13 paź 2015

[Wydarzenie] Diego świętuje 24. urodziny


DIEGO ŚWIĘTUJE 24. URODZINY. Hiszpański aktor, Diego Dominguez (odtwórca roli Diego Hernandeza w Violetcie) jest obecnie jedną z najbardziej lubianych osób z ekipy wśród fanów. Dzisiaj, 13 października obchodzi swoje dwudzieste czwarte urodziny. Wszyscy Dieguistas na pewno odliczali dni do tego wydarzenia, aby móc zapewnić swojemu idolowi zapewnienie miłej atmosfery z mnóstwem niespodzianek 24 godziny jego święta. W Polsce wkroczyliśmy do trendów z hashtagiem #FelizCumpleDiegoDesdePolonia. Chętnych zapraszamy do spamowania. Także my postanowiliśmy zrobić symboliczny filmik od naszego bloga. Oczywiście prace zostały wysyłane przez Was na nasz adres mailowy. Serdecznie dziękujemy! W poście znajdziecie link do niego, a także w małym skrócie dowiecie się jak nasz Dominguez świętuje swoje urodziny. Zapraszam!   Przystojny, utalentowany, zawsze chętny do przebywania z fanami. I jak tu go nie kochać? Dzisiaj jest jego święto, dlatego myślę, że każdy kto jest w stanie - czy przez Twittera, Instarama czy też Facebooka powinien złożyć mu najserdeczniejsze życzenia, bo tak jak bez każdego członka, ta Violetta nie byłaby tym samym. Jeszcze w nocy, o godzinie 1 naszego czasu wstawił fotkę z tortem, którą podpisał: W końcu 24 lata!!! Obecnie przebywa w Niemczech, gdzie już dzisiaj da koncert na arenie w Berlinie. Niestety Clara Alonso nie może towarzyszyć mu w tym ważnym wydarzeniu ze względu na jej własne zobowiązania związane z pracą. Warto wspomnieć, że odezwał się nawet Xabiani Ponce de León (serialowy Marco), który jak wspominał w wielu wywiadach był jednym z jego najlepszych przyjaciół, jednak z czasem zrezygnował z udziału w Violetcie i pożegnał się z obsadą już na początku trzeciego sezonu. Wy natomiast możecie symboliczne życzenia złożyć pisząc: Feliz cumple (Wszystkiego najlepszego). 


TŁUMACZENIE: Udanych urodzin, przyjacielu i wszystkiego co najlepsze. Wiem, że czeka Cię wiele projektów z tą pomocą i pasją!
TŁUMACZENIE: Wszystkiego najlepszego! Kocham Cię tak bardzo i tak jak dobrze powiedziałeś, zawsze będziemy razem.
TŁUMACZENIE: Chachi, wszystkiego najlepszego, przyjacielu!  Mam nadzieję, że będziesz je wielce świętował. Wysyłam wielkiego buziaka.


ZŁOŻYLIŚCIE MU JUŻ ŻYCZENIA? 

9 komentarzy:

 1. Anonimowy16:30:00

  Tak :)
  Przypominam że Samu ma też urodziny w październiku 19.10 :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:20:00

  Ja wam wysłałam prace a nie daliście jej! Czemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może nie doszedł załącznik, bo było kilka takich prac. Z jakiego adresu e-mail wysyłane? Zaraz sprawdzę. :)

   Usuń
 3. Ojej...
  Zapomniałam o pracy! :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Łaaa! Wszystkiego najlepszego!
  KrainaDisneya.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:38:00

  Jak sie spamuje na twiterze?

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy19:59:00

  czy ktoś może wie jak się nazywa piosenka z documental tini?

  OdpowiedzUsuń
 7. http://disney-polska-violetta-polska.blogspot.com/2015/10/zmiany-wspopraca-i-wyglad.html?m=1 skomentujcie I oceńcie wygląd bloga!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!