4 lut 2015

[Z życia aktorów] Książka ,,Po Prostu Tini" już w sprzedaży.


Już dziś dnia 4 luty 2015 do polskich księgarni zawitała długo wyczekiwana książka ,, Po Prostu Tini " . Która opowiada o życiu Martiny Stoessel . Tini chciała w niej ukazać prawdziwą siebie jako zwykłą nastolatkę . Co mówi o książce ? I czym główna bohaterka nas zaskoczyła ? więcej w rozwinięciu posta.

 Wszystko to, co chciałam dla Was napisać, ponieważ wiem, że łączy nas wyjątkowa więź. Staram się jak najbardziej otworzyć moje serce i pokazać siebie. Niektórzy znają mnie tylko z roli Violetty, z czego zawsze będę dumna, ale jestem Martiną i bardzo bym chciała, abyście poznali mnie taką, jaka jestem, po prostu… Tini!

Księgarnie opisują ją jako :

Mnóstwo ciekawostek, osobistych informacji, nieznanych sekretów z życia aktorki: jej wspomnienia z dzieciństwa, ze szkoły, przemyślenia na temat jej kariery, informacje o
relacji z rodzicami, bratem, jak zaczęła się jej przygoda z aktorstwem, ze śpiewaniem, jakie są jej marzenia, plany na przyszłość.

Tą niesamowitą  autobiografie którą wydało wydawnictwo Zielona Sowa możemy za kupić w dwóch księgarniach :

Empik - za 30,99 zł

 Matras -  24,43 zł

 Sama Tinita jest bardzo podekscytowana tym wydarzeniem . Ju od kilku dni podaje tweety od fanów z Polski którzy są posiadaczami tej przepięknej autobiografii .


Ale to nie koniec dziś znów Martina wszystkich mocno zaskoczyła. Dlaczego ? ponieważ wspomniała w dwóch tweetach o premierze jej książki w Polsce.W pierwszym tweet napisała,, Polska jest  Po postru Tini " oczywiście miało być ,, Po prostu Tini " widać że Tini z tych emocji pomyliła literki hahaha . Ale co najważniejsze  !!  Główna bohaterka znów o nas mówi  na swoim fanpage . Tweet napisany jest w języku angielskim żeby każdy zrozumiał . Serduszka ukazują jak Martina nas bardzo kocha . Rzadko widzimy żeby Tini pisała do jakiegoś kraju więc powinniśmy być dumni z tego że o nas pamięta .Drugi tweet także jest skierowany do nas . Pisze w nim ,,Jestem tak szczęśliwa " Możemy tu zauważyć że Tini bardzo się cieszy z tej premiery . Nie trzeba się dziwić jej książka zawitała już wielu krajach .W Ameryce Łacińskiej a teraz także pojawia się w Europie . Niesamowite jest to że 17-stolatka tak podbiła świat i rozkochała w sobie tylu ludzi . Bardzo się ciesze z jej sukcesu i życzę jej kolejnych .

Podsumowując ciesze się że Martina cały czas o nas nie zapomina .Widać że fani są ważni wiej życiu . Cały czas próbuje nam to pokazywać . Ja już mam tą książkę , czytając kartka po kartce rozumiem jaka ta młoda dziewczyna jest cudowna . To co ukazuje w tej autobiografii pozwala się zbliżyć z nią jeszcze bardziej . Jej  przemyślenia dają nam możliwość zastanowienia się nad własnym życiem . Dzięki tej książce dowiemy się jak tak naprawdę żyje sobie Tini i co w jej życiu jest najważniejsze . Moim zdaniem warto przeczytać tą książkę bo jest to ukazanie gwiazdy Disneya w zupełnie innym świetle .

Dziś także jest akacja na twiterze aby poinformować wszystkich o tym wydarzeniu zachęcam do wzięcia udziału być może znów trafimy do trendów.

A wy już macie tą książkę ?? Czy dopiero zamierzacie ją kupić ?? Jak ona wam się podoba ?? Cieszycie się że Martina znów o nas mówi ??

7 komentarzy:

 1. Anonimowy18:31:00

  Fajnie czekałam aż wyjdzie w weekend jadę zakupić :). Widzieliście nowy teledysk Lodovici do Todo el resto no cuenta ? Świetny jest zobaczcie koniecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy18:51:00

  Mam ksiazke dzis dostalam swietna i piekna *.* kupujcie koniecznie.Martina to najlepsza przyjaciolka jaka tylko mozna miec z tego co sie czyta z ksiazki <33 Te Amo Tinii:**

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy18:55:00

  Mam zamiar kupić <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:33:00

  Mam od wczoraj !!!! Kocham tę książkę!!!! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy20:21:00

  Matras dzisiaj przysłał maila że premiera przełożona na 18 lutego ;-;

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy17:02:00

  chciałam kupić ale nie moja mama się nie zgodziła i zaczęłam płakać

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!