18 sty 2015

[Violetta3] Zmiany w dacie premiery

ZMIANY W DACIE PREMIERY. Za kilkanaście godzin na antenę Disney Channel Polska ruszają nowe odcinki Violetty3. Tymczasem nastąpiły małe zmiany w dacie premiery... Nie, nie obawiajcie się! Dwudziesty pierwszy odcinek zostanie wyemitowany, tak jak obiecano już jutro, natomiast zmianie ulegnie data wystąpienia naszej rodaczki w tym sezonie. Mowa oczywiście o Justynie Bojczuk! Wszystkich ciekawskich zapraszam do przeczytania postu!

KIM JEST JUSTYNA BOJCZUK?
Justyna Bojczuk jest polską aktorką, która wystąpi także w trzecim sezonie argentyńskiego serialu Violetta. Znana jest także z dubbingowania głosu Ludmiły w tej telenoweli. Na potrzeby produkcji podjęła się nauki języka hiszpańskiego, by w pełni spróbować swoich sił na planie, tak wielkiej produkcji. Będzie to postać trzecioplanowa, która zagra tylko w kilku odcinkach. Jej rola będzie miała "za zadanie" rozdzielić Maxi'ego oraz Naty. Piękna blondynka ma ogromny talent do śpiewu! Wszystko zobaczycie w kolejnych odcinkach trzeciego sezonu.
ZAKRES ODCINKÓW
Tak, jak wspomniałam, rola Justyny nie jest pierwszoplanowa. Gra nastolatkę, Matyldę, która przyjeżdża do Buenos Aires prosto z Polski. Wystąpi w odcinkach od 47 do 57. Jest to całe dziewięć odcinków, kiedy możemy nacieszyć się występem polskiej postaci. Zważając na fakt, że takie "gościnne" postacie występowały nieco krócej niż Bojczuk, mieliśmy naprawdę wielkie szczęście.
 
DATA PREMIERY W ARGENTYNIE
Argentyna już gorąco przywitała serialową Matyldę. Pierwszy odcinek z jej udziałem miał miejsce 25 listopada. Kolejne dziewięć odcinków dodane do tej liczby, daje nam dzień 5 grudnia. Do tego właśnie dnia Justyna gościła Violettę3 w Argentynie. Może nie dla każdego była pozytywną postacią, ale mogę Was zapewnić, że zyskała także wielu nowych fanów!
ZMIANA, ZMIANA, ZMIANA
Doskonale wiemy, iż data premiery nowych odcinków trzeciego sezonu w Polsce została nieco przesunięta, ze względu na święta i czas pomiędzy czasem Bożego Narodzenia. W związku z tym informujemy, że Justyna wystąpi w polskich odcinkach od 24 marca do 3 kwietnia (odcinki 207-215).


WY TEŻ NIE MOŻECIE SIĘ DOCZEKAĆ?

6 komentarzy:

 1. Fajnie że Justyna będzie tak długo grała.
  Ale z tego co rozumiem to jej polskie pochodzenie będzie podkreślone w serialu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście :D Od razu powie , że jest z Polski Violetta od powie, że super, potem Justyna będzie uczyła wymawiać Maxiego słowo "budynek", a Broduey powie po polsku "chodźmy"

   Usuń
  2. Anonimowy18:56:00

   Możesz wysłać mi do tego link ? :D

   Usuń
 2. Anonimowy19:17:00

  nie prawda nie wystapi w 63 i 64 do juz te odcinki ogladalam i jej tam nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy20:02:00

   no właśnie to pewnie powtórki tego dnia ???????

   Usuń
  2. Być może nastapiła, jakaś pomyłka ze strony Disney'a lub z mojego niezrozumienia. Postaram się to wyjaśnić.

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!