24 lut 2015

[Organizacja] Kaiko Mówi Cześć


Przywitanie Kaiko Mówi Cześć V-lovers . Z miłą chęcią mogę napisać moje pierwsze oficjalne ''cześć'' na łamach tego fioletowego bloga którym jest Violetta Polska II. Na samym początku chciałbym podziękować dziewczyną za szanse którą mi dały, oczywiście obiecuje że nie zawiodę.


Zacznę od przedstawienia swojej osoby. Mam na imię Kamil mój pseudonim to Kaiko za tydzień skończę 14 lat, uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum. Czuję się rewelacyjnie wiedząc że jestem trzecim chłopakiem w historii redakcji. Mogę zdradzić że mieszkam w województwie Małopolskim w dość górzystych terenach. Jak każdy nastolatek uwielbiam oglądać filmy oraz słuchać muzyki tej na topie. Jednym z moich ulubionych zajęć jest pływanie w basenie, wannie czy nawet w kałuży byle pływać (śmiech). Należę do tych średnich uczniów nie jestem ani najmądrzejszy ani najgłupszy, w szkole najbardziej lubię takie przedmioty jak: Niemiecki, Wos, Historie i ku własnemu zdziwieniu Fizykę. Jestem niezłym maniakiem wszelakich konkursów tzn. biorę udział w różnych konkursach i przeważnie odnoszę sukcesy. Jeżeli chodzi o szkołę brałem udziały w konkursach z takich przedmiotów jak: Biologia, Chemia i Muzyka. Ostatni konkurs był bardziej spontanem niż przemyślaną decyzją ale czego nie zrobi się dla dodatkowej 5 (śmiech). Wydaje mi się że jestem osobą w miarę komunikatywną i się dogadamy, no ba na pewno się dogadamy i będziemy ''grande familia" (śmiech). Należę do takich fandomów jak Tributes (Hunger Games), Lodofantasticas czy też Universes i oczywiście do V-lovers... 


W dalszej części napiszę dlaczego właśnie mogę tutaj pisać, czyli inaczej pisząc jak zainteresowałem się Violettą. Trzy lata temu byłem wielkim fanem Disneya śledziłem każdy ich krok więc idąc koleją rzeczy chcąc czy nie chcąc trafiłem na Violettę, jednak specjalnie mnie nie zainteresowała historia bladej dziewczyny niczym wampir, parę dni później wpadłem na scenę która mnie przekonało co do Violetty a były to pierwsze podrywy Germana wobec Angie. Śmiało mogę stwierdzić że to dzięki tajemnicy skrywanej przez Angie i wątku miłosnego Germangie zacząłem oglądać serial potem doszły tylko dodatkowe wątki tak jak: miłość Leonetty, powolna zmiana Ludmiły, pojawienie się Esmeraldy oraz wątku Naxi etc. Moimi ulubionymi piosenkami są Ser Mejor, Es Mi Pasion, Amore En El Aire, En Gira, Tienes Talento i wiele więcej, prawdę mówiąc to wszystkie są moimi ulubionymi (śmiech). Jeszcze jedną rzeczą którą uwielbiam jest trio Beto, Lisandro i Olga no i także przebojowa niedoszła pani Castilo, Jade. A wy kogo wolicie?


Co chciałbym wprowadzić na bloga? Na pewno chcę go przewrócić do góry nogami (śmiech). Pierwszą rzeczą którą chciałbym zrobić (...) i tutaj mamy problem, na pewno chcę pisać godne posty na poziomie tak wspaniałego bloga a to będzie na pewno trudne bo jak sami możecie zobaczyć nie umie pisać "fajnych" notatek. Jednego jestem pewny na pewno chcę postawić na kontakt z czytelnikami i poznać was wszystkich kto wie nawet się zaprzyjaźnić. Reszta moich pomysłów pozostanie niespodzianką na najbliższy tydzień.  Tydzień bowiem tyle trwa okres próbny po którym dowiemy się czy zostaje redaktorem na stałe czy też nie, trzymajcie kciuki kochani. Jeżeli chcecie ze mną popisać wejdźcie na aska na pewno lub przynajmniej mi się tak wydaje dziewczyny pozwolą mi podpowiadać jeszcze w trakcji okresu próbnego. Na koniec jeszcze raz chcę podziękować za daną mi szansę i obiecuję że jej na pewno nie zmarnuje. Albo że nie wytrzymacie ze mną i wywieziecie mnie na Alaskę z chlebem i "suchą" wodą (śmiech).

5 komentarzy:

 1. Anonimowy10:10:00

  Eh.. Czasem ciężko Cię zrozumiec, brak przeconkow... zła gramatyka np."dziewczyną"??? Chyba "chcialbym podziekiwac DZIEWCZYNOM." Najpierw naucz się pisać, a potem pchaj się do blogowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne przywitanie ^^
  Według mnie twoje posty będą fajne.
  Czekam na następne :)
  Kinga ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Dajesz dużo do myślenia. Bardzo dobrze czyta się twój post, ponieważ jest on bardzo, że tak powiem, na luzie i dzięki temu nie odnosimy wrażenia, że czytamy notatkę prasową z jednego z najpopularniejszych biznesowych czasopism. Jednak twoja interpunkcja jest w stanie bardzo kiepskim. Jest także kilka błędów stylistycznych. Nie zauważyłam powtórzeń. Myślę, że był byś bardzo przydatny w ekipie tego bloga, ponieważ jesteś całkiem inny niż pozostali i twoje posty są bardzo wyjątkowe, jednakże musiałbyś popracować nad swoją interpunkcją.

  Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i poprawisz swoje małe niedociągnięcia.
  Powodzenia, Kasia. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy11:15:00

  Ale Kaiko to taki polski YouTuber ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!