27 gru 2014

EcoFashionShow- relacja z imprezy

W ubiegłym tygodniu mianowicie w niedzielę 21 grudnia o godzinie 20.00 ARG w Avenida Figueroa Alcorta i Pampa odbyła się impreza z udziałem gwiazd z Violetty takich jak Martina Stoessel czy Mercedes Lambre. Na charytatywny koncert zebrało się wiele tysięcy osób. Aby przeczytać relację, zapraszamy do dalszej części posta.


EcoFashionShow- Impreza organizowana za sprawą udziału miasta BuenosAries, mająca na celu podniesienie świadomości dbania o planetę. Na scenie wystąpiło 50 modelek i modeli którzy nosili stroje sławnych Argentyńskich projektantów takich jak Benito Fernandez czy Veronica de la Canal. . Wejście było za darmo - tylko trzeba było dać przechodzone, nie używane zabawki. Wszelkie dochody zebrane na imprezie zostały przekazane na cele charytatywne - dla dzieci na boże narodzenie. Po pokazie mody, przyszło na muzyczne gwiazdy wieczoru tj. Tini Stoessel czy Mechi Lambre z Violetty oraz Peter Lanzani - partner Tini wraz ze znajomymi z serialu Aliados tj. Julián Serrano, Agustín Bernasconi, Mariel Percoss i  Maxi Espíndola. 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Martina jak na młodą gwiazdę mogła się wykazać na koncercie, śpiewając En Mi Mundo, oraz jej własną piosenkę Lucha Por Tu Suenos. Wraz z Peterem, jej partnerem zaśpiewała Un mundo ideal - podczas występu tej dwójki aż iskrzyło na scenie! Natomiast Mercedes wystąpiła w duecie Jenny Martinez piosenkę  Rezo por voz - dziewczyny świetnie razem wypadły, i na scenie fajnie ze sobą współpracowały. Ostatnią piosenkę mogliśmy zobaczyć w wykonaniu wszystkich muzycznych gwiazd które były na imprezie, w tym Mechi i Tini. 
Jak wam się podobały występy? Mi muszę przyznać przypadł do gustu duet Mechi i Jenny, spodobał mi się ich wykon. Niestety według mnie, nie wyszedł duet Tini i Peter, nie wiem dlaczego ich głosy się nie uzupełniały i niektóre tony były po prostu zniszczone, a solowe numery Tini były po prostu dobre. Szkoda niestety że Martina zaśpiewała solowe numery, a nie dano pola do popisu Mercedes która ma również niesamowity głos co jej młodsza przyjaciółka, a może i ma więcej wprawy. 

Martinie i Mechi nie tylko towarzyszyli fani, ale również i rodzina Tini, przyjaciele z obsady, oraz najbliższy sercu Mechi - Xabiani który również pojawił się na koncercie, za co Mechi mu publicznie na twitterze podziękowała. 


Tłum. Dziękuję że zawsze jesteś. Kocham cię. 

Poniżej kilka zdjęć.
Co sądzicie o występach gwiazd Violetty? Który wykon najbardziej wam się spodobał?
 Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka
Bezpośredni odnośnik do obrazka

8 komentarzy:

 1. Anonimowy08:20:00

  pierwsza poporosze worek zimniorów

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy10:39:00

  Ja tez poprosze worek ziemniaków XDDD

  OdpowiedzUsuń
 3. Masz super Bloga!!!! ;*****

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy14:50:00

  Super ale Tini i jej chłopak nie pasują do siebie głosowo. Najlepiej Tini i Jorge. Mechi super zaśpiewała a i Tini też ale sama

  OdpowiedzUsuń
 5. Sylwia15:46:00

  Masz racje, mam podobne zdanie co do cb. Tylko ze po prostu piosenka tini i petera byla niedopasowana do ich glosow

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi bardzo się podobała jak tini zaśpiewała z peterem
  ps. zabraszam na mojego bloga http://violetta3polsskaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy19:07:00

  Widzieliście tatuaż Mercedes? Po co tak się szpeci?
  Tini i Jorge pięknie razem brzmią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!