22 sty 2015

[Organizacja] Zmieniamy się dla Was

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS. Minął kolejny rok... Nasze życie to ciągłe zmiany, zmiany i zmiany. My także postanowiliśmy zmienić się na lepsze. Zaczęliśmy, jak zapewne zauważyliście od nowego szablonu bloga. Jednak to nie koniec niespodzianek, a wręcz przeciwnie-to tylko jedna z wielu rzeczy, jakie Was czekają! Zapraszamy wszystkich do przeczytania posta, ponieważ tutaj zamieściliśmy także wartościowe informacje dla uczestników naboru. 


NOWY WYGLĄD

Jak zapewne zauważyliście spróbowaliśmy kolejny raz z wyglądem bloga. Mieliśmy dość eksperymentowania ze slajderami, ponieważ nie były dość praktyczne. Wiele osób skarżyło się na problemy z załadowaniem, a także inne problemy techniczne. Postanowiliśmy powrócić do starych, dobrych czasów i ponownie zagustować w tradycyjnym szablonie. Ma może nieco inną formę, niż te standardowe, więc myślimy, że Wam się spodoba. Całością zajęła się Dodo Comello za co serdecznie dziękujemy. Gracias por todo! Za trud, wysiłek i czas włożony w przygotowanie nowego wyglądu. 

KONKURSY

Wraz z nowym wyglądem postanowiliśmy zorganizować konkursy. Dowiecie się o nich dosłownie za chwilę. Tytuł nosi nazwę "Dla każdego coś dobrego". Dlaczego? Chcemy, aby każdy znalazł coś dla siebie i spróbował swoich sił w zmaganiach o wygranie nagród rzeczowych. Podpowiem, że będzie to konkurs plastyczny i muzyczny. Każdy będzie działał na innych zasadach. Myślimy, że przypadną Wam do gustu! 


REDAKCJA

W ostatnim czasie było dużo odejść, ale także przybyć nowych osób. W tym oto poście chcielibyśmy podsumować skład naszej redakcji. Zanim jednak zacznę, informuję iż nikt nie dostał się z II aktualizacji naboru. Zgłoszenia były świetne, jednak brakowało Waszego zdania, Waszych pomysłów! Tego właśnie szukaliśmy. Osób, które mają siłę do działania! Za to w I naborze wyłoniliśmy dwie osoby: Vilu4Ever (Kalinę) oraz V-fankę (Patrycję). Dziewczyny świetnie się sprawdziły, przeszły okres próbny i są pełnoprawnymi redaktorkami bloga. A teraz skład. 

Violl etta - Alicja, twórca treści, administrator
Dodo Comello - Dorota, techniczna bloga, tłumaczka, twórca treści, administrator
Vilu4Ever - Kalina, twórca treści, administrator
V-fanka - Patrycja, twórca treści, administrator
Dominguzowa - Ola, twórca treści, tłumaczka, administrator
Facunator - Remik, zajmuje się współpracą, administrator


KONTA SPOŁECZNOŚCIOWE

ASK - [KLIK]
TWITTER - [KLIK]
YOUTUBE - [KLIK]
INSTARGRAM - [KLIK]
FACEBOOK - [KLIK]

WSPÓŁPRACE

The Walt Disney Company Polska [KLIK]
Ameet [KLIK]
Zielona Sowa [KLIK] 
Egmont [KLIK]
Galapagos [KLIK] 

Serdecznie dziękujemy wszystkim wydawnictwom, że zechciały z nami współpracować. Z tej przyczyny na blogu będą pojawiały się czasem nowości ze świata Disney'a, posty z recenzjami czy informacjami o nowych produktach wydawnictwa. Myślę, że nie będzie to dla Was problemem.


REDAKTORKI V-LOGUJĄ

Tutaj taka mała nowość z naszej strony. Postanowiłyśmy, że skoro naszego bloga czyta sporo osób to warto byłoby, żebyście poznały także nas. Na asku często pojawia się wiele pytań osobistych, a my czujemy się niekomfortowo pisząc o tym na forum bloga. Z tej okazji będziemy kręcić v-loga. Pierwszy odcinek pojawi się prawdopodobnie w nowym tygodniu, ze względu na to, że Dodo Comello musi skleić nasze nagrania. Będziemy rozmawiały o Violetcie, naszych zainteresowaniach, ulubionych parach, piosenkach, Violetcie Live! Wszystko przed Wami!

ASK I FACEBOOK

Ask, ask, ask... Co z askiem? Ten portal jest dodatkiem do naszego bloga, jednakże zauważyłyśmy, że czyta go bardzo wiele osób. Żeby łatwiej było rozpoznawać naszych czytelników, postanowiłyśmy stworzyć nasz hashtag. Wszyscy czytelnicy przed swoją nazwą piszą #V2P (Violetta 2 Polska). Założyłyśmy także nasz fanpage na facebooku, gdzie będziemy informować Was o nowych postach. Będą także zabawy i małe konkursy. Zapraszamy tutaj [Klik]


TŁUMACZENIA

Tylko u nas codzienna dawka tłumaczeń zapowiedzi odcinków. W przyszłości zamierzamy wkroczyć także z tłumaczeniami scen z odcinków, a także streszczeniami. Być może takie tłumaczenia będą znajdowały swoje miejsce na kanale YT. Śledźcie uważnie nasze konta społecznościowe, a nic Was nie ominie! Jak na razie to by było na tyle. Myślimy, że taka zebrana w kupę redakcja będzie miała szansę na wybicie się bloga jeszcze dalej. Musieliśmy, a zarazem chcieliśmy ogarnąć pewne sprawy i teraz nadszedł ten odpowiedni moment. "Violetta" powoli dobiega końca, a my chcemy pozostać w Waszych wspomnieniach, jako Ci dobrzy, a nie źli! :-)  Pozdrowienia! :*

9 komentarzy:

 1. Świetnie że wprowadzacie tyle zmian

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się z tb ;)

   Usuń
  2. To wszystko dla Was! Pozdrawiam!

   Usuń
 2. Anonimowy16:25:00

  To co dacie przetłumaczoną zapowiedz odcinka 68 i 69 ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:47:00

  Bo ja się zgłosiłam i mam na imię patrycja napisałam o nowej płycie i a się dostalam czy ie....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikt się w 2 naborze nie dostał - przykro mi :(

   Usuń
  2. Tak, jak napisała Kalina, nikt się nie dostał. Niestety, brakowało w Was tej energii, pomysłó-tego co szukaliśmy. Przykro nam. Pozdrowienia!

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!