4 paź 2015

[Akcja] Akcja z okazji urodzin Mercedes Lambre


AKCJA Z OKAZJI URODZIN MERCEDES. Ostatnio na naszym blogu ogłaszaliśmy dużo akcji. Dzisiaj przychodzę do Was z kolejną. Tym razem z okazji urodzin naszej kochanej blondynki! Mercedes Lambre w poniedziałek obchodzi swoje święto i nie wyobrażam sobie braku akcentu ze strony polskich fanów. Oczywiści urządzimy sobie spamowanie. Oprócz tego postaramy się stworzyć filmik, ale potrzebujemy waszej pomocy. Nasza artystka zdecydowanie podbiła serca polskich fanów, a teraz kolej na nas. Niestety zostało mało czasu. 

     Co należy zrobić?
Prosimy o wysyłanie do nas zdjęć, które zostaną umieszczone w filmiku, którym potem będziemy spamować. Dobrze by było, gdyby były to zdjęcia z artystką z naszego kraju. Oprócz tego preferujemy zdjęcia plakatów z miłymi słowami dla niej. Najlepsze są biało czerwone serca z dopiskiem ,,Mechi Te Amo'' oraz ,,Feliz Cumple Mechi!''. Pasują także zdania ,,Gracias Por Todo'' oraz ,,Polonia Te Ama Mechi''. Jeżeli macie sporo czasu prosiłabym o wykonaniu paru plakatów. Niestety zostało nam już mało czasu. Czas na wysyłanie prac macie do niedzieli, do godziny 14:00. Wysyłajcie zdjęcia na adres violetta2polska@onet.pl, a w temacie wpiszcie ,,Akcja dla Mechi''. Bardzo proszę o zmieszczenie się w czasie oraz o pomoc. Im więcej prac tym lepsze zdanie Mechi o polskich fanach!

Na Twitterze spamujemy dnia 05.10.15r (poniedziałek). Używamy hanstagu #TodoElMejorMechiDesdePolonia oraz filmiku, który zamieszczę w tym poście w niedziele wieczorem.

17 komentarzy:

 1. Anonimowy15:16:00

  Bierzemy się do roboty!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy zrobić sobie zdjęcie z plakatem, czy sam plakat? :)

   Usuń
  2. Najlepiej z plakatem <3

   Usuń
 2. Anonimowy16:01:00

  Kiedy zostanie opublikowany na waszej stronie filmik dla obsady z Polski?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do odpowiadania megaaa o Violi i leonie!
  Wattpad - opsmytini
  Blog - dangerouslove-story.blogspot.com (rozdzialy beda najpierw dodawane na wattpada a trocheee pozniej na blogu ��) ZAPRASZAM! ❤

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiecie, ze filmik juz dawno zrobiony przez @queenlambrex

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy16:25:00

  Praca wysłana! Mam nadzieję, że akcje urodzinowe powstaną też dla Diego Domingueza i Samuela Nascimento, którzy w październiku też obchodzą urodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wysyłam :D
  Proszę nie tak różowo na tym blogu bo aż oczy bolą (nagłówek jest super i pasek menu też ale pliss zróżnicujcie kolory :p)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18:25:00

  Można zrobić pracę komputerowo?

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy15:05:00

  Ja zrobię plakat ale się spóźnię :( podeślę o 15:30 ogromnie proszę żeby był wzięty pod uwagę bo niestety z przyczyn wyższych nie mogłam podesłać o 14:00 a bardzo mi zależy. :'(

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy21:20:00

  Piękny filmik <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudownie to wyszło! <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!