13 gru 2014

[VIOLETTA LIVE] Koncert w Warszawie i Krakowie

KONCERT W WARSZAWIE I KRAKOWIE. Tego jeszcze nie było! Dopiero, co większość z nas rozpaczała nad miejscem koncertu Violetta Live. Ciągle ta nieszczęsna Łódź... Teraz marzenia kolejnych dziesiątek tysięcy V-lovers się spełnią! Już w te wakacje-koncerty Violetta Live w Krakowie i Warszawie. Wszyscy fani mogą świętować, 4 koncerty w Polsce!
Niedawno mogliśmy powiadomić Was o niezwykłej niespodziance zorganizowanej przez Disney Channel Polska. Serca V-lovers wzlatywały do góry słysząc wieść, że światowa trasa Violetta Live dotrze również do Polski! Pierwszym punktem zatrzymania obsady będzie Łódź. Na początku planowano jedynie jeden koncert 29 marca o godzinie 19:00, jednak po gwałtownej sprzedaży biletów ustalono, iż aby większa ilość fanów miała dostęp do zobaczenia obsady, wkrótce ogłoszono także drugi termin! Tym razem występ miałby odbyć się o godzinie 14:30. Na długo po tej wieść wielu z nas przeżyło wielki szok, ze względu na fakt, że Disney Polska stanowczo uświadamiał nam, że zaplanowane są jedynie dwa koncerty ekipy Violetty. Wielu pytało, prosiło o koncerty w innych miejscach, ale większość nie uzyskiwała odpowiedzi, świadczącej o tym, że takowe odbędą się. Marzenia wielu legło w gruzach. Wszystkie bilety zostały wyprzedane, dlatego mimo wszystko nie mogliœmy nic zrobiæ. I nagle... WIELKA NIESPODZIANKA! Z uwagi na wiele próœb V-lovers postanowiono załatwić jeszcze dwa koncerty, w dwóch całkiem innych miejscach: Warszawie oraz Krakowie. Faktem jest, ¿e obsada po raz drugi wstąpi w progi Polski. Otóż Warszawa I Kraków będą mogły gościć Martinę, Jorge, Diego oraz całą resztę w te wakacje. Jako miejsce wystêpu w Warszawie wybrano znany większości Stadion Narodowy, a za datę 22 sierpnia o godzinie 19:00, natomiast Kraków na Krakow Arenie, 25 sierpnia również o tej samej porze. Obsada wystąpi ponownie w Polsce po czteromiesięcznej przerwie, jednak co to dla nas parę miesięcy? Warto poczekać, aby spełniły się nasze marzenia! Bilety są już w sprzedaży, dlatego kto pierwszy ten lepszy! Sprzedaż rozpoczęła się dokładnie 13 grudnia o godzinie 9:00. Chcesz kupić bilet? Zajrzyj na livenation.pl Wejściówki tylko czekają na Was! Kupimy je w takiej cenie, jak te na koncert w Łodzi, czyli najtańszy 129 złotych I te z Meet&Greet 1899 zł. Niżej zamieszczam mapkę widowni.
violetta_mapa SN
violetta_Kraków Arena
Pamiętajcie, że czeka nas moc piosenek z wszystkich, trzech sezonów serialu, efekty świetlne i... OBSADA! Pogoda zapowiada się wyśmienicie. Słoneczne lato, wakacje... Sami wiemy, że Martina nie przepada za zimnem, a sierpniem pogoda w Polsce niczym w Argentynie. Jeżli tylko będę w stanie pojechać na koncert, postaram się o zorganizowanie jakichś akcji, bo przecież ekipa ma zapamiętać nas już na zawsze I miło nas wspominać. Nie ma opcji, żebym odwiedziła Kraków, dlatego w każdym bądź razie zajmę się warszawskimi fanami. Jeżli będę miała jakiekolwiek potwierdzone informacjê o kupnie wejściówek postaram się Was powiadomić. Mile widziane będą spotkania I poznanie się przed, po czy nawet w trakcie koncertu.
Pamiętajcie, aby w czasie koncertu się najzwyczajniej dobrze bawić! Być może będziecie tymi szczęściarzami I zdarzy Wam się jeszcze niejedna szansa ujrzenia aktorów, ale najważniejsze jest, aby te 1,5 godziny wspominać jak najlepiej! Wczoraj rozmawiając na temat przyjazdu obsady do Polski z siostrą uroniłam nie jedną łzę wspominając trzy lata spędzone z Violettą. Jest to pewny rodzaj zakończenia tego wszystkiego. Po trzech lata podziwiania, oglądania, bycia wiernym swoijemu idolowi, wreszcie jest ta szansa zobaczenia ich wszystkich na żywo! Posłuchania, zrobienia zdjęć, dostania autografów... Nie wszyscy mają taką okazję! Weźcie pod uwagę fakt, że ekipa mieszka na drugim końcu kraju I to nie jest to samo, co spotkać swojego idola zamieszkującego ten sam kraj. Nie zmarnujmy tej okazji. Cieszmy się z okazji spotkania z aktorami. Wielu z nas choćby chciało nie może uczestniczyć w tym wydarzeniu, więc przynajmniej my postarajmy jak najlepiej wykorzystać ten czas. Jak przygotować się do koncertu? Otóż w tym poście przedstawię Wam kilka porad dotyczących przygotowania do tego wielkiego wydarzenia!
 1. Podstawą jest znajomość piosenek. Koncert to czas ciągłego śpiewania, tańczenia pełnego muzyki I emocji, jakie przekazuje obsada. Fajnie byłoby, gdybyśmy my również brali czynny udział w występie. Pokażmy, że mimo że język polski jest całkowicie inny od hiszpańskiego, to my również potrafimy pokazać na co nas stać! Jest wiele przypadków w czasie wykonu piosenek, kiedy wokaliśmy po prostu dają nam swoje parę sekund I to fani śpiewają, z małą pomocą wokalisty. W przypadku Violetta Live możemy spodziewać się tego samego. Przez czas oczekiwania do marca 2015 spróbujmy nauczyć się śpiewać utworów z serialu. Wielu z nas na pewno umie większość z nich, ale są też takie, które stanowią dla nas problem, prawda? Wszystko będzie łatwiejsze, jeżeli w wolnej chwili będziecie puszczać sobie krążek z piosenkami. Możecie pomóc sobie także drukując tekst piosenki czy korzystając ze śpiewniczka dołączonego do każdej płyty.
 2.   Ubiór w czasie koncertu! Jesteśmy fanami serialu? Chcemy być rozpoznawali wśród tłumu? Załóżmy na koncert ubrania w stylu ulubionej postaci lub załóżmy t-shirt z logo Violetty, postaciami lub z właśnym przekazem. Niech ubiór świadczy o naszej przynależności do tego fandomu. Nie martwcie się, że będziecie wyglądać inaczej! Zapewniam, że większość z uczestników koncertu ubierze na ten czas ulubioną bluzkę z Violettą! :) Wnioskuję to, patrząc na wkład fanów podczas udziału w prezentacji filmu Violetta:Koncert emitowanego w kinach od 8 maja oraz na Disney Channel jesienią tego roku. V-lovers ubrani byli w sukienki, spódnice w stylu Violetty. Zaopatrzeni byli także w violettowe gadżety-tego także u Was nie może zabraknąć.
 3. Róbmy zdjęcia! Na pewno każdy chce, aby po koncercie została jakaś materialna pamiątka oprócz naszych wspomnień... Taką rzeczą mogą być przede wszystkim zdjęcia! Robienie zdjęć I nagrywanie podczas koncertu teoretycznie jest zabronione, ale zasady są po to by je łamać. Nie ma osoby, która nie zrobiłaby parę fotek obsadzie. Również wy róbcie wiele fotek. Zobaczycie, ze po jakimś czasie będą one wspaniałą pamiątką. Jeżeli macie możliwości zróbcie zdjęcie z ulubionym aktorem. Niech będzie to po prostu zwykłe selfie czy fotografia zrobiona przez koleżankę! :) Nagrywanie może być także rodzajem przypomnienia sobie chwil spędzonych wśród obsady. Pamiętajcie jednak, żeby w tym całym tłoku nie zapomnieć o tej dobrej zabawie I uśmiechu, który ma towarzyszyć Wam podczas wytępu. Nie możecie pokazać, że telefon czy aparat jest ważniejszy niż ekipa!
Według mnie Warszawa oraz Kraków to zdecydowanie bardziej trafny wybór, niż Łódź ze względu na korzystniejsze warunki dojazdu dla wielu z nas. Żebyœcie nie zrozumieli źle, nie piszę tego tylko ze względu na swoją wygodę. Sami dobrze wiemy, że Warszawa znajduje się w samym centrum Polski. Kraków, jako miasto jest miejscem zamieszkania wielu z fanów I między innymi o to miasto najbardziej błagano, aby właśnie tam odbył się koncert. Szczerze mówiąc jestem totalnie załamana samym faktem, że poinformowali nas o tym dopiero teraz. Wielu zamieszkałych w okolicach lub w Warszawie lub Krakowie kupili wejściówki na występ w Łodzi, wiêc tylko niekorzystnie na tym wyszli. Jednak najważniejsze jest to, że w ogóle mamy szansę zobaczyć obsadę, prawda? Kilometry nie grają roli! Sama przyznam, że jestem zachwycona tym, że Disney pozwolił sobie na AŻ 4 koncerty w Polsce! Osobiście planuję wybrać Warszawę, ze względu na około godzinowe oddalenie mojego domu. Rodzicie nie są do koñca przekonani, jednak wszystko zależy tylko od moich starań. Będę prosiła, ile mogę. Drugi raz nie zdarzy mi się okazja spotkania męża Domingueza! :) Nie planuję kupować od zaraz biletu, a wręcz przeciwnie. Kupię go dopiero po świętach, zakładając że bilety nie rozejdą się w tak gwałtownym tempie. W końcu to kilkanaście tysięcy miejsc...
 
 

40 komentarzy:

 1. Anonimowy15:50:00

  Ja juz mam bilet VIP GOLD w warszawie MAM 2 RZĄD !!! :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:55:00

   Świetnie! :)

   Usuń
  2. Hejka, wyciekł 61 odcinek Violetty! Aby oglądnąć trzeba zalogować się własnym numerem.To takie zabezpieczenie by nie rozprzestrzenił się po całym internecie. http://kfd.pl/s/violetta61on

   Usuń
 2. łał wasz blog jest beznadziejny wstawiacie posty co niewiem ile dni (nie licze zapowiedzi odc bo to nie śą posty) o koncercie disney mówił wczoraj jak nie przed wczoraj od razu powinniście to wstawić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:58:00

   Super. Załóż swojego bloga i osiągnij na nim choć 1/10 tego, co mamy my :P Przepraszam bardzo, ale praktycznie w trójkę nie potrafimy pracować tak, jak gdyby było nas 15. Ja wchodzę, kiedy mogę, Remik i Paulina również. Dodo jest techniczną, więc nie powinna dodawać postów, ale tylko i wyłącznie na Wasze próby pracuje więcej.

   Usuń
 3. Anonimowy16:10:00

  Ale jak cztery koncerty ?
  Przecież będzie w Łodzi, Warszawie i Krakowie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy16:32:00

   W Łodzi są 2 :P
   Jeden w Warszawie i jeden w Krakowie.

   Usuń
  2. Anonimowy16:51:00

   Dzięki ;)

   Usuń
  3. Anonimowy19:12:00

   Tak, jak wyżej. Odbędą się dwa koncerty w Łodzi, Warszawa i Karków.

   Usuń
  4. Anonimowy20:25:00

   A tak naprawdę były 2 w Łodzi 1 w Warszawie a 2 w Krakowie

   Usuń
 4. Anonimowy16:18:00

  Przetłumaczy ktoś rozmowy Leonetty ??? Ploseeeeeeeee

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:13:00

   Już na blogu :)

   Usuń
 5. Anonimowy17:37:00

  ja jadę na koncert w Łodzi i w Warszawie. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:56:00

  Gdzie mogę zakupić bilet do Warszawy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:15:00

   http://www.livenation.pl/festival/violetta-live-tickets

   Usuń
 7. Anonimowy01:14:00

  Na stronie livenation ? :) :) :) Gdzie mogę zakupić bilety do zoo ? Na stronie zoo ? :lol:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:16:00

   Tak. Bilety zakupisz tutaj:
   http://www.livenation.pl/festival/violetta-live-tickets

   Usuń
 8. Anonimowy09:29:00

  Jezu on/a chciał/a się tylko zapytać...nie można ?
  Od razu się bulwersujesz ;p

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy15:33:00

  Mam prośbę.
  Z racji że mieszkam daleko od Warszawy i Krakowa chciałabym poprosic jedną osobe żeby nagrała film z koncertu i wstawiła na yt.
  Dziekuje ♥

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nagram ten z warszawy zapraszam na kanał natalia mikusek mam nadzieję że się spodoba

   Usuń
  2. A niechciałabyś. Pojechac na koncert z grupą przyjeżdżamy po ludzi do ich miast

   Usuń
  3. A niechciałabyś. Pojechac na koncert z grupą przyjeżdżamy po ludzi do ich miast

   Usuń
 10. Anonimowy18:22:00

  Powie mi ktoś co jest w pakiecie VIP Gold na Violetta live ? Proszę Dokładnie Opowiedzieć !! Proszę !!:-)
  proszę o dokładne info :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy21:28:00

   Ja niesteny nie pojadę chociaż to moje największe marzenie mam daleko do warszawy krakowa i Łodzi niestety...........:((( nie mam z kim jechać bo w mojej miejscowośći jest mało v-lovers ale jak ktoś jest z okolic ŁASZCZOWA i jedzie na violetta live to piszcie pod mojim komentarzem bo bym śię z wami zabrała. Wątpie w to że ktoś z Łaszczowa jedzie na koncert ale warto sprubować pliss. JESTEŚĆIE Z ŁASZCZOWA JEDZIECIE NA KONCERT VIOLETTY MACIE WOLNE MIEJSCE TO PISZCIE TO DLA MNIE MEEGA WAŻNE :)))

   Usuń
  2. Jakby nie udało ci się tam być to zapraszam na mój kanał na yt
   natalia mikusek będę nagrywać ten z warszawy

   Usuń
  3. Hej chce zorganizować wyjazd na koncert. Trasa koszalin warszawa a i jeszcze bbędziemy przyjeżdżać po ludzi do ich miast jesteś chętna???
   Szczegóły wkrótce

   Usuń
  4. Hej chce zorganizować wyjazd na koncert. Trasa koszalin warszawa a i jeszcze bbędziemy przyjeżdżać po ludzi do ich miast jesteś chętna???
   Szczegóły wkrótce

   Usuń
 11. Anonimowy17:16:00

  Tak bym chciała zobaczyć obsade a w szczególności Diego :c <3
  No ale cuż...

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy16:06:00

  Ja tam nie świętuje. Jest mi smutno że nie mogę pojechać ;( Co zrobić żeby rodzice się zgodzili?

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy20:44:00

  Gdyby wcześniej powiedzieli że będzie w Warszawie to bym tam pojechała bo mam bliżej a teraz mam bilet do Łodzi :(

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy08:29:00

  Ja dostałam na Wigilie bilety na Violetta LIVE w Warszawie:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Anonimowy13:30:00

  A tylko vipy mogą sie spotykać z obsadą? Prosze o odp

  OdpowiedzUsuń
 16. Anonimowy14:13:00

  czy jest szansa na drugi koncert w warszwie o 14?

  OdpowiedzUsuń
 17. Anonimowy20:10:00

  To viola była w Polsce ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Anonimowy21:18:00

  A jak nie mam pakietu VIP to dostanę autograf czy nie o ja kupiłam ten za 229zł

  OdpowiedzUsuń
 19. Anonimowy17:23:00

  Jedziesz na koncert do Warszawy, nie chcesz jechać sama ? Albo jedziesz z koleżanką, chcesz, żeby was było więcej? Chętnie się spotkam z tobą na koncercie :) Podaj tu mój e-mail : gabysia1143@interia.pl Zainteresowana ? Pisz :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Anonimowy09:57:00

  Myślicie że jak kupię te bilety za 179 zł na płycie to będę dobrze widziała czy lepiej na trybunach ?????????? (chodzi mi o Warszawę)

  OdpowiedzUsuń
 21. Doszło do porozumienie między organizatorami i transmisja będzie do obejrzenia na żywo tutaj: http://toplivestreams.com/violetta-live-warszawa/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!