21 paź 2015

[Z życia aktorów] Damien wydaje własny album!


DAMIEN WYDAJE WŁASNĄ PŁYTĘ. Ekipa naszego serialu powoli kończy swoją trasę koncertową, a zarazem swoją przygodę z Violettą. Co w tym czasie robią artyści, którzy nie koncentrują wraz z Tini? Przykładowo Damien Lauretta wydaje swój solowy krążek! Czy rola w serialu pomogła mu osiągnąć ten cel? Jaki język będzie przewodził na krążku Francuza? Jak na wieść o płycie zareagowali znajomi z planu? Czy miłość pomogła Damienowi podczas prac nad swoim dziełem? Zapraszam po więcej szczegółów... 

Film zamieszczony przez użytkownika Damien Lauretta (@damienlauretta)

Od dłuższego czasu aktor grający Alexa w fioletowej telenoweli zamieszczał filmiki, na których chwalił się swoim talentem. Podejrzane wydawały się także zdjęcia ze studia nagraniowego. Aktualnie wszystko stało się jasne. Francuz nagrywał swoje utwory, ponieważ wydaje płytę! Kolejny przykład piosenkarza, który zamiast koncertować w ramach trasy Violetta Live zajął się swoją karierą i dobrze na tym wyszedł. Mimo, iż odgrywał w serialu niezbyt lubianą role fani zauroczyli się jego głosem. Dali mu taką motywację, że pracuje on nad solowym krążkiem. Zakładam, iż piosenki z płyty będą po francusku oraz po angielsku. Może trafi się jakiś bonusik po hiszpańsku. Styl muzyczny będzie pewnie mieszanką popu ze spokojnymi balladami. Tak samo zaczęła Lodovica Comello i wielu innych artystów. Zapewne sporo będzie dzieł opowiadających o miłości. Artysta nagrywa w studiu Capitol Records. Jest to ,,stolica muzyki'' we Francji. Płyta powstanie zapewne niebawem, gdyż zdjęcia ze studia ukazywały się już od dawna, a pod spodem zamieściłam zdjęcie, które najprawdopodobniej zostało zrobione po podpisaniu umowy z Universal Music Group. Gdy tylko pojawią się jakieś utwory na pewno Was poinformujemy. A co ciekawego w sferze prywatnej... Damien na planie do telenoweli ,,Violetta'' był stosunkowo krótko, choć i tak stał się częścią wspaniałej rodzinki. Najlepszym dowodem jest fakt, iż ostatnio spotkał się z koncertującą częścią ekipy. Podczas show we Francji pan Lauretta z widowni wspierał, a zarazem podziwiał przyjaciół. Nie prowadził koncertu tak jak Maca w Meksyku, czy Justyna Bojczuk w Polsce. Z okazji odwiedzin jego kraju przez artystów spotkał się z nimi i wiemy, iż bawili się doskonale. Równie dba o stosunki z Lodovicą Comello. Od kiedy oboje poszli w swoją stronę widywali się już kilkakrotnie. Sam stwierdził, iż udział w projekcie, jakim jest Violetta dużo wniósł do jego życia. Nie trudno się domyśleć, iż ta przygoda jak i przyjaźnie pomagają mu w czasie pracy twórczej. Ekipa serialu szybko zauważyła, iż po Internecie krążą wieści o owocu pracy Francuza i zaczęli to rozgłaszać. Wszyscy przyjęli to z wielką radością i bardzo gratulowali Damienowi. W sumie jego kariera rozwija się dość szybko, a z takim talentem nie mamy podstaw martwić się o jego przyszłość. Ten młody artysta zadebiutował na amatorskiej scenie w wieku 14 lat. Następnie uczestniczył w lekcjach śpiewu, tańca i teatru. Następnie mogliśmy go zobaczyć w programie X-Factor w 2011 roku. Grał także w serii "Dreams", dołączył również do jednego z najchętniej oglądalnych przez nastolatków programów na świecie. Teraz szykuje się do wydania własnego krążka, a potem przewiduję jego trasę koncertową. Trzymajmy kciuki za Damiena !


14 komentarzy:

 1. Z niecierpliwością czekam na płytę!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem jak wy, ale mi osobiście nie podoba się jego głos. Za dużo tzw "darcia się" , to odbiera przyjemność ze słuchania. Rozumiem, że chce pokazać umiejętności czy coś, ale powinien to robić z umiarem, a nie krzyczeć w każdej możliwej piosence. Nie naskakujcie na mnie, to tylko moje zdanie. Skoro są ludzie, którzy lubią jego głos to cieszę się waszym szczęściem ze względu na nową płytę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Darł się po hiszpańsku. Nie słyszałaś go w wersji francuskiej jak ja. Tak byłam w Paryżu w sierpniu po koncertach w Polsce i spotkałam go :D

   Usuń
  2. Gratuluję że go spotkałaś :D Widziałam kilka jego występów na Youtube (nie tylko po hiszpańsku) i nie zauważyłam różnicy jeśli chodzi o styl śpiewania.

   Usuń
  3. Podam ci linka do jednego z nagrania jego https://m.youtube.com/watch?v=Nyhx_ZKjd5U
   Ty może nie widzisz różnicy bo to nie na żywo i wg.

   Usuń
 3. Anonimowy19:14:00

  Ja tam nie cieszę się, bo zobaczcie na to z innej strony. Mechi ma ogromny talent i na razie o tym nie myśli, a jest bardzo znana i to by się sprzedało. Jego ledwo kto zna, a sra się za przeproszeniem z płytą. Chyba troszkę siebie przecenił moim zdaniem, ale good luck. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy19:32:00

   Tak się składa że Damien jest bardzo popularny we Francji,nawet bardziej niż Mechi gdziekolwiek -_-

   Usuń
 4. Anonimowy19:16:00

  ok, wygląd to nie wszystko, talent też trzeba mieć żeby wydać płytę, a on.. Nic dobra. Nie będę się wypowiadała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:56:00

  Na D&V dawno to było!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieje że plyta pojawi sie w Polsce! *_*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby. Bo się zabiję jeśli się mojego męża płyta w Polsce nie ukaże

   Usuń
 7. Valeria chyba też wydaje płytę. Będzie gotowa 13 listopada, o ile dobrze ją zrozumiałam ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!