9 gru 2014

[Recenzja} Album przyjaźni


Album przyjaźni. Nasze wydawnictwa nie próżnują i chcą nacieszyć nas coraz to nowymi dodatkami z fioletowego świata. Dziś zaprezentuję wam ,,Album przyjaźni" wydany spod rąk ,,Zielonej Sowy" , którego nie może zabraknąć w rękach kolekcjonerów gadżetów V-Lovers! Zapraszam do rozwinięcia posta...
Okładka

Na samym początku rzucają się w oczy zdjęcia dwóch najlepszych przyjaciółek: Violetty i Francesci.
Oba z sesji promującej drugi sezon. Między nimi widnieje napis na różowym tle ,, Album przyjaźni" , a obok logo serialu. Tło ozdabiają fioletowe malowidła z białymi dodatkami. Z boku umieszczone jest logo wydawnictwa w tym przypadku ,,Zielona Sowa"

Pierwsze wrażenie

Otwierając książkę widzimy zdjęcie przyjaciółek występujących w 2 sezonie tj:
Violetta, Francesca, Camila, Ludmiła, Lara i Naty. Obok napisane jest zadanie dla Ciebie i twojej przyjaciółki. Macie wybrać z , którą bohaterką zaprzyjaźniłybyście się i uzasadnić to. Ja osobiście wybrałabym Naty ;)


Dalej mamy miejsce na informacje o sobie i swojej najlepszej przyjaciółce. Dodatkowo możecie razem uzupełniać niektóre pola lub narysować je. To idealna zabawa na wspólne spędzanie czasu.Oprócz pomysłów na świetne zabawy mamy również 3 quizy sprawdź:

  • Jaką jesteś przyjaciółką?
  • Jesteś optymistką czy pesymistką?
  • Czy jesteś w nim zakochana?

Książka zdradza jak spędzić nocowanie z przyjaciółką, przepis na pyszne babeczki oraz wiele więcej.


Podsumowanie

Książka wywarła na mnie optymistyczne wrażenie. Można dzięki niej spędzić z przyjaciółką przyjemny czas, poznać jeszcze więcej swoich sekretów. 
Można ją nabyć na stronie Zielonej Sowy: KLIK

Kupicie ,,Album przyjaźni" ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!