30 paź 2015

[Wywiad] Inspiruje mnie to, że budzę się rano obok mojego partnera

INSPIRUJE MNIE TO, ŻE BUDZĘ SIĘ RANO OBOK MOJEGO PARTNERA. Dzisiaj przyjrzymy się najnowszemu wywiadowi z Albą Rico, czyli serialową Naty. W nowym artykule dla Revista Inspiras opowiedziała o tym, jak zaczęła swoją pracę z aktorstwem, ale co najciekawsze dała kolejne znaki, że jej związek z Facundo Gambande jest bardzo możliwe. Wspomniała o tym, że inspiruje ją fakt, że budzi się obok swojego partnera. Mówiła o tym, że za kilka dni kończy największe doświadczenie w swoim życiu, czyli Violettę, a zaraz potem zamierza realizować się samodzielnie i przeprowadzić się do Buenos Aires. Wszystkich chętnych zapraszam do przeczytania, bo sama przyznam, że jest dosyć ciekawy. Oczywiście, gdyby kogoś to ciekawiło, oryginał znajdziecie [http://www.revistainspiras.com/alba-rico]. ALBA 2.png
JAKIE BYŁY TWOJE POCZĄTKI Z AKTORSTWEM? 
Kiedy byłam mała, moja babcia należała do grupy dla osób starszych. Podczas gdy reszta przyjaciół spędzała popołudnie grając w parku, a ja przygotowywałam coś do jedzenia, siedziałam na tarasie, żeby obejrzeć ich próby. Byłam bardzo szczęśliwa. Uwielbiam marzyć, a w pewnym momencie miałam szansę tam być (tu: uczestniczyć w tamtym przedstawieniu). Kiedy dorastałam zawsze mówiłam sobie, że znalazłam się w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie. 

CO BYŁO DLA CIEBIE WYZWANIEM BĘDĄC ARTYSTKĄ?
Wszystko. To tak niesamowita kariera. Istnieje nieskończona liczba postaci, które trzeba zagrać, każde jest wyzwaniem. Nie mogę się doczekać, ale stanąć z nimi twarzą w twarz.

KTO BYŁ TWOIM AUTORYTETEM W ŻYCIU?
Nauczyciele i moi towarzysze (tu: w znaczeniu osoby z tej samej branży), którzy mówią o naszym zawodzie tak, że aż im oczy się świecą. Oczywiście także moi rodzice. Są takie pary, które uczą, że w życiu trzeba mieć swoją paczkę, swoich towarzyszy. Iść razem, ale nie jedna z drugą. Jednocześnie rozwijać się indywidualnie. 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
KIEDY ZDAŁAŚ SOBIE SPRAWĘ, ŻE CHCESZ BYĆ AKTORKĄ? 
Kiedy miałam cztery lata, moi rodzice zabrali mnie na koncert zespołu muzycznego dla dzieci. Patrzyłam i nagle odwróciłam się do mojej mamy i powiedziałam: Też chcę tam być! Chciałam tego ze wszystkich sił. Moi rodzice wychowali mnie mówiąc, że mogę dostać wszystko, jeśli chce to twoje serce. Potem chciałam dostać tysiąc rzeczy. To zależało od filmu czy serialu, który leciał w tym tygodniu. Oglądałam Indianę Jones i chciałam być archeologiem, awaryjnie lekarzem; jak Jeniffer Lopez. W końcu zdałam sobie sprawę, że te wszystkie osoby, które widziałam to byli aktorzy i to oni mogli zdobyć wszystkie zawody na świecie.

CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY STWORZYĆ SWOJĄ SZTUKĘ?
Wiele zależy od projektu i od dyrektora, ale mi podoba się, kiedy moi bohaterowie czują się lekko.
Bezpośredni odnośnik do obrazka
JAKĄ ROLĘ ODGRYWA INTERNET W TWORZENIU I ROZWIJANIU TWOJEJ KARIERY?
Dziś dużo by mnie to kosztowało, aby żyć bez tego cennego urządzenia. Nie byłam w stanie nauczyć się rzeczy, które nie są w mojej mocy, ale teraz mogę marzyć dalej. W tym roku jestem w trasie i zauważyłam jak rozprzestrzenia się nasza praca w miejscach, których nawet nie potrafię sobie wyobrazić. Właśnie dzięki internetowi.

ZA CO CENISZ PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE?
Portale społecznościowe czynią nas bardziej dostępnymi. To sprawia, że śmieję się, gdy dodam zdjęcie i nagle dostaję komentarze takie jak: Zobacz, jakie to normalne! Jestem osobą. To, za co najbardziej cenię portale to fakt, że czynią nas bardziej ludzkimi w oczach fanów. 

CO CIĘ INSPIRUJE?
To, że budzę się rano obok mojego partnera, jem śniadanie i myślę sobie, czego mogę nauczyć się tego dnia, czym mnie życie zaskoczy. 

CZYM JEST DLA CIEBIE SUKCES?
Pracuję w zawodzie, który kocham i uwielbiam oczywiście dzielić się tą pasją z innymi.

JAK DBAĆ O ZDROWIE?
Moje ciało jest moim narzędziem pracy, dlatego należy dbać o nie z miłością. Oczywiście staram się zdrowo jeść i uprawiać sport. Co najważniejsze, starajcie się być szczęśliwi. Traktujcie siebie z szacunkiem i miłością.
Bezpośredni odnośnik do obrazka
LEPIEJ POLEGAĆ NA WIEDZY CZY INTUICJI?
Ufam mojej intuicji. Zawsze kieruję się intuicją i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

CO BYŁO NAJWIĘKSZYM RYZYKIEM, JAKIE ZROBIŁAŚ?

Wsiadłam do samolotu do Buenos Aires nie wiedząc kompletnie, co czeka mnie po drugiej stronie. Teraz patrząc na to z daleka, zdaję sobie sprawę, jak bardzo odważna byłam.

NIEZAPOMNIANA CHWILA?

Kiedy po raz pierwszy grałam dla tysiąca ludzi. Patrząc wstecz, nadal czuję w moim ciele tę energię, która przebiegała przeze mnie.

CO SPRAWIA, ŻE SIĘ UŚMIECHASZ?
Proste rzeczy. Uwielbiam oglądać ludzi, kiedy idę ulicą. Nie mogę powstrzymać się od uśmiechu, kiedy widzę kogoś z uśmiechem. Pokazuje na twarzy, że myśli o czymś, co go uszczęśliwia.

CO KOCHASZ?
Swoją rodzinę i przyjaciół. Kocham zamknąć oczy na scenie, czując blask reflektorów.

CO CIĘ PRZERAŻA?
Te absurdalne lęki, gdzie strach mnie paraliżuje i nie daje mi iść dalej. Jestem zablokowana.

CO SPRAWIA, ŻE CZUJESZ, ŻE ŻYJESZ?
Kiedy jestem na scenie lub staję przed kamerę. To wspaniałe uczucie. 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
CO SPRAWIA, ŻE CZUJESZ SIĘ ZAGROŻONA?
Będąc z dala od moich ludzi, kiedy mają trudny czas.

CZY JEST COŚ, O CZYM WIĘKSZOŚĆ LUDZI O TOBIE NIE WIE?
Nadal jestem osobą bardzo wstydliwą. Dla mnie to wysiłek zadzwonić do kogoś przez telefon lub pójść gdzieś, gdzie jest dużo ludzi.

JAK WIDZISZ SIEBIE ZA 10 LAT?
W pięknej i solidnej karierze. Chcę założyć rodzinę i być szczęśliwą. Z całego serca chce mieć tyle chęci, ile mam teraz. Nie chcę, żeby ona kiedyś uciekła.

NAD JAKIMI PROJEKTAMI TERAZ PRACUJESZ?
Kończę największy projekt, jaki kiedykolwiek zaczęłam, Violetta. Zamykam pewien etap w moim życiu, który przekroczył wszelkie oczekiwania. Przeprowadzam się do Buenos Aires na najbliższy sezon. Mam mój mały świat do odkrycia, więc nie mam wyboru, jak pozostanie szczęśliwą. 

CO SĄDZICIE O WYWIADZIE? 


8 komentarzy:

 1. Ona jest taka cudowna, a to co mówiła o partnerze (Falba jak nic xd) aww <33

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak nic Falba ❤ ale dobrze sie ukrywają xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. P.S. zapraszam: kakalo-is-lajf.blogspot.com

   Usuń
 4. Niesamowity wywiad, Alba jest niesamowita ma w sobie tyle energii, zycze jej by nigdy jej nie stracila !.,!!&!! Falba na 100% Ona zamieszka w Buenos Aires z Facu zamiast wracac do rodziny do domu do Hiszpani so cute "!"

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajny wywiad :)
  Falba ♡♡
  Pozdrawiam
  passionsmy.blogspot.com
  /Maja Majaa

  OdpowiedzUsuń
 6. Ona jest fantastyczna!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!