22 mar 2015

[Gadżety] Violetta. Wyraź Siebie


Violetta. Wyraź Siebie. Fioletowe pozycje skierowane dla wszystkich V-lovers z wielkim rozmachem podbijają polski, jak i zagraniczny rynek, rozsyp 3 - sezonowych gadżetów pomału dobiega ku końcowi, jednak wszystkim dobrze znane fioletowe wydawnictwo, Ameet postanowiło wydać zupełnie nową publikację, a mianowicie książkę ''Violetta. Wyraź Siebie. Na pierwszy rzut oka publikacja wydaję się podobna do ''To Nie Jest Książka'' i ''Zniszcz Ten Dziennik'' Keri Smith. 


Serialowa Violetta nieustannie inspiruje swoich fanów. Tym razem dzięki niej będą oni mieli okazję rozwijać swoją kreatywność oraz poznać sposoby, jak wyrażać swoje emocje poprzez bazgrołki. Pomoże im w tym książka ''Wyraź siebie'' inspirowana serialem Disneya ''Violetta''.

Violetta jest bardzo ekspresyjna, a kreślenie przeróżny wzorów, figur i linii jest jej sposobem na to, by uporządkować myśli i wyrazić emocje. Czy ulubioną melodię można przedstawić za pomocą rysunków? Dzięki książce ''Wyraź siebie'' wielbiciele Violetty przekonują się, że jest to możliwe- wystarczy tylko odrobinę wyobraźni. Korzystając z inspiracji, które znajdują się na stronach książki, można znaleźć sposób, by np. za pomocą kształtów i linii wyrazić nastrój lub opowiedzieć historię poprzez rysunki. Ta książka to doskonała okazja, by tworzyć, rysować, stylizować i urealniać najbardziej zwariowane pomysły. Sięgając po tę książkę, na pewno znajdziemy idealny sposób, by wyrazić siebie. Będzie to także wspaniały trening naszej kreatywności, udana zabawa i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, relaksując się. 


KUPICIE fioletową nowość? CO MYŚLICIE?

7 komentarzy:

 1. Tak a ile będzie kosztować można ją już kupić

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:26:00

   Książka oficjalnie do sprzedaży trafi 27 marca bieżącego roku :D
   Cena nie jest znana ale myślę że zmieści się od 20 do 30 zł cenowo :)
   /Kaiko

   Usuń
 2. Pewnie, że kupię! :)

  PS : VLOVERS-FOREVER.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja muszę ją mieć! Nie wiesz może czy jest już w sprzedaży? Jeśli tak to gdzie i za ile można ją kupić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy22:30:00

   Od 27 Marca :D
   Nabyć będzie można ją w Empiku i na internetowej stronie Ameetu :P
   Cena będzie tak jak zawsze od 20 zł do góra 30 złocisza :) /Kaiko

   Usuń
 4. Jasne że kupie!Uwielbiam tego typu rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:47:00

  ja dzisiaj ją kupiłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!