24 lut 2015

[Konkurs] Wygraj bilety na Violetta Live


WYGRAJ BILETY NA VIOLETTA LIVE! Fioletowa trasa koncertowa wraz z naszymi ukochanymi aktorami nieubłaganymi krokami zbliża się także do nas, jak wiemy pierwszy koncert odbędzie się już dwudziestego dziewiątego marca bieżącego roku w Łodzi. Wraz z informacją o pierwszym koncercie wszystkie bilety zostały wyprzedane w jeden dzień, jednak nic straconego bowiem dobrze znane nam fioletowe wydawnictwo, Ameet postanowiło zorganizować konkurs, w którym oczywiście główną nagrodą jest bilet na największe wydarzenie tego roku, Violetta Live.
'

Tak jak wspomniałem wyżej główną nagrodą jest bilet na fioletowe wydarzenie roku, Violetta Live. Konkurs od Ameetu rozpoczął się wczoraj tzn. 23 lutego i będzie trwał aż do 8 marca, czyli niecałe dwa tygodnie, natomiast gorące oczekiwane wyniki pojawią się już 13 marca bieżącego roku. Zadanie konkursowe jest dość nieciekawe bowiem aby wziąć udział w konkursie należy kupić ''Violetta.Sekeretnik.'' ten 2 sezonowy lub 3 sezonowy, do koloru do wyboru, aby było ciekawiej musicie zrobić plakat na Violetta Live zeskanować go oraz paragon i wysłać na e-mail konkursowy który, możecie kojarzyć z innych fioletowych konkursów: konkurs@ameet.pl. 


Więcej szczegółowych informacji na temat konkursu znajdziecie pod tym linkiem klik. Moim skromnym zdaniem warto wziąć udział w konkursie bowiem nic nie stracicie a możecie wygrać OSTATNIE już bilety na Violetta Live w Łodzi, uwierzcie warto. Poniżej znajdziecie jeszcze rozpisane miejsca oraz poszczególne nagrody, które w razie wygranej mogą być wasze...

I MIEJSCE - Dwa bilety na koncert ''Violetta Live'' w Łodzi. 

II MIEJSCE - Kolekcja V-lovers [25 EGZEMPLARZY]

III MIEJSCE - En Vivo CD + DVD [23 EGZEMPLARZY] 

Spróbujecie swoich sił w konkursie Ameetu? 


13 komentarzy:

 1. Anonimowy11:22:00

  Ja chętnie,tylko nie mam paragonu!!!!!!! :( Bez sensu robią konkursy :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy14:32:00

  -,- Wszysycy tutaj są głupi mozecie to usuąć albo rozmawić i sie nie bać -,-----------

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. UUU anooonim.
   Brawo! Hejtujesz, że niby ludzie się boją a sam się nie ujawnisz tylko z anonima. na pewno twoje poglądy są 'głęboko przemyślane" bo wszyscy zaraz pomyślą, że to prawda. Serio tak uważasz? No cóż, jeśli tak - nie skomentuje. Jeśli natomiast tak nie myślisz, że to co piszesz? Zakładam więc, że uważasz "napiszę, że wszyscy tu są głupi i każdy uwierzy a blog przestanie istnieć. To świetne, na pewno wiele osób na tym skorzysta i nikt nie straci".
   Cóż, w takim razie skomentuję NAWET jeśli to nie będzie najładniej napisane:
   Albo wypisuj swoje głęboko przemyślane poglądy a nie jakieś bzdety albo zajmij się własnym nosem i nie psuj innym zabawy. Bo myślę, że oni czerpią zabawę pisząc tutaj.

   Usuń
 3. Anonimowy16:17:00

  Hej o co chodzi z tymi dubbingami violetty po polsku :] czy to chodzi o to że aktorzy dobbingowali ich na koncercie w Warszawie co był w tedy czy że tak naprawde dobbinguja ich w serialu

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy16:52:00

  Heh http://lh3.googleusercontent.com/-NBbXYNbhmFY/AAAAAAAAAAI/AAAAAAAAA9I/echs84ZXa0M/s512-c/photo.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. Kurcze! Mam wszystkie sekretniki,ale nie mam paragonu i co teraz? Bez sensu kupować kolejny sekretnik, macie może pomysł co zrobić???

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy14:52:00

  Kinga uwielbiam Viole 3

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy14:55:00

  A co z konkursem Fioletowy Szkic? Głosowanie miało trwać do 01.03.2015r a nie ma juz informacji na temat tego konkursu, czy ktoś może wyjaśnić co jest grane?

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja juz zaczęłam robić pracę, jeszcze dużo do zrobienia, ale się przykładam :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na mój blog http://ludmi234.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy19:05:00

  Bilety jaką mają wartość ? Lub w jakich sektorach ? :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo fajne bilety możecie jeszcze kupić w AleBilet: http://www.alebilet.pl/bilety/violetta_live/2015-03-29/14:30

  OdpowiedzUsuń
 12. Będzie taki konkurs na wygranie biletów Violetta Live do Krakowa? :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!