6 paź 2015

[Za kulisami] Próby do #TiniElGranCambioDeVioletta rozpoczęte!PRÓBY DO #TINIELGRANCAMBIODEVIOLETTA ROZPOCZĘTE! Niewątpliwie film #TiniElGranCambioDiVioletta (tłum. Tini, nowe życie Violetty) będzie dla wszystkich fanów serialu Violetta jednym z najgorętszych wydarzeń 2016 roku. Obsada, która ma zagrać w filmie jest już na miejscu, próby trwają. Tak jak mówił reżyser - nie ma czasu na pomyłki, a film będzie nagrywany z małymi przerwami aż do 20 grudnia. Ciągle próbujemy dowiedzieć się nowych informacji na temat fabuły, a zdjęcia, które udostępniają aktorzy mają nam w czymś pomóc i tym razem nie było inaczej. Niewinne zdjęcia, a jednak możemy domyślać się pewnych rzeczy. O fabule oraz ekipie przeczytacie [tutaj]. Sycylia już czeka, aby piątego października rozpocząć oficjalnie nagrania. Wy też nie możecie się doczekać? Clara znowu staje się Angie, Diego Ramos znów staje się Germanem, a Tini ponownie przybiera postać Violetty. Zapraszam! 
[Aktualizacja1] Nagrania rozpoczęte! + Prawdopodobna data premiery filmu!


Co prawda na razie nie wiemy dużo, bo trudno cokolwiek tutaj wywnioskować z kilku zdjęć, które tak czy tak nie wnoszą zbyt wiele, jednak spójrzcie na jeden z kostiumów Martiny: jest typowo nawiązujący do starożytnych cywilizacji. Możemy spodziewać się, że właśnie na Sycylii zostaną nagrane takie sceny. Szczerze? Jestem bardzo ciekawa, bo jak na razie wszystko zapowiada się pięknie. Clara jak na razie obsypuje nas masą zdjęć, jednak są to głównie takie, które informują nas o tym, że ma właśnie próby. Wielu pyta - ale dlaczego już teraz są na miejscu? Nie, nie nagrywają jeszcze, jednak przed samymi nagraniami zmuszeni są przećwiczyć choreografie, piosenki czy też przymierzyć stroje. Będzie to -jak mówi reżyser- profesjonalna produkcja, a wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Pozostali, nowi aktorzy ogółem nie są aktywni na portalach społecznościowych, Jorge także pozostaje "w ukryciu". Przypominam, że oficjalne nagrania zostaną otwarte piątego października. Mam też dobrą wiadomość dla fanów mieszkających w Niemczech (wiem, że wielu Polaków czytających naszego bloga tam mieszka): ta produkcja zostanie wyemitowana tam również w 2016 roku w kinach w całym kraju! 

CLARA ALONSO: Próba kostiumów do nagrań filmu #TiniElGranCambioDeVioletta #Angie. 
TINI STOESSEL: Kontynuujemy pracę nad #TiniElGranCambioDeVioletta: pracuje tu ogromny zespół, utalentowane, nowe postacie i będziecie mogli usłyszeć utwory z mojej płyty! Jestem taka szczęśliwa! 🌏🎬Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)
CLARA ALONSO: PRÓBY, PRÓBY, PRÓBY.  Film zamieszczony przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)
MERCEDES LAMBRE: Rzym, Przygotowanie włosów.  
TINI STOESSEL: Jesteśmy na Sycylii! Oficjalnie mogę powiedzieć, że zaczynamy nagrywanie #TiniElGranCambioDeVioletta. Jestem tak szczęśliwa!  

CLARA ALONSO: Witamy Teorminę. Rano 💆🏻💅🏼💇🏻, bo zaczynamy filmować #TiniElGranCambioDeVioletta. Szczęśliwa. 


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Tini Stoessel (@tinitastoessel)
TINI STOESSEL: To rozpoczyna #TiniElGranCambioDeVioletta.  


TINI STOESSEL: Drugi dzień nagrywania w tym przepięknym miejscu! Umieram z miłości! 

Bezpośredni odnośnik do obrazka

Premiera filmu #TiniElGranCabioDeVioletta już 4 maja 2016 roku. 


JAK SĄDZICIE, CO ZNAJDZIEMY W FILMIE? 
*Post będzie na bieżąco aktualizowany*

7 komentarzy:

 1. Anonimowy14:51:00

  Juz nie moge sie doczekac !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. JARAM SIE!!!Zapraszam do odpowiadania megaaa o Violi i leonie!
  Wattpad - opsmytini
  Blog - dangerouslove-story.blogspot.com (rozdzialy beda najpierw dodawane na wattpada a trocheee pozniej na blogu ��) ZAPRASZAM! ❤

  OdpowiedzUsuń
 3. A wiadomo co z premierą w Polsce? W nadzym kraju też będzie w kinach??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdopodobnie tak, bo polskie media szumią na temat tego filmu. ;)

   Usuń
 4. A czy wiadomo o premierze w Austrii? Bo nie chcę mi się jechać specjalnie do Polski albo do Niemiec.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!