13 mar 2015

[Gadżety] ''Gira Mi Cancion'' Wersja KaraokeFioletowe nowości. Nie ukrywajmy, kwestia muzyczna odgrywa wielką rolę w świecie V-lovers. Jak dotąd wszystkie fioletowe krążki zdobyły wysokie miejsca w przeróżnych rankingach, samo ''En Gira'' we Włoszech pozostawiło 5SOS na drugim miejscu oczywiście tym samym zajmując należyte pierwsze miejsce. Zresztą w Polsce czy Francji nie jest gorzej z fioletowymi przebojami bowiem sprzedawane są w nakładach tysięcy egzemplarzy. Tym samym producenci ani na moment nie oszczędzają naszych kieszeni i co chwila planują fioletowe nowości, tym jednak razem mamy do czynienia z wersją karaoke ''Gira Mi Cancion''. Co w niej znajdziemy? 


PŁYTA WE POLSCE BĘDZIE DOSTĘPNA OD 25 MARCA!

W środku znajdziemy wszystkie piosenki z ''Gira Mi Cancion'' oczywiście w wersji karaoke, czyli podsumowując dwanaście znanych nam piosenek z trzeciego sezonu w wersji ekskluzywnej. Wszyscy V-lovers ową płytę będą mogli kupić tradycyjnie w SKLEPACH MUZYCZNYCH ORAZ ITUNES.
Kolejna płyta dla fioletowych fanów może być zarazem szczęśliwą informacją, jak i przygnębiającym przypomnieniem o tym że i za niedługo także u nas nadejdzie koniec przygody z fioletowym serialem. Co oczywiście nie musi oznaczać, że my przestaniemy istnieć, bowiem jesteśmy V-lovers i zawsze nimi będziemy i nasza fioletowa przygoda tak szybko się nie skończy. Okładka jest dość specyficzna, ale pasuje do narzuconego tła i plusem jest też to że możemy na niej zobaczyć Tini,Jorge i Diego, a nie jak to zawsze było samą Vilu. 

Jest to drugie rozszerzenie ''Gira Mi Cancion'' nie licząc włoskiego ''Vilovers- 4 Ever'' do końca tego roku możemy spodziewać się jeszcze nie raz podobnych rozszerzeń czy też dodatków jak to zresztą miało miejsce przy 2 sezonowym ''Hoy Somos Mas''. Moim zdaniem płyta może przydać się V-lovers choćby na imprezy czy też do nagrywania swoich Coverów itd. A wy co myślicie?

KUPICIE WERSJE KARAOKE? CO MYŚLICIE?

4 komentarze:

 1. Nie moge pierwsza. Ja nie kupuje, bo mam na internecie karaoke ktore mi odpowiada!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:16:00

  Zgadzam sie z Nada Play karaoke na neci też jest świetne a ja się z niego właśnie z karaooke z neta nauczyłam śpiewać np. Cresimos Juntos więc to mi zdecydowanie wystarczy ty bardziej że już tych piosenek tak za bradzo nie będą śpiewać. Ale w sumie jeśli ktoś nei ma netu lubkompa to mu się przyda ja nie chcę!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Okladka wygląda nie profesjonalnie, bardziej jak fanart. Nie kupuje :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!