6 paź 2015

[Wideo] Samuel wróci niebawem do Polski!


SAMUEL KOCHA POLSKĘ I WRÓCI TU NIEBAWEM. Właśnie dzieje się coś niemożliwego. Jeden z członków obsady serialu ,,Violetta'' pokochał nas i nasz kraj tak bardzo, że powraca tutaj jak bumerang. Powróci do nas już za parę dni, lecz ma także plany na dalszą przyszłość. Zapraszam do posta, gdzie znajdziecie dwa filmiki, relacje ze spotkania w szkole oraz informacje dotyczące najbliższej niedzieli. Szczególna uwagę radzę zwrócić na drugie video, w którym artysta ogląda prezenty od polskich wielbicieli. W między czasie mówi bardzo wiele drogocennych rzeczy oraz coś nam oświadcza!


RELACJA CZYTELNICZKI ZE SPOTKANIA W SZKOLE W POZNANIU
" Spotkanie z Samuelem było magiczne, niesamowite oraz fascynujące! Brakuje mi słów żeby to opisać. Na spotkaniu nie było zbyt wiele osób ponieważ zostało zorganizowane tylko dla uczniów gimnazjum 63, ale ja jako fanka Samuela i v-lovers musiałam tam wejść, i udało się! Samuel mówił o wartości, życia i o tym, że kocha Polskę. Słodziak. Wymyślił nawet piosenkę specjalnie dla polskich fanów. Słodziak, znowu.


Samuka odpowiadał na pytania zadawane przez uczniów jak również nauczycieli dzięki czemu można było dowiedzieć się trochę o jego poglądach i rodzinie oraz o tym, że nie posiada snapchat'a. Ale powiedział, że założy. Nie oglądałam twitcam'u z tego spotkania, ale jestem pewna, ze jeżeli ktoś oglądał to na pewno widział to jaki i śpiewaną przez Samuela piosenkę z drugiego sezonu Violetty "Te Fazer Feliz".
Tak wiem, jestem mega rozgadana i nie potrafię przejść do rzeczy. Oczywiście przyjazd tak wielkiego artysty nie mógł się obyć bez zdjęć z fanami i rozdawaniem autografów. Uczniowie dali mu w prezencie książkę o poznaniu w języku polskim a dyrektor wspomnianego wyżej gimnazjum zapytała się Samuela czy chciał by odwiedzić ich szkołę na wiosnę następnego roku a on się zgodził. Najprawdopodobniej odwiedzi Poznań ponownie w marcu lub kwietniu 2016 roku. Jednak najbardziej zaskoczyło mnie to, że Samu zaczął płakać...
Aż sama się popłakałam jak to widziałam. Bardzo się cieszę, że podobało mu się w naszej ojczyźnie. On jest wspaniały! mam nadzieje, że jeszcze nie raz do nas wróci! "
~ Alexi

Wszystko dzieję się po cos!To wszystko jest naprawdę piękne. Artysta nazwał siebie ,,czarnym polakiem''. Oprócz tego wyznał, iż ma co do nas wielkie plany. Przez cały czas dodaje polskie wpisy na swoich kontach społecznościowych i naprawdę budzi w nas nadzieje. Tutaj znajduje się link do wywiadu, który odbył się dla telewizji. Artysta przedstawia powód swojej wizyty oraz tłumaczy jak wiele energii dają mu młodzi ludzie. Jest zachwycony polską młodzieżą. Samuel Nascimento rozpakowując upominki od nas jest szczerze wzruszony. Stwierdza, iż obsada jest dla niego jak rodzina oraz cały czas dziękuje nam za prezenciki. Jest z nim oczywiście córka pana Melanowicza, która bardzo pomaga i dzielnie sprawuje rolę tłumacza. Dodatkowo zostaliśmy zasypani różnymi filmikami z relacja z odwiedzin piosenkarza, właśnie przez jej tatę - pana Marcina. Osobiście, gdy oglądałam te filmiki zaczęłam płakać. Powód jest prosty. Jeszcze niedawno modliliśmy się o chociaż jeden koncert obsady w Polsce, a dzisiaj mogę pisać, iż w przeciągu dwóch miesięcy jeden z członków ekipy odwiedził nas już po raz trzeci. W dodatku zapewnia, że to nie koniec. Podsumowując jestem z nas dumna, nas wszystkich. Dziękuję i zapraszam do ostatniego filmiku. 

  

JESTEM Z NAS DUMNA KOCHANI

10 komentarzy:

 1. Ja także jestem z nas dumna. I to takie piękne z jego strony.. Daje noe tylko Polskim V-Lovers spełnoć swoje marzenia, ale i zrozumieć wartość życia. Kocham go !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahh... KO-CHAM -GO!!!!! JESZCZE BLIŻEJ MNIE SPOTKANIE BO W KING CROSSIE!!!! MASAKRA!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy18:17:00

   Jesteś z Poznania? :)))))))

   Usuń
 3. Anonimowy18:14:00

  Awww będę tam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Również jestem dumna i to bardzo, co mam jeszcze dodać?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:41:00

  to jest centrum handlowe? xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, centrum handlowe w Poznaniu. ;)

   Usuń
 6. Anonimowy19:45:00

  Mam być szczera? Jakoś kompletnie nie kręci mnie to, bo robi z siebie wielką gwiazdę w Polsce. Robi spotkania w centrum handlowym, chociaż będą zaskoczona jak pojawi się setka osób. Lodovica to Lodovica. Ma na koncie dwie płyty, jedną w drodze, książkę. Czego chcieć więcej? To normalne, że przyszły te trzy tysiaki. On nie.

  OdpowiedzUsuń
 7. To takie piękne że strony Samu. Widać że bardzo nas polubił. Mamy naprawdę wielkie szczeście!

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wierzę. Będzie tam w moje 14 urodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!