18 sty 2015

[Disney] Styczeń 2015 - PrzypomnienieNOWY ROK Z DISNEY CHANNEL Nowy rok nie wiąże się tylko z nowymi obowiązkami bowiem wraz z nadejściem nowego wspaniałego roku dostajemy jeszcze wspanialsze seriale oraz filmy od naszej kochanej niebieskiej stacji, Disney Chanel Polska. Co nas czeka w zimowym styczniu? Na pewno czyha na nas masa starszych produkcji jak i tych nowych dopiero co ''wyciągniętych'' z pieca. Oczywiście jak to na najlepszą stacje przystało nie zabraknie rozmaitych żartów oraz humorów. Jesteś pewien że ramówka cie nie zaskoczy? Przekonaj się...
DISNEY CHANNEL Zacznij Nowy Rok z najnowszymi superserialami- Dziewczyna Poznaje Świat oraz Mój Kój kumpel duch. Poznaj zabawne i wzruszające historie opowiedziane z perspektywy nastoletniej dziewczyny. Śledź również przygody Melchiora i Binny, którzy rozwiązują, niewyjaśnione dotąd zagadki... Oprócz nich czeka na Ciebie kolejna dawka seriali w specjalnym bloku programowym, a w nim: Blog na cztery łapy, To nie ja oraz Jesssie. Nie zapomnij obejrzeć filmów nie z tego świata: Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze oraz Wall-E. Zobacz też wszystkie odcinki Liv i Maddiem, bo już za miesiąc premiera drugiego sezonu. 

Dziewczyna Poznaje Świat, 5-9.01 o 7:40 i 17:20
Liv i Maddie, codziennie od 19.01 o 8:05 i 16:50
Mój kumpel duch, 12-16.01 o 7:30 i 17:20
Blog na cztery łapy, Jessie,To nie ja, Wall-E, Fineasz i Ferb: Podróż w drugim wymiarze, 31.01-1.02 o 12:40 


DISNEY XD Jeżeli chcesz dobrze zacząć dzień, ty tylko z Disney XD! Od poniedziałku do piątku przed wyjściem do szkoły włącz swoje ulubione seriale animowane: Fineasz i Ferb, Supa Strikas, 7K i wiele innych. Weekendowe poranki będziesz mógł zacząć trochę później z najnowszymi odcinkami seriali: Z Kopyta, Odział specjalny i Szczury Laboratoryjne. W tym miesiącu w Disney XD czeka na Ciebie duża dawka przyjaźni - w filmie Biały Kieł, magii - w filmie Uczeń Czarnoksiężnika oraz śmiechu - w filmie Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki. 

Fineasz i Fer, 7K, Supa Strikas i inne, codziennie od 12.01 o 7:00
Z Kopyta, Odział specjalny, Szczury Laboratoryjne, od 10.01 o 9:05 
Biały Kieł, 10.01 o 19:35


DISNEY JUNIOR Każda styczniowa niedziela dedykowana będzie Jej Wysokości Zosi. W ciągu tygodnia będziecie mogli podróżować z Butikiem Minnie. To właśnie Myszka Minnie zabierze Was w najbardziej egzotyczne miejsca na ziemi, a potem prost do Klub Przyjaciół Myszki Miki. Zapraszam Was także na wielką przygodę z Jakiem, który razem ze swoją drużyną będzie ratował magiczną księgę Wendy przed Kapitanem Hakiem. Sprawdźcie, czy im się uda!

Jake i Piraci z Nibylandii: Awantura o magiczną księgę, 31.01 o 10:05
Jej Wysokość Zosia, od 11.01 o 11:45
Butik Minnie, od 12.01 o 8:30

Który kanał jest waszym ulubionym?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!