23 lut 2015

[LodoLive] Koncert już w maju w Polsce! + Temat Lodo w Pytaniu na śniadanie

Koncert już w maju w Polsce! + Temat Lodo w Pytaniu na śniadanie. Ostatnio jedno z naszych marzeń się spełniło. Lodovica zawitała do Polski, a mieszkańcy Warszawy i okolic mogli się z nią spotkać. To na pewno wspaniałe spotkać swojego idola i nie jedna V-lovers, która nie mogła się zjawić nie była zadowolona. Nie dość, że Lodo przyjechała do Warszawy to udzieliła wywiadu Marcinowi Prokopowi i zaśpiewała nową piosenkę w studiu Dzień dobry TVN. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż dziewczyna w filmiku poinformowała nas o Lodo Live w Polsce! Czy to naprawdę możliwe?

 

 Polska w ostatnim czasie może być naprawdę dumna. Rok temu koncerty fioletowych gwiazd nie były w naszym zasięgu. Jednak gdy usłyszeliśmy od Martiny o Violetta Live w kraju nie mogliśmy uwierzyć, najskrystrze sny zostały wysłuchane! Niestety postem zaczęły wykruszać się osoby i ku niezadowoleniu Lodofanaticas z trasy zrezygnowała przepiękna Włoszka. Nie długo potem usłyszeliśmy o LodoTour. Potwierdzono również, że zawita ono również do naszej ojczyzny. Fanki Lodo mogły z pewnością być bardzo zadowolone. Teraz będzie można usłyszeć przez cały koncert ten piękny głos. Zaczęły pojawiać się daty show we Włoszech. Wiele państw było zdziwione i przestraszone, że artystka do nich nie zawita. Po jakimś czasie straciliśmy nadzieję (wiem, że nie wszyscy :D). Całą sytuację obróciło zawitanie do Polski. Dziewczyna nie dość, że nagra klip z Polakiem, to spotkała się z fanami i z tego co słyszałam jest ona jeszcze bardziej miła niż sobie to wyobrażamy. Piątek uniósł nas ponad niebo, ale to jeszcze nie był koniec... Dopiero gdy Lodovica przesłała filmik z hotelu okazało się, że wszystko jest możliwe!Jak słyszymy kolejne spotkanie z Lodo już w maju i to na LodoLive ! Ten filmik prawie odpowiedział nam na najważniejsze pytanie. Dlaczego prawie? Otóż na razie znamy tylko rok i miesiąc - maj 2015, a co z innymi cennymi informacjami? Dzień, godzina, cena biletów, kiedy meet&greet, w jakim mieście/miastach pojawi się Lodovica? Pytań każdy może szukać, ale myślę, że na razie najważniejsze jest to, że mamy już z pewnością ten koncert "w kieszeni". Do czasu kiedy nie znamy miasta i ceny biletów wiele osób jeszcze sobie tym nie zaprząta głowy, ale ludzie z możliwością dojazdu i z oszczędnościami już mogą mieć uśmiech od ucha do ucha. 
Jak widać początek tego roku naprawdę sprzyja wszystkim odłamom fioletu. Samo to, że Włoszka zawitała do nas i chciała się z nami spotkać było cudem, ale informacja o koncercie jest najcenniejszą informacją. 

 

 Po szale związanym z wywiadem w Dzień dobry TVN to nie koniec niespodzianek od programów śniadaniowych. Równie znane Pytanie na śniadanie dziś pokazało kulisy kręcenia teledysku Włoszki z Szymonem Chodynieckim. Całość tego tematu trwała prawie 3 minuty z czego ponad minutę zajęły wypowiedź małych fanek Violetty, m.in za co ją lubię i jaką kolekcję fioletowych rzeczy posiadają. Ku mojemu zdziwieniu na pytanie: Czy będzie kolejny sezon? Lodovica odpowiedziała, że WYDAJE jej się, że to koniec. Czyżby istniała minimalna szansa na kolejny? Oczywiście sądząc po wszystkich info to z pewnością koniec Violetty, tylko czemu artystka nie powiedziała stanowczo o zakończeniu?

Temat Violetty i Lodo w Pytaniu na śniadanie


WYBIERACIE SIĘ NA KONCERT?
14 komentarzy:

 1. Anonimowy18:57:00

  Pierwsza! Jadę.
  Londie

  OdpowiedzUsuń
 2. chciała bym pojechać ale wontpie że moji rodzice się zgodzą

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy19:37:00

  A wiecie może ile będą kosztować bilety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też bym chciała to wiedzieć ale narazie nie znajoma jest nam cena biletów

   Usuń
  2. Patrzyłam i aż byłam zdziwiona ze najdroższy bilet z koncertów które były lub w najbliższym czasie będą kosztuje w przeliczeniu ok 160 zł.

   Usuń
  3. Patrzyłam i aż byłam zdziwiona ze najdroższy bilet z koncertów które były lub w najbliższym czasie będą kosztuje w przeliczeniu ok 160 zł.

   Usuń
 4. Anonimowy21:01:00

  Ostatnio znalazłam dziwna rzecz gdy wejdziecie w Jorge Blanco na Wikipedii jest tam napisane Leon Verdas 2012-2017...

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy17:34:00

  Lodo była w dzień dobry tvn a nie w pytaniu na śniadanie, ale ok

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy07:38:00

  Bede na jej koncercie !

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy16:27:00

  Kiedy koncert ???? I gdzie ????? Mieszkam w małej miejscowości i bardzo bym chciała jechać, więc musiałabym wiedzieć gdzie, kiedy i za ile bilety

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy14:03:00

  wiem za ile bilety.bilety za 45 euro a 180 zl.
  ale kiedy tonawet ja niewiem i nawet lodo jeszcze niewie i nikt. i chyba w warszawie bendzie koncert

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:39:00

  kiedy i gdzie koncert

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy12:57:00

  Ja kupiłam m&g za 300 zł <3

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy08:27:00

  Chyba w czerwcu. 28 czerwca a nie maja! Możliwe ze pojade w CZERWCU

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!