24 lut 2015

[Aktualizacja] Lodo w programie "Got talent Portugal"


LODOVICA W PORTUGALSKIM MAM TALENT. Młoda włoszka nie próżnuje, w ostatnich dniach mogliśmy na własnej skórze przekonać się, co do energii i poświęcenia Włoszki oczywiście mowa o jej trzydniowym pobycie w gościnnej Polsce. Lodovica nie zwalnia tempa swojej pracy tym samym oprócz koncertów, spotkań i wywiadów postanowiła wystąpić w jednym z lepszych programów rozrywkowych a mianowicie w Mam Talent Portugali!. W rozwinięciu znajdziecie szczegółowy opis bieżącego wydarzenia oraz odtwarzacz, dzięki któremu obejrzycie jej występ.

[Aktualizacja] Występ Lodo W Rozwinięciu 

[Aktualizacja]


------------------------------------------------------------------------------------------------------------


W czasie, kiedy reszta obsady bierze udział w „Violetta Live” Lodo postanowiła dać z siebie przysłowiowe sto procent. A wszystko zaczęło się od rozpoczęcia swojej pierwszej w życiu trasy koncertowej o nazwie „Lodovica World Tour 2015”, potem było tylko lepiej oczywiście mowa o produkcji i wydaniu kolejnej płyty i nakręceniu do niej klipów video jednak „Mariposa” to zaledwie początek, ponieważ Lodo nie zamierza zwolnić swojego tępa i z każdym dniem szykuje zupełnie nowe niespodzianki dla Lodofantasticas czy też Universes. Jak wiemy lub nie po trzydniowym pobycie w gościnnej Poloni Dudu postanowiła udać się pobliskiej Portugalii, a dokładniej mówiąc wprost do Lizbony. Zapewne pytacie, po co czyżby szykowała kolejny klip? Odpowiedź jest dość prosta panna Comello postanowiła wystąpić dziś wieczorem w Portugalskim Mam Talent [Got Talent Portugal]. O owej informacji zostaliśmy poinformowani dokładnie tydzień temu poprzez Fan Page należący do uśmiechniętej włoszki oraz jej obleganego przez fanów Twittera. Poniżej zobaczyć możecie, co napisała nam nasza ukochana Dudu.


Czarnowłosa w programie wystąpi dokładnie dzisiaj, jej występ będziemy mogli obejrzeć na portugalskim kanale RTP1. Sam talent show trwa od godziny 21: 15 do 22: 35 czasu portugalskiego. Jednakże u nas program będzie emitowany od godziny 22: 15 do 23:45. Złą wiadomością jest to, iż nie wiemy, jak na razie, o której godzinie wystąpi piękna włoszka, jeżeli chcecie ją zobaczyć musicie niestety albo stety oglądać cały portugalski talent show. Pamiętajcie, że zawsze możecie oglądnąć wyłącznie tylko jej występ na drugi dzień, który na pewno dodamy w aktualizacji tak jak to zawsze robimy. Będziecie oglądać Comello?


Występ będzie można obejrzeć tutaj klik

1 komentarz:

  1. Bardzo dobry post. Twoja interpunkcja jest już w o niebo lepszy stanie, niż w poprzednim poście.Bardzo się cieszę, ze się poprawiłeś. Tak jak wspomniałam w moim poprzednim komentarzu, bardzo lekko czyta się twoje posty,które są jednocześnie ciekawe, co daje nam na prawdę niesamowity efekt.

    Życzę powodzenia, Kasia ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!