11 gru 2014

[Recenzja] Modne dodatkiMODNE DODATKI. Na polskim rynku z pewnością nie brakuje fioletowych produktów, których z dnia na dzień jest coraz więcej. Dziś jednak skupimy się na jednej z wielu publikacji "Zielonej Sowy" z serii "Violetta", którą jest książka pt. "Modne dodatki". Chcecie widzieć jak książka wygląda od środka i co w niej znajdziecie? Czy opłaca się ją kupić? Odpowiedzi na te i więcej pytań w dalszej części posta. Na okładce widzimy zdjęcie tytułowej bohaterki wraz ze swoim pamiętnikiem pochodzące z sesji promującej drugi sezon "Violetty". W prawym, górnym roku znajduje się rzucające się w oczy logo serialu, a tuż pod nim wyraźny napis "Modne dodatki". Całość okładki dopełniają trzy różowe motylki oraz zdjęcia  dodatków, których instrukcję jak je wykonać znajdziemy w tej pozycji. Książka ma bardzo ładną i estetyczną szatę graficzną. 

W książce znajdziemy liczne instrukcje na zrobienie biżuterii oraz innych dodatków w stylu głównej bohaterki serialu, a także opisy postaci i kadry z serialu.  Dokładne zdjęcia obrazujące dokładne etapy powstawania oraz instrukcje "krok po kroku" jeszcze bardziej ułatwiają wykonanie danego dodatku. 

Ogromną zaletą książki jest to, że dodatkowo oprócz samej instrukcji oraz potrzebnych materiałów napisany: koszt, poziom trudności i czas wykonywania danej rzeczy.  

Podsumowując książka jest idealna dla twórczych i kreatywnych osób. Zawiera wiele ciekawych pomysłów na stworzenie własnoręcznej biżuterii i nie tylko, więc uważam, że warto ją kupić lub komuś podarować zwłaszcza, że nadchodzi okres Świąt Bożego Narodzenia.

Podoba Wam się książka?  

3 komentarze:

 1. Anonimowy20:30:00

  Super książka na pewno kupię.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy20:31:00

  Książka jest bardzo fajna i na pewno ją kupię

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja już mam, dostałam od siostry na gwiazdkę :D Fajna jest :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!