13 gru 2014

[Inne] Versus


 the u-mix show. Czym jest wcześniej wymieniony program chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć. Większość V-lovers na sam dźwięk nazwy tego latynoskiego show dostaje tak zwanej padaczki śmiechu, bowiem połowa rzeczy pokazywanych w nim jest robiona na luzie i z ''jajem''. Tym razem w The U-mix Show po raz kolejny zostały pokazane krótkie filmiki pod nazwą Versus w których nasza fioletowa obsada zmaga się z różnorodnymi zadaniami. Kto jest kim? Kto szczepie najwięcej piłeczek? To nawet nie połowa zadań którym sprostać muszą nasi ulubieni aktorzy. Gotowi, na pojedynek? 
[aKTUALIZACJA] Dodano nowy film 


 kim jestem. Zabawa polega na tym iż członkowie obsady na czole mają przyszpilone karteczki na których znajdują się postacie/bohaterowie z różnorodnych produkcji Disneya. Oczywiście, ich zadaniem jest poprawne odgadnięcie kogo mają na swoim czole, za każdym razem mogą zadawać tak zwane pytania pomocnicze. Kto był waszym cichym faworytem? Moim cały czas był Jorge.


 BITWA NA GŁOS. Na pewno większość z was kojarzy zabawę dyskotekową w playback, oczywiście nie taki prawdziwy jak np. ten podczas koncertów tylko ten bardziej luzacki kiedy po prostu dajemy z siebie wszystko i wygłupiamy się jak możemy. Tym razem ''wygłupiać'' będzie się dwójka dobrze nam znanych fioletowych aktorów a są to Nicko i Cande. Kto z tej dwójki lepiej poradził sobie z zadaniem? 


SELFIES. Moda na robienie selfi, obiegła już cały świat. Tym razem pora aby to aktorzy popstrykali sobie parę tematycznych fotek, bowiem w owym zadaniu chodzi o to aby dopasowali swoje miny na selfi do podanych zadań. Oczywiście zdjęcie które wygra wybiera sam prowadzący U-mix Show Ignacio. 


DISNEY TEST. Jest to łatwe a zarazem trudne zadanie, w którym nasi ulubieńcy, w praktyce muszą wykorzystać daną im Disneyowską wiedzę. Między innymi odpowiadają na pytania dotyczące innych seriali z ich rodzinnej stacji. Umielibyście poprawnie odpowiedzieć na pytania im zadane? 


WSTRZĄS. Najprawdopodbniej każdy z nas za dziecka przeżył ''kąpiel'' w basenie z plastikowymi piłkami. Jedak tym razem nikt nie będzie się kąpał w kolorowych piłkach, jednakże nie zepsuje to zabawy dwójce przezabawnych aktorek którymi są Cande i Alba. Zadanie polega na tym iż obie mają trzepać swoim ciałem jak najmocniej aby z ich kostiumów odpadły wszystkie piłeczki. Myślicie że było trudno?


niebezpieczne wylewy. Jeżeli kiedykolwiek mieliście marzenie zobaczyć upapraną mazią żeńską część obsady, to właśnie się spełniło. Bowiem w tym zadaniu praktycznie każda ''piękna'' została oblana fioletową,czerwoną czy niebieską mazią. Waszym zdaniem która zasłużyła na wygraną? 


FIOLETOWE PARY. W fioletowej historii nie zabrakło miejsca na masę związków udanych bądź skończonych przed półmetkiem trwania. Czy aktorzy grający w telenoweli pamiętają wszystkie pary które do tej pory mogli obserwować? Która serialowa para jest waszą ''najukochańszą''?  BITWA NA GŁOS 2. Dokładnie tak samo jak poprzednio zadaniem przezabawnej dwójki jest śpiewanie z playbacku. Jednak tym razem są to całkiem inne piosenki od tych pierwszych. Moim skromnym zdaniem tym razem lepiej wypadł Nicolas. A wy jak myślicie? Nicolas czy Cande za kim jesteście? 


 kim jest. Każdy z nas chcąc czy nie chcąc był dzieckiem, jak wiemy większość z nas uległa znaczącej zmianie wyglądu śmiało można przytaknąć że połowa z nas zmieniła się nie do poznania. Jednak to nie przeszkadza naszym ulubionym aktorom w wywnioskowaniu kto jest na danym zdjęciu. 
która konkurencja waszym zdaniem jest najtrudniejsza?

11 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Uważasz że dodawanie filmików z kanału DisneyChannelLa to kopiowanie?
   Widzę że twoim zdaniem powinniśmy pisać o czymś 2 miesiące później żeby nie było że '''kopiujemy'' następnym razem jeżeli będziesz chciała ''zabłysnąć'' to napisz :)

   Usuń
  2. Anonimowy19:05:00

   Podacie maile do firm i wydawnictw z którymi współpracujecie ? Proszę też chciałabym współpracować, a nigdzie nie mogę znaleźć maili.

   Usuń
  3. Anonimowy19:20:00

   Nie możemy udzielać takich informacji.

   Usuń
 2. Superaśne te konkurencje. Dzięki, że je dodaliście. Ooo ta ostatnia <3 Hehe. W tej pierwszej bitwie na głos dopiero w połowie "Libre Soy" zorientowałam się, że to nie Cande śpiewa xD Ogarnięta ja ;)
  Super post :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobicie akcje urodzinową dla Jorga?

  OdpowiedzUsuń
 4. TINI LAMBRE15:08:00

  Moim zdaniem (i nie tylko,pare innych dziewczyn także tak uważa)kopiujecie z blogów.I treści też podobne.. np.kiedy pisałyście o Violetta Live w lecie to treść była identyczna wręcz do blogu magia Disneya\Violetta.Mało tego,najpóźniej pojawił się post tu!Jakie macie usprawiedliwienie?
  To żałosne,po co zakładałaś blog,skoro zgapiasz.
  ZMIANY ŻYCZĘ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeczytaj swój komentarz i wskaż mi chociaż jedno logiczne zdanie bo takowego nie umiem znaleźć w twojej wypowiedzi :) Jeżeli dobrze rozumiem zarzucasz blogowi o tej samej tematyce kopiowanie treści? Nie ukrywam iż twoje zachowanie jest dość śmieszne... Zacznijmy od tego iż VIoletta Live jest wielkim wydarzeniem w świecie V-lovers i praktycznie każdy działający blog piszę bądź pisał o VL :D Z twojej wypowiedzi wynika także że jeżeli ktoś napiszę o czym później to musi być to rzecz skopiowana, nieprawdaż? :P Może nasze usprawiedliwienie cie zaskoczy ale jesteśmy tylko ludźmi i o niektórych sprawach piszemy lub informujemy was później. Jeżeli na siłę szukasz rzeczy żałosnych to radze zacznij od swojego zachowania bowiem jak na razie to one jest żałosne, i jeszcze jedno po co piszesz komentarze jeżeli nie orientujesz się w danym temacie lub nie masz niczego mądrego do powiedzenia.
   ŻYCZĘ ROZWOJU W EDUKACJI I LOGICZNYM MYŚLENIU W ROKU 2015 :D

   Usuń
  2. Anonimowy17:41:00

   a nie pomyślalaś że to inni mogą kopiować z tąd

   Usuń
 5. Supi post zapraszam do mnie violettasezon3.pl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Dacie streszczenie 60 odcinka? :3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!