7 lut 2015

[Tłumaczenie] Wiadomość od MartinyWiadomość od Martiny. Dla nas to bardzo ciężki moment, ale na pewno jest równie bolesne dla tych, którzy to dla V-lovers tworzyli. Główna bohaterka napisała dla nas swego typu list. Zapraszam do rozwinięcia.
Dla nas Violetta była wszystkim. Naszą energią, siłą, nadzieję. Kim była dla ludzi, którzy ja tworzyli? Na pewno spełnieniem marzeń, a właściwie początkiem i rozbudowie snów. W szczególności dla Martiny Stoessel, która grała główną bohaterkę, czyli samą Violettę. Dziewczyna na casting przyszła mając skończone nie dawno 14 lat, teraz za miesiąc skończy 18 - ile w jej życiu się zmieniło nawet nie umiemy sobie wyobrazić. Dziewczyna w szczególności dojrzała, ale także poznała inny świat. W tym nowym wcieleniu jesteśmy także my. Jej fani są z nią od fioletowego początku. Z pewnością nie zostawimy jej, bo tak jak Violetta jest w naszym sercu, tak ona i jej talent również. Przejdę teraz do tłumaczenia jej wiadomości zamieszczonej na facebooku. 


Post użytkownika Martinastoessel.

TŁUMACZENIE WYKONAŁA VILU4EVER - KOPIOWANIE ZABRONIONE!

Marzenia, miłość, przyjaźń, wiara, walki, razem -  są niektóre słowa, które stało się rzeczywistością w tej wielkiej historii o nazwie Violetta. Dzisiaj koniec tego etapu i mam nadzieję, że staje się on początkiem nowej drogi dla wszystkich tych, którzy brali udział w tej niesamowitej przygodzie.
Nigdy nie zapomnij, aby walczyć o swoje marzenia, zawsze wybieraj drogę szczęścia, wierząc w swoje ideały i pamiętaj, że prawdziwy sukces to budowa prawdziwego uczucia, które zawsze będzie kiedy go potrzebujesz.
Chcę podziękować za każdą łzę, oklaski, każdy list, za wszystkie przejawy miłości, które daliście mi podczas tych trzech lat, pomogłeś mi aby moje marzenie się spełniło, tylko nadzieja wróci wszystko co mi daliście. 
Violetta będzie na zawsze w moim sercu!
Do zobaczenia wkrótce! I mam nadzieję, że razem będziemy nadal rozwijać nowe historie, chciałam znaleźć je na moją nową podróż! Pragnę ich!

Jak widzimy nasza Tini chce razem z nami rozpocząć swoją kolejną podróż. Czym ona będzie, w czym się ona widzi? Możemy tylko czekać, ale z pewnością jak zawsze pokaże, że jest jedyna w swoim rodzaju. Życzę ja i z pewnością wy jej wszystkiego co najlepsze. 

CO SĄDZICIE O LIŚCIE?

9 komentarzy:

 1. Anonimowy22:41:00

  I znowu ryczę....Chyba przez tydzień nie będę na necie,żeby nie było tych filmów i inf i postów o ostatnich odcinkach i....Nie sory,już koniec komentarza bo nie wytrzymam :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy22:43:00

  Piękny list *-*
  Chciałabym zobaczyc jeszcze Tini w innej roli. Ale bedzie mi brakowało czegoś... bardziej kogoś.
  Będzie mi brakowało Leona, Fran, Cami, Diego i pozostałych aktorów ;c Pewnie nigdy już nie zobacze ich razem, w całej paczce. Będą tylko nieliczni np. Cande i Ruggero :c. Pozdrawiam ♥/ V-loverka, Tinistas i Jorgistas na zawsze (Kasia)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec.. :'(

  OdpowiedzUsuń
 4. Jorgista♥V-lover00:08:00

  Kochana Tini♥ Znowu płaczę. Najbardziej boli mnie to, że kiedy skończy się VL nie zobaczymy ich już w pełnym składzie, zresztą już na VL nie ma Lodo i Nicolasa, ale i tak się cieszę, że inni są. Nigdy nie zapomnę o tej wspaniałej przygodzie z Violettą i na zawsze zatrzymam ją w moim sercu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Violetta, to nie zwykły serial. Nauczyla mnie bardzo dużo.
  Aby się nie poddawać, spełniać swoje marzenia, dążyć do prawdziwej miłości.
  Przyznam, że wczoraj w nocy oglądając ostatnio odcinek popłakałam się. Wzięłam mój pamiętnik, i wyraziłam uczucia. Tak jak robi to Violetta.
  To że sezon się skończył, i prawdopodobnie już nigdy nie będzie nowego, Violetta zawsze będzie w moim sercu. To nie jest tak że zapomne wszystko, będzie nowy serial. Nie. Nigdy nie zapomne imion, przygód, przyjaźni, miłości i przede wszystkim, muzyki.
  Vilovers to jedna wielka rodzina. Jesteśmy razem.
  Violetta Para Siempre.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy10:36:00

  Ej ale nie smutajcie przecież jeszcze u nas w polskie sezon się nie skończył :)) Mi też jest przykro ale jeszcze została cała seria u nas

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy19:16:00

  Płacze i nie mogę przestać :(:(:(:(:(:(:(:(

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!