8 sie 2014

Martina w programie Susana Gimenez (Zapowiedź)

Martina to niewątpliwie jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd w tak młodym wieku. Światowa trasa koncertowa en vivo która się niedawno zakończyła, nagrania trzeciego sezonu Violetty, oraz niedługo dwu miesięczne próby do kolejnej trasy koncertowej i koncerty. Już niedługo Martina wystąp po raz kolejny w programie Susany Gimenez! Kiedy i o której godzinie? Dowiecie się czytając dalej!

#Kim jest Susana i parę słów o jej programie
Maria Susana Giménez Aubert urodziła się 29 stycznia 1944 w Buenos Aires, jest modelka. Uważana jest za największą gwiazdę w argentyńskiej telewizji gdyż prowadzi swój program "Susana Gimenez - wysoko ocenianym TV show w telewizji. Jej program oraz ona otrzymała wiele nagród. Między innymi została zapisana w rekordach Guinnessa, w 1997 została uchonorowana nagrodą złotego Martin Ferro. Również w 2008 Giménez rozpoczęła własną gazetę o nazwie Susana.

Martina już około rok temu pojawiła się w programie Susany Gimnez. Wczoraj natomiast sama Tini poinformowała nas o kolejnym występie w programie. 

Chcę wam powiedzieć że w najbliższą środę będę w #SUSANA! 


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Już w tą środę o godzinie 22:00 czasu Argentyny Martina wystąpi na żywo w programie Susany Gimnez. U nas to będzie godzina trzecia w nocy, więc mało kto jest o tej porze dostępny. Nie ma tego złego. Na pewno następnego dnia będziemy mogli obejrzeć program w internecie. Miło będzie znów zobaczyć Martinę w kolejnym wywiadzie dla tego show. Nie zabraknie również piosenki, a może piosenek? Kto wie? 


Jak myślicie czy Tini zdradzi coś o Violetta3? Zadowoleni jesteście że będziemy mogli po raz kolejny zobaczyć Tini w tym programie? 

11 komentarzy:

 1. Fajnie ze Tini robi duza kariere:) w rzucicie potem wystep na bloga

  OdpowiedzUsuń
 2. Super , fajnie , że Tini , idze dalej a nie stoi na Violetcie
  Zapraszam vilu4everpl.blogspot.com komentujcie , obserwujcie , często zaglądajcie na pewno znajdziecie ciekawostki dla siebie , Bardzo się wszystkie staramyy ! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będzie ciekawie i myślę , że może nam zdradzi jakieś ciekawostki :) Z pwenością będe oglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na jakim kanale mogę to zobaczyć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie by było gdyby zdraziło coś jeszcze na temat Violetta 3 :) Na pewno obejrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojejku super! Może coś Violetta3 jednak?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale fajnie muszę to zobaczyć na następny dzień :) Mam wielką nadzieję, że powie coś o Violetta 3 :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam nadzieję, że Tini zdradzi coś o Violettcie 3.Ja się nawet cieszę, że Tini będzie w tym programie, ale nie wiem czy bendę oglodać powturkę programu, bo nie jestem taką mega fanką Tini.

  OdpowiedzUsuń
 9. Widać, że Tini jest zapracowana. Jednak to chyba warto, przecież odnosi takie sukcesy! Uwielbiam ją, i cieszę się że ma szansę występować w tak popularnych programach <3 Byłoby super, gdyby wspomniała coś o 3 sezonie Violetty!

  OdpowiedzUsuń
 10. Byłoby świetnie, jakby Martina wspomniała i zdradziła jakieś newsy, dotyczące 3 sezonu Violetty. Kto wie może powie co nieco o trasie En Vivo? :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!