szkoły : piórnik , śniadaniówkę , plecak , 11 zeszytów z violką i fran oraz całą ekipę violetty wracając jeszcze jest : naklejki na zeszyty , bidon , kredki a nawet temperówkę jeszcze ostatnia teczka . przeczytajcie mój komentarz pliska
    pa pa V-lovers trzymajcie sie dobrze kochane ♥♥♥♥♥

    OdpowiedzUsuń
  22. Anonimowy12:41:00

    ja mam teczkę długopisy i zeszyt.
    Trochę jestem za duża ale co tam

    OdpowiedzUsuń
  23. Anonimowy12:50:00

    Ja mam lunchbox :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Ja mam wszystko z Violetty do szkoły !! Plecak, Piórnik, Plastelinę, Farby, Kredki, Zeszyty, Bloki, Teczkę, Naklejki na zeszyty, Gumkę, Ołówek, Temperówkę, Linijkę, Długopis, Worek, I więcej nie pamiętam ale V-LOVERS RZĄDZĄ !!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  25. Anonimowy20:12:00

    Ja mam naklejki na zeszyty można zakupić je w Biedronce, 3 zeszyty też kupiłam w Biedronce i teczkę tą co jest na obrazku ale teczkę mama mi kupiła nie wiem gdzie! xd

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!