3 paź 2015

[Prasa] Tini dla CosmopolitanTINI DLA COSMOPOLITAN. Życie Martiny bez wątpienia jest zwariowane. Ciągłe nagrania, koncerty, dawanie autografów, wywiady, sesje... Pewnie nie jedna osoba chciałaby wieść podobne życie. Ostatnio Martina ukazała się w magazynie Cosmopolitan, gdzie udzieliła sesji fotograficznej oraz wywiadu. Właśnie zakończony wrzesień na pewno był dla niej ciężki, jeśli chodzi o pracę. Kolejne koncerty, kolejne ustalenia co do Une fleur pou Tini (perfum Tini, które ukażą się już niedługo), konferencje prasowe dotyczące nowego filmu, a także gościnne udziały m.in w programach telewizyjnych czy właśnie sesje do magazynów. Takim "gorącym" wydarzeniem możemy nazwać pojawienie się Martiny w Cosmopolitan. Sama Stoessel i fani są zadowoleni, a Twitter opanował hashtag #TiniEnCosmoOctubre. 


Cosmopolitan, cosmopolitan, cosmopolitan... Na Twitterze coraz częściej słyszymy właśnie to słowo. Nie wiecie o co chodzi? Od tego jesteśmy. Martina Stoessel znalazła się na okładce październikowego wydania magazynu o modzie noszącego właśnie taką nazwę w Argentynie. Jest to magazyn dla kobiet, który wydawany jest w ponad trzydziestu krajach, także w Polsce, co niestety na razie nie jest potwierdzone, że taka wersja zostanie wydana również w Polsce. Ukazał się filmik z backstage do sesji, którzy zamieściłam wyżej. Moim zdaniem Tinita wygląda tu zniewalająco, ale znacznie doroślej i jak widać interesuje się nią również znana na całym świecie prasa. Tinitas już spamują o to, aby w Polsce został wydany właśnie taki magazyn z Martiną na okładce, a także wywiadem w środku. Nie oszukujmy się - liczba sprzedanych egzemplarzy wzrosłaby kilkukrotnie. Chętnych zapraszam [tutaj]. Jest mała iskierka nadziei, zwłaszcza, że niektóre zagraniczne okładki pojawiały się niezmienione u nas. Oczywiście, gdyby udało nam się cokolwiek zdziałać będziemy Was na bieżąco informować. 


Bezpośredni odnośnik do obrazka

Na chwilę obecną post ma bardziej formę informacyjną, jednak kiedy uda mi się przetłumaczyć całość artykułu, który na razie jak widzę ukazał się w kilku częściach, dość niewyraźnych (zdjęcia robione przez fanów), a post zostanie zaktualizowany. Jak dla mnie - kolejny punkt dla Tini, która spróbowała tym razem realizować się w innej dziedzinie. Pojawiała się już kilkukrotnie na okładkach magazynów, jednak myślę, że pozytywnie na tym wyjdzie, zwłaszcza, że jest to prasa dla dorosłych kobiet, głównie o modzie. Jeśli chcecie uważnie obserwować polską stronę, zapraszamy pod [ten] link, a nic Was nie ominie. 

CHCIELIBYŚCIE TAKĄ OKŁADKĘ W POLSCE? 

8 komentarzy:

 1. omg jaka ona śliczna
  tak wgl pikny jest ten nowy wygląd bloga!

  ps : pierwsza

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:29:00

  Czekam na ten magazyn w polsce :) :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:43:00

  Pospamuję żeby był w PL!!!! Ile on kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy18:44:00

  Jak dla mnie zbyt wyzywająco pozować w stroju kąpielowym i być na okładkach gazet. Tyle ;P Ale post super :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Pewnie!!!!!!!! 😍😍😍

  OdpowiedzUsuń
 6. Na Disney&Violetta już dawno o tym było!

  OdpowiedzUsuń
 7. Przetlumaczony wyiad i dokladniejsza relacja juz na moim blogu :) http://officialpolishfunclubmartinastoessel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!