13 lut 2015

[Disney] Kraina Lodu 2

KRAINA LODU 2.  Jeszcze niedawno świat zwariował na punkcie filmu animowanego "Kraina Lodu", do której piosenkę nagrywała sama Martina Stoessel. Kultowe "Libre soy" obiegło kulę ziemską, a słowa utworu zna niemalże cały świat. Niedawno trafiła także do repertuaru koncertów Violetta Live. Już w marcu nadchodzi kolejna gratka dla fanów "Frozen". Chcecie wiedzieć co dalej będzie działo się z Elsą, Anną i zabawnym Olafem? Zapraszam!
[Aktualizacja] Kilka słów wyjaśnień

Chyba każdy z nas napotkał się już z filmem, jakim jest "Kraina Lodu". Odkąd wszedł na ekrany kin zrobił ogromną furorę. Olaf niemalże zdobył serca oglądających! Sama byłam pod ogromnym wrażeniem po obejrzeniu takowych przygód sióstr... Na pierwszy rzut wydaje się być banalną opowieścią dla dzieci, jednak pod tą maską zawiera wartościowe przesłanie dla ludzi w każdym wieku. Spójrzmy o czym, opowiadała pierwsza część! 
 
 "Kraina Lodu" to opowieść o dwóch siostrach, księżniczkach Arendelle, niegdyś bardzo ze sobą związanych, które z czasem oddalają się od siebie. Wszystko zaczyna się, gdy obdarzona magicznymi mocami Elsa w czasie zabawy przypadkowo rani zaklęciem Annę. Dziewczynka zostaje uratowana, ale to wydarzenie kładzie kres wspólnym zabawom. Elsa resztę dzieciństwa spędza w swojej komnacie, próbując zapanować nad mocą. Mijają lata, dziewczęta dorastają i nadchodzi dzień koronacji Elsy. Mimo starań, by ukryć swoje magiczne zdolności, świeżo upieczona królowa zamraża posadzkę w sali balowej i przerażona ucieka. Nie wie, że oto sprowadziła na kraj niekończącą się zimę. Anna postanawia odnaleźć siostrę, by położyć kres pogodowym anomaliom. W drodze towarzyszyć jej będą handlujący bryłami lodu Kristoff, jego wierny renifer Sven oraz magiczny śniegowy bałwan Olaf.
 
 


 Druga część nadchodzi szybciej niż się spodziewacie... Już 13 marca do kin trafi Frozen Fever: Gorączka Lodu! Wprost nie mogę się doczekać, kiedy znów będzie mógł rozweselić mnie bałwanek Olaf! Uwielbiam go! Film będzie opowieścią o urodzinach Anny, dla której w tym dniu Elsa i Kristoff zgotowali wspaniałe przyjęcie.! Ten dzień będzie pełen wrażeń i nieoczekiwanych prezentów, choć nie wszystkie okażą się trafione. Gości jak zwykle rozweseli i rozczuli Olaf, którego uwagę całkowicie pochłonie ogromny i przepyszny urodzinowy tort…

Czy tym razem dla "Krainy Lodu" zaśpiewa Martina Stoessel? Z przykrością informuję, że tę działkę przejął niestety albo stety ktoś inny. Utwór stworzą Robert Lopez i Kristen Anderson-Lopez odpowiedzialni za popularne Let It Go.  Nasza Tini ma na głowie trasę koncertową, więc nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Na pewno dużym plusem jest sam fakt, iż na światowej trasie Violetta Live 2015 usłyszymy właśnie jeden z utworów, który nie ma nic wspólnego z "Violettą". Otóż "Libre soy" gości na liście przebojów podczas występów już od początku i możemy spodziewać się go także w Polsce. (29 marca, 22 sierpnia, 25 sierpnia)


A teraz może przypomnijmy sobie urywki z filmu? Wspomnijmy sobie te wspaniałe momenty i piosenki! Chyba każdy pamięta "Ulepimy dziś bałwana"! To świetny czas na przypomnienie sobie tego utworu. W końcu możemy cieszyć się zimą, śniegiem i niektórzy z nas feriami!

[Aktualizacja] Wyjaśnienia
Przepraszam, jednak może źle to wszystko ujęłam. "Gorączka Lodu" będzie filmem krótkometrażowym puszczanym przed "Kopciuszkiem" w kinach od 13 marca, zaś pełna wersja Krainy Lodu 2 będzie miała swoją premierę już w 2016 roku.
 

 

 
Podoba Wam się Kraina Lodu? Pójdziecie na Gorączkę Lodu?

10 komentarzy:

 1. Kraina lodu czyli "Frozen" 2!!!!!! Jupiiii kocham ten film :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy20:23:00

  z tego co mi wiadomo, to ma to być krótkometrażówka puszczana w kinach przed filmem Kopciuszek, nie zaś 2 część, bo ta ma się pojawić za rok bądź dwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten film nie przypadł mi do gustu. Moim zdaniem był nudny i przewidywalny. Z pewnością nie obejrzę go! Szkoda, że Tini nie wesprze tej produkcji, no ale cóż, nie można mieć wszystkiego, prawda?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:49:00

  Jesteście pewni, że to będzie film? Taki 1,5 h? Bo ja mam dziwne wrażenie, że to będzie coś typu "Zaplątani", że film, a jego drugą częścią jest 6 minutowy materiał (który z resztą jest na YT) filmowy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Będzie to krótki materiał :) Disney tak pisał :-P

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy23:15:00

  Pomieszaliście trochę to nie film długośc Frozen czy innych filmów które trwają ponad półtorej godziny, ale krótkometrażówka która będzie puszcza przed pokazem filmu "Kopciuszek" w kinach ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy06:53:00

  Ej a to będzie w kinach w polsce?

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na mojego bloga violettaswiatmody.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy17:10:00

  W oryginale będzie się to nazywać Frozen Fever i to nie będzie normalny film tylko krótkometrażowy. Będzie emitowany przed Kopciuszkiem w kinach... To będzie jak druga część Zaplątanych czyli - I Żyli Długo i Zaplątani). Po co piszecie tego posta nie mając prawdziwych informacji? Dużo ludzi wprowadzacie w błąd...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!