27 gru 2014

Co nas czeka na początku 2015 r. ?


CO NAS CZEKA NA POCZĄTKU 2015 R. ? Niedawno głównym tematem rozmów były święta, na które wszyscy czekaliśmy. Miłe chwile szybko mijają i trzeba zacząć się zastanawiać co dalej. Koniec 2014 to także początek myślenia o kolejny roku, a jeśli mowa o telenoweli to będzie się w niej trochę działo. Urodziny, powroty odcinków, wszystkie ważne zdarzenia, o które często pytacie znajdziecie w tym poście. Nie będzie to jednak jedynie uwypuklenie ciekawych momentów, lecz także rozważanie nad nimi i podanie dokładnych informacji. 


Kiedy urodziny Martiny? ; Kiedy rozpoczęcie trasy? ; Kiedy powrót odcinków?
 - to są główne pytania, które zadajecie nam w komentarzach, na portalu ask.fm , czy też po prostu w prywatnych rozmowach. 
Nie jest to dziwne, osoba bez obowiązku pamiętania tych dat często o nie pyta i dobrze . Każdy chce przecież być dobrze doinformowany, ale żeby wszystko złączyć w całość właśnie stworzyłam ten post. 

Najpierw pojawią się czyste dane, a dopiero pod nimi dokładny opis i rozważanie. 


STYCZEŃ 2015 

03.01.15 - rozpoczęcie wielkiej trasy koncertowej "VIOLETTA LIVE" 
03.01.15 - urodziny Candelarii Molfese 
10.01.15 - urodziny Facundo Gambande 
12.01.15 - powrót odcinków V3 w Argentynie  
19.01.15 - powrót odcinków V3 w Polsce 
23.01.15 - pierwszy odcinek z Roxy i Faustą 


LUTY 2015 

02.02.15 - urodziny Clary Alonso 
07.02.15 - ostatni odcinek 3 i zarazem ostatniego sezonu "Violetty"
13.02.15 - przerwa w odcinkach 
18.02.15 - 2 lata fioletowej telenoweli w Polsce 
26.02.15 - urodziny Alby Rico Navarro 


MARZEC 2015 

16.03.15 - powrót odcinków 
21.03.15 - urodziny Martiny Stoessel
29.03.15 - I Koncert "Violetta Live" w PolsceTak prezentuje się początek przyszłego roku. Teraz każdy punkt zostanie przybliżony. 1. Początek wielkiej trasy jaką jest "Violetta Live" to wydarzenie na jakie czeka nie jedna V-lovers. W ten dzień pierwszy koncert odbędzie się w Madrycie. Co nas to interesuje? Właśnie owy koncert nas bardzo ciekawi, gdyż po nim będziemy mogli szykować się na własny. Po tym show poznamy ogólny zarys całego występu, ilość i co najważniejsze tytuły piosenek - informacja potrzebna nam do zorganizowania akcji związanej z VL w Polsce! 
2. Candelaria urodziła się 3 stycznia 1992 roku, więc skończy niebawem 23 lata. Rudowłosa swoje święta przeżyje podczas pierwszego show. My też możemy pokazać, że pamiętamy i kochamy ją. Zrobimy to w postaci różnorakich życzeń, filmików, zdjęć wysłanych na portalach społecznościowych. 
Ponieważ urodziny są niedługo nie ma co czekać teraz jest czas na myślenie o akcji urodzinowej dla Cande!
3. Facundo, czyli aktor wcielający się w postać Maxiego nie jednej z fanek zawrócił w głowie. Po 10 stycznia będzie miał już 25 lat. Chłopak na pewno może spodziewać się z tej okazji wiele niespodzianek przygotowanych przez przyjaciół, ale także przez fanki. Tutaj też mamy sporo do powiedzenia, możemy ten dzień zmienić na jego najlepszy w życiu!
4. Po wzruszającym 60 odcinku, a także zastanawiającym zwiastunie wszyscy czekamy z niecierpliwością na powrót "Violetty". Pytań jest wiele, ale głównymi zagadkami są: Czy Jade naprawdę zamknie Studio, jeśli tak to co dalej? ; Czy na pewno po pocałunku Leonetta do siebie powróci? ; Kiedy doczekamy się powrotu pary jaką tworzą Federico i Ludmiła? - dlatego dzień taki jak 12 stycznia jest ważny. Na ile rzeczy tylko będzie w stanie odpowiedzieć?

5. W Polsce telenowela powraca wraz z 21 odcinkiem, które przyniesie smutne wieści. Śmierć Antonio nie jednego wzruszy,a duża większość uzna go za najsmutniejszy moment serialu. Jednak nie tylko to nas czeka! Pojawienie się czerwonowłosej dziewczyny, która wraz z przyjaciółką będzie tak często przebywać z Leonem, że ten straci dla niej rozum. To odpowiedź na to ile jest wstanie poświęcić Violetta na przebywanie przy Leonie nawet w obliczu zerwania. Czy Leon szybko zrozumie z kim ma do czynienie? 
6.Jak napisałam wyżej pojawią się "nowe" postacie. Roxy i Fausta to dla wielu najciekawszy moment serialu, w którym widzimy wiele ciekawych i śmiesznych scen, bo jakimi innymi epitetami można nazwać te momenty, w których dziewczyna ma na sobie perukę i śledzi swojego byłego chłopaka? 25 odcinek to usłyszenie piosenki "Underneath it all", która ma właśnie takie przesłanie, że Viola nawet w przebraniu nadal kocha Leona.
7. Clara choć gra ciocię głównej bohaterki wcale nie jest starsza od jej bliskich przyjaciół! Mimo, że w romantycznych scenach możemy ją ujrzeć z ponad 40-letnim Germanem kobieta kończy zaledwie 25 lat. Blondynka w rzeczywistości tworzy związek z Diego Dominguezem grającym chłopaka Fran. Ta data to kolejny moment na wybicie się polskich fanów i pokazanie jak my mocno kochamy swoich idoli!
8. To jest ta jedna z dat, które są dla nas bardzo ważne. To koniec. 7 lutego zostanie wyemitowany ostatni odcinek naszej kochanej "Violetty". W takich momentach zbiera się najwięcej fanów z całego świata i choćby ostatnie minuty były bardzo radosne i pogodne v-lovers będą mieć przy sobie chusteczki i nikt nie uwierzy w to, że to prawdziwy koniec. Na 4 sezon nie ma co liczyć. Każdy po z pewnością zrobi sobie taką chwilę wspomnień. Pamiętamy pierwszy uśmiech Violetty, pierwszy jej występ, pierwszą miłość. 
Nie wiem jak Wy, ale ja właśnie się wzruszyłam...mocno.Ale spokojnie nadal czeka nas wspaniałe show "Violetta Live"
9. Coś z czego możemy się cieszyć to na pewno ilość odcinków w Polsce, które mamy jeszcze do obejrzenia. Zawsze narzekamy, bo chcielibyśmy tak samo jak inni oglądać odcinki na bieżąco. Myślę jednak, że w takiej chwili będziemy szczęśliwe i będziemy chciały ta przerwę. Żeby odcinki jeszcze z nami były. 
10. W roku 2013 1 odcinek 1 sezonu "Violetty" obejrzeli wszyscy ciekawi nowego serialu na Disney Channel. Polskie v-lovers powoli rosły w siłę i zwiększały swoją liczebność. Myślę, że to idealny dzień na obejrzenie pierwszego odcinka i przypomnienie sobie o czym się wtedy myślało.
11. Alba urodziła się 26 lutego 1989 roku i niedługo kończy 26 lat. Wiele fanów telenoweli polubiło ją, gdyż jej postać Naty zawsze pogodna była prawdziwą przyjaciółką dla przebiegłej Ludmiły. Piękna dziewczyna pochodzi z Hiszpanii, gdzie ma wielu fanów, ale my też możemy pokazać na co nas stać!
12. Odcinki, które powrócą są tymi, które w Argentynie właśnie teraz minęły. Nowe piosenki, nowe postacie-tego możemy się spodziewać. Jeśli myślimy o świeżynkach w serialu to trzeba dodać, że w 47 odcinku pojawi się nasza polska Justyna Bojczuk, która namiesza w życiu uczuciowym Naxi. 
13. I o to osoba grająca od samego początku naszą niepowtarzalną Violettę kończy 18 lat. Martina jako jedyna niepełnoletnia nie mogła tyle pracować co inni i dlatego miała dublerkę. Nie mogła także sama podróżować. Teraz razem z końcem telenoweli, kończy się jej młodość i wkracza w wiek dorosły. 
Dojrzałość jednak nie będzie dla niej problemem, gdyż dziewczyna zmaga się z tyloma sprawami, że jest wyjątkowo wyrośnięta psychicznie jak na swój wiek. 18 lat to wielkie przeżycie dla człowieka. Pokażmy jak dla nas pomimo końca Violetty nie kończy się miłość do Tini, która we wszystko co widzimy wkłada tyle serca!
14. Moment, na który wszyscy czekaliśmy. Fioletowa ekipa pierwszy raz odwiedzi nasz kraj. Tyle naszych starań nie poszło na marne. Będziemy mogli wszystko przeżyć razem z naszymi idolami.  Myślę, że każdy czeka na ten moment. Marzenie jakim było ujrzenie idola staje się realne!Tyle ciekawych momentów nas czeka na początku 2015 roku. Z pewnością będą chwile śmiechu jak i wzruszenia, ale chyba właśnie to odczuwanie emocji łączy nas z innymi v-lovers, a także z aktorami! Dajmy się ponieść chwilą i pokażmy na co nas stać. 


NA KTÓRY MOMENT NAJBARDZIEJ CZEKACIE?


19 komentarzy:

 1. Anonimowy23:52:00

  Matko jak czytam o końcu tego wspaniałego serialu aż serce ściska,tyle czasu trwała ta przygoda, nigdy ich nie zapomnę, stworzyli coś wspaniałego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się . Ja też w to nie wierze i nigdy tego nie zapomnę :( 240 odcinków ... i taki po prostu koniec ? :<<

   Usuń
 2. Anonimowy00:23:00

  W jakich scenach zastępowała ją dublerka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. M.in podczas śpiewania On Beat i Ven y Canta i Ser Mejor , ale to tylko urywki , które trudno zobaczyć. W On Beat kiedy śpiewa solo Lu widać, ale jak wpiszesz dublerka Tini to Ci wyjdzie :)

   Usuń
  2. Anonimowy14:52:00

   sER MEJOR ŚPIEWA TINI BO DUBLERKA JEST NA WIDOWNI :0 https://www.google.pl/search?q=dublerka+tini&newwindow=1&espv=2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=aAqgVPOeIoWGzAOah4LgCw&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#facrc=_&imgdii=_&imgrc=dwlhwCnC4n_cdM%253A%3BxuTdLKuAk4siwM%3Bhttp%253A%252F%252Fi.pinger.pl%252Fpgr279%252F8a4544b5002bc8f252c5b666%252F0ada7e4600024730529b1798.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fvioletta655.pinger.pl%252Fm%252F20873776%3B400%3B242

   Usuń
 3. Kiedy będzie koniec v3 w polsce ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z moich obliczeń wynika , że 29 maja , ale mogło się coś pomylić na pewno w maju , ae raczej 29 to ta data .

   Usuń
  2. Dziękuję pewnie masz rację :)

   Usuń
  3. A nie mam :D. Pomyliłam się o tydzień.. Nie dało mi tk spokoju i liczyłam z 1000 razy koniec jest 5 czerwca mial być 22 maja ale przez przesunięcie teraz o 2 tyg trzeba do 22 maja dodać 2 tyg wychodzi 5 czerwca :)Przepraszam

   Usuń
 4. Anonimowy01:00:00

  Hej czemu nowe odcinki dopiero 19 stycznia ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdyż przez święta Disney przesunął powtórki o 2 tyg co rownało się opóźnieniem premiery nowych odcinków o 2 tyg .

   Usuń
  2. Anonimowy01:07:00

   Dzięki za odpowiedź ;);)

   Usuń
 5. Anonimowy11:41:00

  ciekawe czy ta dublerka tini zagrala w którejś scenie z violetty ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak :D napisałam innej osobie o tym wyżej: )
   Widać ją m.in w teledysku On Beat .

   Usuń
  2. Anonimowy14:55:00

   tYlko szkoda że ta dublerka ani trochę nie jest podobna do Martiny. Tini jest 1000 razy ładniejsza niż ta smarkula XD

   Usuń
 6. Anonimowy23:24:00

  Ostatnio Clara Alonso wystąpiła w wywiadzie dla Planner 1.5 i wspomniała cos o Polsce możecie przetłumaczyć ten wywiad byłabym bardzo wdzięczna bo jestem jej wielką fanką a nie wiem co mówi... Z góry dziękuję :) <3 Uwielbiam wasz blog <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem o tym wywiadzie , ale niestety ja nie moge zrobić posta , gdyż nie umie hiszpańskiego :((

   Usuń
  2. Anonimowy00:20:00

   No okej rozumiem ale jak by jakoś sie dało to było by świetnie, a nie macie kogoś kto umie i mógłby przetłumaczyć?

   Usuń
 7. Anonimowy19:52:00

  Ja też mam urodziny 2 lutego ♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!