30 mar 2015

[Violetta Live] Kolejne koncerty w Polsce! [Aktualizacja]Kolejne show w Polsce! Po sukcesie Łodzi jakim jest zdumiewająco szybka sprzedaż biletów ogłoszono następne koncerty w Polsce, a dokładniej w Krakowie i Warszawie - tutaj jednak miejsca tak szybko nie zeszły. W dalszym ciągu możecie zakupić bilety. Z tego powodu nikt nie liczył na kolejne spektakle jednak w ostatnim tygodniu Livenation dał nam dużo do myślenia, a dziś potwierdził odpowiednio 5 i 6 koncert w Polsce!

Dziś wszystkie posty, przynajmniej tak mogło się zdawać, powinny opierać się o wczorajsze show jakie dała fioletowa obsada w Łodzi. (Tak, było przecudownie). Jednak informacja jaką dzisiaj podało Livenation poruszyła każdą V-lovers, która jeszcze nie zakupiła biletów na Violetta Live. 
Wiadomość ucieszyła także tych, którzy zobaczyli show w Łodzi i byli tym tak oczarowani, że pragnęli wybrać się na następny.

KOLEJNY KONCERT ODBĘDZIE SIĘ 26 SIERPNIA O 19:00 W TAURON ARENIE W KRAKOWIE

[AKTUALIZACJA] DISNEY POINFORMOWAŁ PRAWDOPODOBNIE O KOLEJNYM KONCERCIE W WARSZAWIE!

 

Jakie są ceny biletów?

Ceny nie ulegają zmianie, czyli będą najtańsze za 129zł, potem za 179zł, następnie 229zł, 279zł i te w pierwszych rządach za 330zł. Są oczywiście też bilety tzw. VIP w cenach:

VIP BRONZE ~ 499zł
VIP SILVER ~ 629 zł 
VIP GOLD ~ 749zł 
VIP GOLD Z Meet&Greet (Spotkanie z obsadą) ~ 2200zł

Kiedy będzie można kupić bilety?

Sprzedaż biletów zaczyna się 1 KWIETNIA O GODZINIE 10:00!
NA STRONIE EVENTIM


Co ja o tym sądzę?

Moim zdaniem powinni koncert zorganizować w innym mieście. Oczywiście, jestem niezmiernie szczęśliwa z kolejnego show, ale póki co na pierwszy koncert Violetta Live w Krakowie nie ma sprzedanych biletów i nie wiem po co w tym samym miejscu kolejny, jednak mam nadzieję, że czerwiec/lipiec kiedy dostajemy pieniążki za ładne świadectwo, stypendia, kieszonkowe na lato itd. będzie miesiącem kiedy zapełnią się wszystkie areny.


CO O TYM MYŚLICIE?11 komentarzy:

 1. Szkoda, że nie w Poznaniu ale i tak fajnie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:35:00

  Super że jest może pojadę

  PS . Napisałaś "... kolejnego koncertu, ale póki co na 1 koncert nie ma sprzedanych koncertów..."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację i już poprawiłam + ile powtórzeń w 1 zdaniu.. , dziękuję za zwrócenie uwagi :)

   Usuń
 3. Szkoda ze nie we Wrocławiu wtedy bym mogla pojechac ale tam mam za daleko ;(

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy12:22:00

  Nie sądzę, by był kolejny koncert w Warszawie, nie udałoby im się zapełnić nawet połowy miejsc... Uważam, że ta informacja dotyczy koncertów, które już były zaplanowane i sprzedaż biletów już ruszyła ( 22, 25 sierpnia). Zresztą jak mieliby mówić już o Warszawie, skoro nawet nie wspomnieli na głównej stronie o nowym koncercie w Krakowie (26)?

  OdpowiedzUsuń
 5. może pojadę do krakowa
  ale niewiem czy 26 czy 25

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że już niedługo podadzą informacje na temat kolejnego koncertu w Warszawie. Na ten obecny nie ma już tak dobrych miejsc, więc gdyby zorganizowali kolejny, to byłoby spełnienie moich marzeń! :) Czy ktoś się może orientuje, kiedy mogliby podać informacje na temat kolejnego koncertu? W przeciągu kilku dni, czy dłużej? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale to nie są nowe koncerty tylko te co będą XD

  OdpowiedzUsuń
 8. Vip bronze.
  może mi ktoś powiedzieć do czego będe miała dostęp?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lub vip silver i gold.......

   Doczego vip mają dostęp?

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!