4 gru 2014

[Recenzja] Jak przygotować przyjęcie? Poradnik od Zielonej Sowy

JAK PRZYGOTOWAĆ PRZYJĘCIE.  Zastanawialiście się kiedyś jak przygotować przyjęcie, aby wszystko wyszło idealnie, nie zapominając przy tym o czymś ważnym? Po to powstała ta książka od Zielonej Sowy, która cieszy się dużą popularnością od dłuższego czasu na fioletowym rynku. Zapraszam do recenzji!


Na okładce tej produkcji widzimy uśmiechnięte twarze serialowej Francesci i Violetty. Fioletowy motyw przypomina nam sam serial i miłość głównej bohaterki do tego koloru. Baloniki i małe serduszka tylko dodają uroku. Z lewej strony umieszczono nazwę publikacji. Dodatkiem do książki były szablony i naklejki, a w treści dowiemy się o pomysłach na menu, zabawy i dekoracje, których możemy użyć na naszym party. Z tylu znajdziemy krótki opis zachęcając do kupna książki. Okładkę przyozdabiają kolorowe motyle. W rogu znajduje się logo wydawnictwa.

Po otwarciu znajdziemy listę rzeczy, które musimy zorganizować przed przyjęciem. Dla naszej wygody obok każdego punktu znajdują się okienka, w których po zrobieniu zadania odznaczamy krzyżykiem. Całemu grafikowi towarzyszy sama Martina Stoessel umiejscowiona po prawej stronie. Najpierw 4 tygodnie przed imprezą powinniśmy wybrać czas i miejsce. Zielona Sowa przedstawia wszelkie za i przeciw, aby pomoc nam podjąć właściwą decyzję. Lista gości to też ważna sprawa! Na kolejnej stronie znajdziemy tabelę, gdzie możemy wpisać zaproszonych. Obok znajduje się również potwierdzenie obecności. Skoro formalności załatwione teraz czas na ustalenie motywu przyjęcia. Wolicie romantyczne w stylu Violetty, filmowe czy letnie z zabawą na świeżym powietrzu? Nie wypada także zapraszać gości poprzez sms'a czy mail'a. Najodpowiedniej będzie stworzyć wyjątkowe zaproszenia. Na stronach znajdziemy wskazówki, jak zaadresować kopertę i co napisać w środku. Zbadajcie by karty miały wyjątkowy kształt. Co powiecie na niezwykłe zaproszenia w kształcie motyla? Olga z pewnością jest jedną z najlepszych kucharek w Violetcie. Razem z nią musicie przygotować przekąski. W publikacji znajdziemy porady na ozdobę stołu i  stworzenie menu. Jeśli nie macie pomysłów, co chcecie podać gościom, tutaj znajdziecie przepisy na sałatkę grecką i galaretki. Jak to powiadają-przez żołądek do serca. Warto przeczytać także przyjęciowy savoir-vivre, aby nie popełnić jakiejś niechcianej wpadki. Dochodzimy już do środka książki, gdzie znajdziemy dwie wkładki: jedna z naklejkami, a druga z szablonami. To wspaniała niespodzianka zwłaszcza, że jest ich naprawdę dużo, a każda jest inna.Dalej znajdziemy pomysły na dekoracje oraz zabawy. Co powiecie na kalambury albo sesję zdjęciową w stylu Violetty? Goście na pewno docenią oryginalność. Ostatnia strona, a na niej możemy stworzyć własną playlistę! Ogólnie ta książka jest moją ulubioną spośród wszystkich książek Zielonej Sowy. Fantastyczny wygląd, wspaniała treść, dużo zdjęć i ozdób. Jednym słowem: warto. Naprawdę warto zakupić! Polecam kupno każdej V-lover!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!