20 mar 2015

[Disney XD] ''Star Wars:Rebelianci'' - Droga Jedi


''Star Wars: Rebelianci''! Na pewno wszyscy z Was kojarzą jeden z najgorętszych seriali emitowanych na Disney XD, a mianowicie ''Star Wars: Rebelianci'', serial już jutro wznowi swoją emisję tym samym dając nam masę między galaktycznej frajdy. Specjalnie dla was wraz z pomocą The Walt Disney Company Polska przygotowaliśmy ekskluzywny post ze zdjęciami oraz opisem najnowszego odcinka ''Droga Jedi''. Wszystkie ''droidy'' zapraszamy...

Dla Ezry nadchodzi czas na podjęcie kolejnego ważnego kroku w treningu Jedi. Kanan i jego uczeń udają się więc do starożytnej Świątyni Jedi na Lothal. Tam Ezra rozpoczyna serię testów Jedi. Nieoczekiwanie otrzymuje kilka wskazówek od Mistrza Jedi - Yody. Czy Ezra da radę sprostać trudnej drodze Jedi? Czy inkwizytor dopnie swego? 

Najstraszniejsze obawy Ezry oraz powrót Mistrza Yody w najnowszym odcinku Star Wars Rebelianci o 9:30 w sobotę 21 marca na kanale Disney XD.

2 komentarze:

  1. Anonimowy11:51:00

    SUPER!! NA PEWNO OBEJRZĘ!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy11:58:00

    Fajnie ze piszecie o innych serialach, nimi nikt sie nie zajmuje a ja je tez lubie ! Oczywiscie nie tak samo jak Viole ,ale Star na pewno obejrze , dzięki za info: )

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!