7 mar 2015

[Podsumowanie] Pary w "Violetcie"


Pary w "Violetcie". Zgodnie z waszą prośbą chciałabym wam przybliżyć krótko o najważniejszych parach w naszej fioletowej serii, które powstały przez ostatnie 3 lata. Dużej części z nich udało się przetrwać jak na przykład nasza Leonetta, niestety zdarzały się i takie, którym nie dane było być szczęśliwe. Jeśli chcesz sobie przypomnieć początki, jak zaczęła się miłość Naty i Maxi'ego albo kiedy poznali się Viola i Leon to zapraszam do czytania.Leon i LudmiłaLeon i Ludmiła to najpopularniejsi uczniowie Studio 21. Razem z Naty i Andresem tworzą elitarną grupę szkolną. Ich związek w serialu trwa bardzo krótko. Ludmile zaczyna podobać się Tomas,a Leonie Violetta co obydwoje zauważają i postanawiają w zgodzie się rozstać.

Tomas i Violetta


Tomas był pierwszą miłością Violetty. Ich historia rozpoczyna się w momencie,kiedy chłopak ratuje ją przed upadkiem w błoto. Od razu wpadają sobie w oko i nie mogą o sobie zapomnieć. Ich miłość chociaż jest piękna to niestety niespełniona. Próbowali umawiać się na randki, ale za każdym razem Ludmiła starała się aby do spotkania nie doszło. Przez cały sezon widzimy jak tych dwoje kłóci się i kocha na zmianę. W odcinku 79 dochodzi do upragnionego beso Tomasetty. W finale Tomas mówi Violetcie, że razem z rodziną wyjeżdża do Hiszpanii, gdzie będzie kontynuował swoją karierę muzyczną.

Leon i ViolettaLeon i Violetta poznają się, kiedy to on ratuje ją przed potrąceniem przez grupę deskorolkarzy. Dziewczyna od razu spodobała się Leonowi. Początkowo chciał się z nią umawiać tylko po to by zemścić się na Tomasie, z czasem jednak prawdziwie się w niej zakochuje. W pierwszym sezonie Violetta jest w rozterce, gdyż pomimo, że kocha Leona to czuje coś do Tomasa. Z ich uczucia rodzi się piosenka "Podemos", która obu z nich się przyśniła. Ostatecznie pod koniec sezonu Violetta mówi Leonowi i Tomasowi, że są jeszcze za młodzi na prawdziwą miłość. 

W drugim sezonie po powrocie do Studio Violetta zdaje sobie sprawę, że ciągle coś czuje do Leona i chciałaby do niego wrócić. Na drodze staje im jednak Diego, który w czasie koncertu całuje Violettę na oczach Leona. Ten incydent doprowadza do ich zerwania, a Leon znajduje pocieszenie w ramionach Lary. Z czasem i Violetta zaczyna spotykać się z Diego, pomimo swoich uczuć do Leona.  Przez pewien czas tych dwoje naprawdę skacze sobie do gardła, jednak po pewnym czasie z odcinka na odcinek znowu stają się przyjaciółmi, a ich uczucia powracają. Nie chcą być razem z racji tego, że każdy z nich ma kogoś. Po zerwaniu Leona i Lary oraz po oszustwie Diega w stosunku do Violetty zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Na koniec odcinka 80 Leon wyznaje miłość Violetcie, a ona to odwzajemnia, dochodzi także do długo wyczekiwanego beso Leonetty. W tym sezonie również z ich miłości rodzi się piosenka "Nuestro Camino", która podobnie jak "Podemos" im się przyśniła.

Na początku sezonu są ze sobą bardzo szczęśliwi. Leon przygotował cudowną niespodziankę na urodziny Violi, a także skomponował dla niej piosenkę "Amore en el Aire". Niestety kiedy YouMix likwiduje zespół Leona, a on odchodzi ze Studia, zaczynają się między nimi sprzeczki, które doprowadzają do ich rozstania. Kolejnym powodem była także zazdrość Vilu o Gary, dlatego postanawia się przebrać i śledzić życie Leona jako Roxy, w której chłopak się zakochuje. Po odkryciu prawdy Leon znienawidził Violettę za to co zrobiła. Po rozmowie z Andresem zdaje sobie sprawę z tego, że kochając Roxy kocha Violettę. Stopniowo zaczyna jej wybaczać. W odcinku 60 Leon i Violetta śpiewają piosenkę "Descubri", a następnie całują się. W następnym odcinku po rozmowie decydują się pozostać przyjaciółmi. Z odcinka na odcinek można zauważyć, że bycie przyjaciółmi to nie dla nich. Pod koniec sezonu ponownie wyznają sobie miłość i całują się. W odcinku 80 na występnie w Sevilli śpiewają razem piosenkę "Abrazame y Veras" i całują się. 

Cała ich historia jest bardzo skomplikowana ale i piękna. Cała seria kończy się tym, że są razem.


Leon i Lara


Leon i Lara poznają się na treningach motocrossu. Lara jest mechanikiem Leona, której się on skrycie podoba. Po zerwaniu z Violettą, Leon zaczyna umawiać się z Larą. Spotykają się przez prawie cały 2 sezon. Zrywają po wygraniu Leona i Violetty wycieczki do Madrytu. Lara odchodzi z motocrossu i nie pojawia się więcej w serialu. 

Tomas i Lumila

Ludmiła zaczyna się interesować Tomasem już w chwili kiedy go poznaje. Nie przeszkadza jej fakt, że jest z Leonem, a Tomas kocha Violettę. Dziewczyna stara się go zdobyć za wszelką cenę i w końcu jej się to udaje. Tomas zrywa z Ludmiłą kiedy odkrywa jej prawdziwą stronę i to jaka jest w stosunku do Violetty. 

Camilla i Broadway


Ich miłość rodzi się w pierwszym sezonie. Na początku o względy Broadwaya Cami rywalizuje z Fran, dziewczyny jednak nie chcą by chłopak zniszczył ich przyjaźń i obie z niego rezygnują. Kilka odcinków później Broadway wyznaje Cami, że bardzo mu na niej zależy i od tej pory są razem. Zrywają kiedy Cami zaczyna mieszać się w sprawy zespołu chłopaków, a wracają do siebie kiedy dziewczyna myśli, że będzie on musiał wrócić do Brazylii. 

W drugim sezonie nie są już razem. Camilla zaczyna umawiać się z Sebą, pomimo, że Broadway dalej ją kocha. Kiedy Cami i Seba rozstają się razem z Broadwayem postanawiają sprawdzić na zasadzie trzech prób czy mogą być razem. Ostatecznie udaje im się to i kończąc sezon wracają do siebie.

W ostatnim sezonie tej dwójce układa się bardzo dobrze. Komplikacje w związku pojawiają się, kiedy Cami dołącza do zespołu Rock Bones. Broadway jest zazdrosny, a na dodatek dziewczyna wciąż podoba się Sebie. W tej sytuacji opuszcza ona zespół, ponieważ bardziej zależy jej na relacji z Broadwayem. 

Trzeci sezon kończy się tym, że ta dwójka dalej jest ze sobą.

Francesca i Marco


Francesca i Marco poznają się w drugim sezonie na karaoke. Początkowo dziewczyna nie chce z nim być, ponieważ uważa, że to za wcześnie, po namyśle decyduje się jednak że zostaną parą. Przez prawie cały sezon tworzą zgodną i szczęśliwą parę, do czasu odwiedzin byłej dziewczyny Marco - Any. Ana oszukuje ich obydwu, gdyż zależy jej na powrocie do Marco. Oszustwo wychodzi na jaw, dziewczyna wyjeżdża ale Fran uważa, że nie powinni już się spotykać. Zmienia zdanie gdy Marco przyjeżdża na jej występ do Madrytu. Po powrocie do Buenos Aires pisze do niego list, który tafia w ręce Andresa. Wszystko w końcu się wyjaśnia, więc postanawiają się spotkać. Nie dochodzi do tego przez nieuwagę Beto. Na końcu sezonu dzięki Camilli i Broadwey'owi wyjaśniają sobie wszystko i wracają do siebie co przypieczętowują pocałunkiem.

W trzecim sezonie ich miłość kończy się, kiedy Marco wyjeżdża do Londynu, a Fran zakochuje się w Diego ze wzajemnością.

  Francesca i Diego


     W trzecim sezonie Fran i Diego zaczynają jako przyjaciele, z czasem zakochują się w sobie. Na początku ukrywają swój związek przed Violettą z obawy przed jej reakcją. Kiedy Violetta odkrywa całą prawdę jest smutna, że to przed nią zataili. Wybacza im jednak i od tej pory nie muszą się ukrywać. Francesca dostaje propozycję wyjazdu i kontynuacji swojej kariery na wyższym szczeblu. Nie wie więc co dalej ze związkiem jej i Diego. Wychodzi jednak, że osoba która jej to proponowała to oszust i Fran pozostaje w Studiu. Fran i Diego stanowią udaną parę. W odcinku 79 Diego zabiera ją na romantyczną kolację oraz całuje ją. Sezon kończy się tym, że tych dwoje jest razem. 

Violetta i Diego


Diego i Violetta poznają się w drugim sezonie na imprezie ze Studio. Może się wydawać, że od razu wpada mu ona w oko. Tymczasem Diego zgodnie z zadaniem Ludmiły ma doprowadzić do odejścia Violetty ze Studia. Początkowo Viola go nie lubi ponieważ pocałował ją on na oczach Leona i tym samym zrujnował ich związek. Jednak po czasie zaczyna się do niego przekonywać i zgadza się z nim być. Podczas całego ich związku Violetta ani na moment nie zapomniała o Leonie, natomiast Diego zakochał się w niej. Próbowała ze wszystkich sił prawdziwie pokochać Diegio ale jej się to nie udało.  W odcinku 75 Violetta odkrywa prawdę i tak kończy się jej związek z Diego.

Federico i Ludmila

  
Federico zaczyna podobać się Ludmile w drugim sezonie. Dziewczyna zakochuje się w nim ale nie jest w stanie się do tego przyznać. Federico także stara się po cichu o jej względy, jednak przeszkadza mu to jaką osobą jest Ludmiła. Po czasie dziewczyna zaczyna się zmieniać, a Federico nie kryje się już ze swoimi uczuciami do niej. W odcinku 77 dochodzi do ich pierwszego beso. Ludmiła także przestaje się kryć ze swoimi uczuciami i obydwoje chcą być razem.

W trzecim sezonie są razem szczęśliwi do momentu, kiedy Fede dowiaduje się o kradzieży piosenki Violetty przez Ludmiłę, a także tego ,że dziewczyna zmuszona przez matkę chce zostawić Studio i dołączyć do YouMixu. Chce, aby dokonała wyboru albo on albo YouMix. Ludmiła decyduje się zostać przy Federico ale mama zabrania jej tego. Dochodzi do ich zerwania. Ludmiła zostaje w YouMixie i zaczyna spotykać się z Felipe, który tak naprawdę kocha Naty, a jest z Ludmi na pokaz. Kiedy ze sobą zrywają Ludmiła i Fede zbliżają się do siebie ponownie coraz bardziej. W odcinku 79 Fede kupuje jej gwiazdę, obydwoje wyznają sobie miłość i całują się. Serial kończy się, a tych dwoje ponownie jest razem. 

Naty i Maxi

                                  
Ich historia zaczyna się w pierwszym sezonie. Jest bardzo skomplikowana ze względu na przywiązanie Naty do Ludmiły, z czego Maxi pragnie ją uwolnić. Udaje mu się to pod koniec pierwszego sezonu. Nie można jednak stwierdzić czy oficjalnie zostali parą, ponieważ w drugim sezonie nie są razem. Naty dalej robi to co Ludmi jej każe, a Maxi nie może się z tym pogodzić. Na koniec drugiego sezonu zbliżają się do siebie ponownie, Naty wyjawia mu sekret Diego i Ludmiły, a on wybacza jej milczenie. Na koniec sezonu tych dwoje jest już razem oficjalnie, a w odcinku 80 całują się. 
Ostatni sezon zaczyna się, kiedy tych dwoje jest razem. Przez długi czas w ich związku góruje szczęście, do czasu kiedy pojawia się Felipe w życiu Naty oraz Matylda w życiu Maxiego. Felipe całuje się z Naty na oczach Maxiego, chłopaka to bardzo rani, gdyż myśli ,że są razem. Natalia mówi jednak blondynowi,że nie czuje tego samego i nie mogą być razem. Matylda także wraca do Polski i więcej się nie pojawia w serialu. Naty i Maxi dochodzą do porozumienia i znów są razem. Sezon kończy się, a oni pozostają parą.

German i JadeGerman i Jade są ze sobą przez cały pierwszy sezon. Nie jest to szczera miłość ponieważ German jest nią tylko zauroczony, a Jade wraz ze swoim bratem chcą się "dobrać" do jego pieniędzy. Na drodze do ich szczęścia staje także ciocia Violetty- Angie. Ich związek kończy się, kiedy German zdaje sobie sprawę, że kocha Angie i zostawia Jade przed ołtarzem. Jade ukrywała przed Germanem tajemnicę Violi o Studio oraz areszt domowy Matiasa. Dowiaduje się on o tym na ich ślubie i nie wybacza tego Jade.

W drugim sezonie Jade chce się zemścić na Germanie i wynajmuje aktorkę Esmeraldę aby go rozkochała i porzuciła przed ołtarzem. Wcześniej jednak wymaga od niej, aby ukradła jego pieniądze. Tak się staje i German zostaje bez swojego majątku. Kiedy dochodzi do ślubu pana Castillo i Esmeraldy pojawia się Jade, która mówi całą prawdę, pomijając fakt, że to był cały jej pomysł. Esmeralda ucieka, a German odzyskuje pieniądze. Przez pewien krótki okres Jade i German są razem. Kończy się to w momencie,kiedy German poznaje całą prawdę i już nigdy więcej do niej nie wraca.German i Angie


   Urocza blondynka i tata Violetty poznają się w pierwszym odcinku, kiedy to Angie zostaje nauczycielką Violetty. Między tą dwójką rodzi się uczucie już na początku serii. Problemem do bycia razem jest jednak fakt, że German ma narzeczoną, a Angie jest ciocią Violetty o czym on nie wie. Przez cały sezon widzimy jak między tą dwójką dochodzi do przeróżnych sprzeczek, które zbliżają ich do siebie jeszcze bardziej. Pod koniec sezonu German odkrywa tajemnicę Angie i ma jej za złe, że tak go oszukała. Ostatecznie jednak wybacza jej, ale nie są razem. 

 W drugim sezonie German poznaje Esmeraldę w której się zakochuje, a Angie opuszcza dom Castillo. Oprócz tego German przebiera się za Jeremiasza do którego zaczyna coś czuć Angie. Kiedy poznaje ona prawdę wyjeżdża do Francji i nie pojawia się więcej do końca sezonu. 

W trzecim sezonie po powrocie Angie mówi Germanowi, że dalej go kocha. Nie może jednak z nim być ponieważ ułożył on sobie życie z Priscillą- mamą Ludmiły. Pomimo to jego uczucie do cioci Violi odradza się. German rozstaje się z Priscillą, kiedy poznaje jaką osobą jest naprawdę. W finałowym odcinku za sprawą Violetty oświadcza się Angie, a fioletowa seria kończy się ich ślubem. 


Pozostałe pary w "Violetcie"

Olga i Ramallo ( 3 sezon)
Tomas i Fran (1 sezon)
Cami i Seba (2 sezon)
Pablo i Angie ( 1 sezon)
Matias i Parodi ( 2-3 sezon)
Ludmiła i Felipe (3 sezon)
Olga i Beto ( 3 sezon)
Olga i Oscar ( 2 sezon)
Gery i Alex/Clement ( 3 sezon)
Jade i Nicolas ( 3 sezon)
German i Esmeralda ( 2 sezon)
German i Priscilla ( 3 sezon)
Pablo i Jackie ( 2 sezon)
Pablo i Brenda ( 3 sezon)Pamiętacie już jak to było? Kto był lub jest waszą ulubioną parą? Będziecie za nimi tęsknić? 


21 komentarzy:

 1. Anonimowy13:32:00

  Fajny post ! (y)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy13:41:00

  DIELETTA, DIECESCA, FEDEMILA, NAXI NAJLEPSZE BĘDĘ TĘSKNIĆ

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy14:26:00

  Leonetta <3 Diegonesca <3 Germanangi<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:37:00

   Ja tak samo tylko że jeszcze Fedemila i Naxi

   Usuń
 4. Napisałaś "Zazdrość Vilu o Gary".

  OdpowiedzUsuń
 5. Super post❤ Zapomnialas o Pablo i Brenda :'(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Tak racja, już ich dodaję. :D

   Usuń
 6. w opisie związku Violetty i Leona popełniłaś błąd. Leon ratuje Violettę przed chłopakami na deskach ,a nie przed rolkarzami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okej, dziękuję i już poprawiam.:D

   Usuń
 7. Anonimowy22:23:00

  Leonetta najlepsza<3

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy22:45:00

  Germangie <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy01:11:00

  Przecudowny post, dziękujemy <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. najlepsza bromila marcesca fedemila tomasetta i germangie = D

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy12:40:00

  A Caxi zapomiałaś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale niewiem czy caxi można zaliczyć

   Usuń
  2. Oni nie byli parą. :)

   Usuń
 13. Anonimowy16:27:00

  Świetnie napisany post😉

  OdpowiedzUsuń
 14. Anonimowy10:57:00

  Ver, good! M faworutine to olga z beto i fedemila

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!