25 mar 2015

[Soy Luna] Nowy serial już oficjalnie potwierdzony!Nowa produkcja latynoamerykańskiego Disneya oficjalnie potwierdzona! Pierwsza informacja o serialu została ogłoszona w ostatnim dniu 2014 roku, jednak wciąż nic nie było pewne. 23 marca jedna z oficjalnych stron na twitterze Disney LA przekazało nam wiadomość potwierdzającą serial i zarazem głównych bohaterów nowej telenoweli. Chcecie więcej? Zapraszam do rozwinięcia posta!

Początkowe wiadomości o następczyni "Violetty" okazały się dla wszystkich vlovers ciosem. Dało nam to jednoznacznie do zrozumienia, że skoro ma być następczynią, a Disney nas wprowadza w tzw. kontynuację telenoweli po wielkim sukcesie serialu Violetta i o czwartym sezonie możemy zapomnieć. Jednak serial ma także ma mieć ścisły związek z tańcem i muzyką, o fabule w tej chwili nic nie wiem, ale wątpię, że będzie ona podobna do fioletowego serialu. Czy odniesie podobny sukces? Czas pokaże...
Jak już powyżej napisałem od początku nic nie było pewne, główną bohaterką miała być Paulina Goto, utalentowana piosenkarka i aktorka, robiono nawet przeróbki zdjęć przedstawiając ją jako główną bohaterkę. Po krótkim czasie ona sama nas poinformowała o tym, że jest skupiona na swojej aktualnej roli, nie przyjmuje nowych ofert, a wiadomości o Soy Lunie są fałszywe. 

Aún sigo grabando Mi Corazón Es Tuyo y no tengo ninguna oferta para hacer otro proyecto. Lo de #SoyLuna es falso.

 Potwierdzenie
Otrzymaliśmy potwierdzenie oraz informację o głównych bohaterach.
Zaledwie dzień potem dostaliśmy kolejnego tweeta tym razem o tym z jakich krajów będą pochodzili członkowie obsady, że także kolejna produkcja będzie kręcona w Argentynie.  


Obsada

Jak w powyższych tweetach napisano w głównych rolach wystąpią: 
Katja, Lionel, Xabiani, Valentina, Javi oraz Carol.

Odtwórczynią głównej roli będzie prawdopodobnie Katja Martinez. Chociaż nie wiedząc nic o tym serialu vilovers, które go już znienawidziły mogą mieć powody do chociaż szczypty radości. W serialu bowiem wystąpi Xabiani, który grał w 2 sezonie Violetty, a także w pierwszych 20 odcinkach ucznia Studia On Beat, a także chłopaka Franceski, jego odejście nieco po rozpoczęciu pierwszego sezonu również mogło mieć też z tym związek. Warto też wspomnieć o drugim - Javim. Był gościem w serialu przez kilka odcinków 3 sezonu, grał Felipe Diaza, hiszpańską gwiazdę Youmixu, wiele zamieszał Naty w głowie. 

Wiadomość o obsadzie mnie niesamowicie ucieszyła, ponieważ widać, że obsada to głownie nastolatkowie i młode osoby, przyjemnie się na to wszystko patrzy. Możliwe, że nie tylko te dwie osoby mogłoby grać w nowej produkcji Pol-ki. Prawie cała obsada wyruszyła w międzynarodową trasę koncertową, która będzie trwała cały rok, a w tym czasie nastąpią już nagrania, a być może nawet premiera, więc nie wątpię w to, że któraś osoba z obsady gdyby miała taką możliwość wzięłaby udział w nowym serialu.


Premiera "Soy Luny" czyli po polsku "Jestem Luna" odbędzie się prawdopodobnie jesienią 2015 roku. Szczegółowe dane o postaciach i fabule w tej chwili są nieznane. Czy obejrzę? Na pewno zerknę, ale czy mi przyjdzie do gustu i zapełni pustkę po "Violetcie" nie wiem. Serial zapowiada się ciekawie, a wcale nie musi być też klęską bo może być też tak, że zapowiada nam się kolejny hit. Nie trzeba go od razu skreślać. Pamiętajcie, że serial będzie tej samej produkcji jak poprzedniczka, a to oznacza prawdopodobnie kolejne niesamowite piosenki, choreografie, historie i emocje. 

Co sądzicie o nowej serii? Obejrzycie? 

14 komentarzy:

 1. Wydaje mi się że obejrze, może mi się spodoba, ale nie zapełnieni miejsca Violetty. Nigdy.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja też obejrze zobaczymy czy się spodoba czy nie nie przekreślam jej od razu, ale violetty nei zapomnę

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tb, kochana ;*
   Może JEDEN odcinek...
   Ale nic nie zastąpi Violetty
   Nawet sb tego nie wyobrażam, że coś innego mogłoby zastąpić mi Vilu, tak że zapomniałabym o niej :(

   Usuń
 4. Anonimowy21:57:00

  Javi? Serio? -.-
  Jak ja go nie lubię... Jeszcze ten jego głosik jak śpiewa xD.
  Może i będę oglądała ten serial, ale i tak nic nie zastąpi mi Violi <333 :')

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze Francja Włochy z Europy..Kurcze niech u nas też będzie! Muszę to zobaczyć,.czy wgl zmierzy się z takim czymś czym jesy dla mnie Violetta,.trochę mnie dziwi Xabiani ,miało być niwe życie niwa kariera a tutaj co ? Nie wchodzi się 2 razy do tej samej rzeki ale..i tak go bardzo lubię,dziwi mnie tylko jego decyzja :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy23:19:00

  Nic nie zastąpi Violetty ale może obejrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy18:28:00

  Ten post jest napisany okropnie. Chaotycznie i masa błędów, stylistycznych, niedokończone niektóre myśli, jak np. W pierwszych 20 odcinkach, ale czego to już nie napisane. Bardzo słaby post.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedno wiem! Violi nie zastąpi. Może być hitem i wgl ale to Viola ma specjalne miejsce w moim serduchu i tylko ona będzie mogła je wypełnić.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jedno wiem! Violi nie zastąpi. Może być hitem i wgl ale to Viola ma specjalne miejsce w moim serduchu i tylko ona będzie mogła je wypełnić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy13:03:00

  może obejrzę ale żadna luna sruna nie zastąpi mi violetty !!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy22:42:00

  A jak ma na nazwisko ta Katja ???

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ciekawy i zachęcający artykuł, jeśli chcielibyście dowiedzieć się jeszcze nieco informacji na ten temat to serdecznie zapraszam : http://www.soylunadisneypolska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!