8 lut 2015

[Violetta 3] Możliwa kolejna płyta?Możliwa kolejna płyta? Jak każda V-lovers wie w piątek zakończyła się fioletowa historia w Ameryce Łacińskiej. Finał był piękny i jak zawsze bardzo wyśpiewany. Usłyszeliśmy wiele piosenek, które nie znalazły swojego miejsca na 1 płycie z 3 sezonu, czyli "Gira Mi Cancion". Czy możliwa jest kolejna płyta?
Już na początku 3 sezonu ujrzeliśmy nowy album z 12 utworami. Piosenki przepiękne i jak zobaczyliśmy w tej serii ukazane w dużej odległości czasu, gdyż np. cała Rescata Mi Corazon została pokazana dopiero w 79 odcinku.

Cała płyta miała charakter typowo 3 sezonowy, a znalazły się na niej 2 utwory grupowe, 3 Violetty, jedna Leona, 2 dziewczyn, 1 Diego , 1 Francesci, 1 w wykonaniu  Ludmiły,a w Ameryce Łacińskiej była także piosenka chłopaków Queen Of The Dance Floor


Jak widzimy na płycie jest 12-13 utworów. Przyjrzyjmy się teraz ile piosenek jeszcze zostało.

Mil Vidas Atras
Mas Que Una Amistad
Solo Pienso En Ti
Mi Princesa
Es Mi Pasion
Llamane 
Crecimos Juntos
Abrazame y veras
Mas Que Dos

9 utworów-myślę, że to już jest materiał na płytę. Mogą także dodać jakieś włoskie, czy angielskie wersje, aby było około 12 utworów, czyli jak na standardowej płycie. Biorąc pod uwagę, że to ostatni sezon, uważam że nie może zabraknąć tych piosenek. Jaki tytuł mogliby dać?


MYŚLICIE ŻE BĘDZIE 2 PŁYTA Z V3?


PS Przepraszam za krótki post :(

9 komentarzy:

 1. Wydaje mi sie że będzie 2 płyta z trzeciego sezonu. Już pojawiła się wzmianka o płycie "Violetta - amigos hasta el final" taki ma mieć tytuł i prawdopodobnie będzie. Tutaj pokażę Wam okładkę płyty którą znalazłam:
  https://c2.staticflickr.com/4/3914/14880975779_1029757cc4_b.jpg
  Dzięki// Pozderki<3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest WYMYSŁ Fana - nie będzie, nie ma i nie było takiej płyty!

   Usuń
 2. Anonimowy14:19:00

  Niestety, ale płyta Violetta-amigos hasta al final jest tylko wymysłem jednego z fanów Vio,etty je tylko fikcją, ale tak samo jak Wy mam nadzieje, że wydają jeszcze jedną płytę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że wypuszczą jeszcze jeden krążek z 3 sezonu. Jednak jest kilka wariantów:
   1. Tylko wyżej wymienione piosenki
   2. w.w. piosenki i "friends till the end" po hiszpańsku (zamykająca album)
   3. w.w. piosenki, 2-4 piosenki w innej wersji wersji jezykowek (w tym fiend... po hiszp)

   Należy jednak pamiętać, że to nie wszystkie nowe utwory - jest jeszcze piosenka śpiewana przez mechi i albę z zespołem podczas prezentacji dla radia. Być może ją dodadzą, Ponadto tytuł "Amigos hasta el final" pasowałby wyśmienicie.

   Usuń
  2. Aha. Jeszcze jedna opcja: wypuszczą "gira mi cancion" z rozszerzeniem z owymi piosenkami

   Usuń
 3. Cześć , od dłuższego czasu obserwuje waszego bloga i chciałabym zapytać czy jest możliwość abym mogła zostać na nim też adminką mam doświadczenie .. adminowałam na kilu stronkach o Vilu itp oraz miałam bloga z koleżanką miał 3 tyś wyświetleń proszę o odpowiedź to ważne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zajrzyj do posta naborowego. Pozdrawiam!

   Usuń
 4. Anonimowy17:57:00

  Czy po zakońvzeniu violetty 3 w polsce nadal bedziecie pisac nwm np. o ich zyciu prywatnym czy utrzymuja ze soba kontakty cos w tym stylu?

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:26:00

  Mam nadzieję że będzię

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!