13 gru 2014

[Gadżety] Violetta Supertesty


Quizy testy i wiele więcej! Jeszcze nie dawno bo pięć tygodni temu trzeci sezon dopiero 
małymi kroczkami wkraczał do Polski jednak fioletowe wydawnictwa nie pozostają na laurach bowiem z każdym dniem zaskakują nas nowymi projektami bądź różnorodnymi fioletowymi konkursami. Tym razem dobrze nam znane wydawnictwo Ameet postanowiło wydać unikalną publikację w której nie może zabraknąć różnorodnych niespodzianek oraz nieziemskich ciekawych fioletowych testów.


VIOLETTA INSPIRUJE DO DOBREJ ZABAWY! ''Kto ma odwagę się śmiać, jest panem świata'' takim cytatem zaczerpniętym z ''Myśli'' Giacomo Leopardiego książka zachęca, by z odrobiną dystansu i przymrużeniem oka spojrzeć na siebie. Przewodnikami w zabawie są bohaterowie serialu ''Violetta''. ''Supertesty'' to zbiór różnorodnych quizów i testów. Każdy z nich to ciekawy sposób, by lepiej poznać siebie oraz swój charakter. Jak przezentuje się Książka w środku klik klik .


Jesteś marzycielką czy realistką? Jaki jest Twój szczęśliwy kamień? Którą bohaterką serialu ''Violetta'' przypominasz? Rozwiązując testy, dowiesz się także czy jesteś gotowy na nowe wyzwania oraz na przykład czy jesteś turystką z klasą. Zastanawiasz się czasami co mówią o Tobie rysy twarzy? Niektórzy twierdzą, że z rysów twarzy i mimiki można wiele dowiedzieć się o charakterze człowieka. Choć nie ma naukowych dowodów na tę teorię, to analizując wygląd bohaterów serialu, na pewno będziesz się świetnie bawić. I taki jest najważniejszy atut ''Supertestów''. Choćby wydawać by się mogło, że rozwiązywanie testów i quizów to przede wszystkim znakomita zabawa, dla wielu z Was może być okazją, aby zastanowić się nad własnym stylem, pasjami i swoim pomysłem! klik klik .
MACIE ZAMIAR KUPIĆ SUPERTESTY OD AMEETA?

4 komentarze:

 1. Super! Ja na pewno kupię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:36:00

  Kto by nie kupił, bez obrazy ale powinnaś pokazać na blogu trochę inne rzeczy do kupienia. No i na koniec taka ciekawostka przed makro w Kielcach widziałam taki samochód z violetty tylko że z ludmiłą i ją jakiś pan przyjechał no i jeszcze jedna ciekawostka violetty założył polak możesz te iformacje wykorzystać na blogu jeśli chcesz trochę więcej informacji to pisz ja tu codziennie patrze p.s Maja

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy22:13:00

  Super post ja juz to mam

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!