8 sie 2014

[Zapowiedź] Violetta:Koncert na Disney Channel


Jeszcze niedawno mieliśmy okazje oglądnąć w kinach film, pt. ''Violetta:Koncert''. Wszyscy v-lovers z zapartym tchem czekali aż nadejdzie dzień premiery kinowej. Jednak nie wszyscy mieli szczęście tego fioletowego filmu. Nic straconego, więcej informacji w rozwinięciu postu. Miłej lektury......
''Violetta: Koncert'' to wyjątkowy film uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego  serialu Disney Channel ''Violetta''. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Bierze w nim udział 12 aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze piosenki z serialu od hitowego En Mi Mundo [W Moim świecie] po roztapiającą serca wszystkich V-lovers Nuestro Camino w wykonaniu Jorge i Martiny Stoessel. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko ''Violetta: Koncert'' to również unikalna możliwość by zajrzeć za kulisy  i poczuć emocje jakie towarzyszyły gwiazdom przed wejściem na scenę. 


Koncert nakręcony został w Mediolanum Forum we włoskim Mediolanie. Bierze w nim udział dwunastu aktorów, którzy wykonują najpopularniejsze fioletowe piosenki z seriali. Do kin trafi relacja z całego koncertu, aby fani Violetty mogli zobaczyć, co dokładnie działo się podczas występów na żywo, jak ich idole spędzali wolne czasy między występami. W tym wyjątkowym filmie muzycznym fani ''Violetty'' zobaczą Martinę Stoessel oraz przystojnego Jorge Blanco i inne gwiazdy fioletowego serialu, w całkiem nowej odsłonie. Widzowie będą mogli poznać kulisy trasy koncertowej oraz poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdą przed wyjściem na wspaniałą mediolańską scenę...


Po przypomnieniu sobie fabuły filmu, czas na przejście do sedna, sprawy. Dokładnie za cały miesiąc i za 5 dni o godzinie 13:00 na polskim Disney Channel, zostanie wyemitowany film który był oczekiwany przez miliony V-lovers na całym świecie, jak wiemy chodzi o ''Violetta: Koncert''. Dla osób które nie były w kinie jest to nie lada gratka, bowiem nie codziennie na antenie jest puszczany koncert twoich idoli. Tak jak w kinach, film będzie emitowany z napisami... Informacja jest jak najbardziej prawdziwa, i co ważniejsza potwierdzona. Więcej szczegółów możecie spodziewać się w najbliższym czasie. Byliście w kinie na fioletowym koncercie? Jak było?

Cieszycie się z emisji koncertu na Disney Channel? 

12 komentarzy:

 1. Bylam na tym w kinie :-( Ale z mila checia obiejze 2 raz :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie mogłam być w kinie wiec z chęcią zobaczę w TV ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej , super . Byłam w kinie , ale nie mam nic przeciwko obejrzeniu tego koncertu jeszcze raz ! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie :) Byłam w kinie, ale chętnie zobacze jeszcze raz ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:10:00

  Byłam w kinie w Lesznie ale zobaczę jeszcze raz napewno

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja się bardzo cieszę i nie mogę się doczekać, ale niestety będzie to już rok szkolny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy08:59:00

  Mam wesele kuzynki:( Chyba nagrywarka będzie moim bogiem:(

  OdpowiedzUsuń
 8. Czekam ze niecierpiętliwością xD

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejku, nie mogę się doczekać! Czytając posta aż nie mogłam uwierzyć! Było mi tak smutno, że nie zobaczyłam filmu w kinach, a teraz okazuje się, że będzie w telewizji!
  Nie mogę się doczekać c:

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłam na tym w kinie, ale z chęcią obejrzę drugi raz :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Oglądałam, ale to nic. Ten pokaz był tak świetny i emocjonujący, że obejrzę go po raz kolejny, z miłą chęcią.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!