12 mar 2015

[Lodovica Comello] Włoszka pomaga chorym


WŁOSZKA POMAGA CHORYM. Lodovica już od dłuższego czasu przekazuje fanom swoją energię na koncertach Lodovica World Tour. Dwie solowe płyty, trasa koncertowa, wywiady, spotkania, nagrywanie teledysków, sesje, jednak Włoszce ciągle mało! Tym razem pokazała się z nieco innej strony, w nieco innej branży. W dzień koncertu w Pordonone odwiedziła szpital pediatryczny w tym samym mieście. Specjalnie dla zebranych tam chorych urządziła małe spotkanie, gdzie zaśpiewała, a oni sami mogli zamienić z nią kilka słów. Właśnie tym osobom przekazywała swoje motto, iż `Wszystko jest możliwe`.


Pordonone to kolejne miasto, które Comello odwiedziła podczas swojego turnee. Zanim jednak zaczęła wielkie koncertowanie, rano postanowiła odwiedzić szpital pediatryczny. Z jej wypowiedzi, umieszczonych na jednym z portali informacyjnych wynika, iż dziewczyna nie spocznie na jednorazowym wkładzie w organizację, a wręcz przeciwnie. Wypowiada się, że to naprawdę zaszczyt, że może w czymś takim uczestniczyć i myśli, że będzie to początek jej partnerstwa w życiu szpitala. Spotkanie mające miejsce w tym ośrodku odbywało się razem z grupą dzieci, głównie dziewczynki. Dozwolone było jak najbardziej zadawanie pytań, a sama Lodovica opowiedziała, jak spełniać swoje marzenia i plany na przyszłość. Wszystko oczywiście z nawiązaniem do jej życiowego motto "Todo es posible". W podzięce za wsparcie, Dudu dostała symboliczny bukiet kwiatów.
 
 
Aby nieco rozgrzać atmosferę artystka z San Daniele zaproponowała wspólne zaśpiewanie znanej większości piosenki "Universo" (w tłum. Wszechświat). Uczestnicy chętnie brali udział w śpiewaniu, a na koniec nie obyło się bez rozdawania autografów oraz pamiątkowych fotek. Włoszka odwiedziła także pokoje dwóch pacjetnów, którzy nie mogli brać czynny udział w zgromadzeniu. Koncert w Pordenone odbył się wczoraj (t.j 10 marca) o godzinie 10:00 w Teatrze Verdi. Oprócz tego Lodovica reklamowała nowy T-shirt promujący szpital. Jego wygląd możemy zobaczyć na zdjęciach. Jest to najzwyczajniejsza, biała koszulka z czerwonym autobusem ADP. W kilka dni przed wydarzeniem specjalne służby rozdawały również ulotki informujące o charytatywnym spotkaniu Lodovici z fanami. Ta firma jest także sponsorem koncertów w takowym mieście.
 
{}

Koncert jak niemalże każdy cieszył się ogromną popularnością, a fani z pewnością bawili się nieziemsko. Warto wspomnieć, że Lodo pojawiła się również niedawno we włoskim programie "Notti sul ghiacco" jako gość specjalny tego odcinka. Piosenki z nowego krążka "Mariposa" są już znane w wielu krajach, a 14 kwietnia trafią na polskie półki sklepów. Warto pamiętać, że Lodovica wbija w polskie progi po raz drugi w kwietniu, a następnie po raz trzeci w maju tego roku. Dużo się będzie działo! Dla wyjaśnienia działalności ośrodka, podaję [Tutaj] ich stronę internetową. Niestety jest ona w języku włoskim. Uznałam, że nie ma sensu tłumaczyć, co jest tam napisane, bo i tak pewnie tylko nieliczni byliby ciekawi. Niżej zamieszczam kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Cieszycie się, że Lodovica pomaga chorym?
 
 
 
{}
 
{}
 
{}
 
 
{}
 
{}
 
{}
 
{}
 
{}
 
{}
 
{}
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bezpośredni odnośnik do obrazka
 
Bezpośredni odnośnik do obrazka

5 komentarzy:

 1. lodo to naprawde niesamowita osoba = D

  OdpowiedzUsuń
 2. Lodo jest najwspanialsza pod słońcem

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomożesz mi zrobić grafikę na bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. I♥ Tini13:07:00

  to bardzo miłe ze strony Lodo

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy08:47:00

  KOCHAM LODO I POWINNO BYĆ I♥Francesca

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!