22 lut 2015

[Zapowiedź] Lodovica w programie "Got talent Portugal"


LODOVICA W PROGRAMIE "GOT TALENT PORTUGAL". Trzeba przyznać, że w ostatnich dniach Lodo ma bardzo napięty grafik. Po kilku dniach spędzonych w Polsce Lodovica powróciła do swoich rodzinnych Włoch, a dokładniej do kolejnego miasta, w którym dała kolejny koncert czyli Padovy. Dziś Włoszka odwiedziła do Portugalię, gdzie da występ w portugalskim "Mam talent".Po zakończeniu kontraktu z Disneyem Lodovica zaczęła naprawdę ciężko pracować. Rozpoczęcie swojej pierwszej trasy koncertowej Lodovcia World Tour 2015, wydanie drugiej solowej płyty "Mariposa" to dopiero początek, nakręcenie dwóch nowych klipów do piosnek z jej najnowszej płyty. Myślę, że Lodo jeszcze nie raz nas zaskoczy, a ten rok będzie należał do niej. Dosłownie dzień po trzydniowej wizycie w naszym kraju Włoszka zawitała do Portugalii, a dokładniej do Lizbony, gdzie już dziś wystąpi jako gwiazda wieczoru w programie "Got talent Portugal" (tł. Mam talent Portugalia). O tej radosnej informacji dla portugalskich Lodofanticas Lodovica poinformowała nas dokładnie tydzień temu na swoim Facebook' oraz Twitterze. 


Post użytkownika Lodovica Comello.


Lodovica w programie wystąpi już dziś, a będziecie mogli go obejrzeć na kanale RTP1. Program trwa od godziny 21:15 do 22:45 portugalskiego czasu lokalnego, natomiast u nas program będzie emitowany w godzinach od 22:15 do 23:45. Niestety dokładnie nie wiadomo kiedy Lodo wystąpi w programie, więc jeśli chcecie zobaczyć występ Włoszki będziecie musieli uważnie oglądać cały program. 

Link do odtwarzacza [klik]

BĘDZIECIE OGLĄDAĆ?

2 komentarze:

  1. Anonimowy17:24:00

    bardzo mi się podoba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    żart ten post to bardzo bardzo bardzo genialny post lodo super wystąpiła

    OdpowiedzUsuń
  2. ja raczej będę oglądać lecz nie jestem na sto procęt pewna

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!