19 sty 2015

[I ♥ Violetta] Odcinki powracają

ODCINKI POWRACAJĄ. Wraz z przyjściem nowych odcinków Violetty3 ruszyły także kolejne odcinki programu prowadzonego przez trzy nastolatki: Sylwię, Sonię i Wiktorię. Dziewczyny przygotowały dla Was wspaniałą niespodziankę! Nie obejrzeliście odcinka, a chcielibyście zobaczyć co się w nim wydarzyło? Zapraszam do streszczenia odcinka piątego programu I <3 Violetta!

Sonia, Sylwia i Wiktoria tym razem postanowiły opowiedzieć nam, a zarazem przypomnieć, co zdarzyło się w poprzednim tygodniu, a także pokazać ciekawostki zza kulis kręcenia Violetty. Nie zabrakło małych niespodzianek prosto dla polskich Vilovers! Na początku gorąco powitały nas miłymi słowami, o tym iż przypomną miniony tydzień odcinkowy, a także zorganizują obiecany kącik muzyczny i taneczny. Na pierwszy rzut poszła afera między Leonem, a Alex'em. Co zdarzy się dalej? Czy Clement czuje do Violetty coś więcej niż zwykłą przyjaźń? Czy książka, wideo i piosenki są przejawem rodzącej się miłości?
Następnie nastoletnie prowadzące przedstawiły nową parę, jaką jest Diecesca. Sprawa jest jeszcze świeża, jednak dziewczyny już mają swoje typy, co do ich związku. Jedne gorąco im kibicują, inne zaś stoją murem, że to połączenie nie ma szans. A co wy o nich sądzicie? Czy Francesca jest w stanie ułożyć sobie życie z kimś innymi niż Marco? Tak, jak w każdym odcinku pojawiło się tłumaczenie jednego ze zwiastunów Violetty3, które w krajach latino pojawiły się przed premierą sezonu, u nas zaś podczas programu I ♥ Violetta. Tym razem aktorzy opowiedzieli o swojej pracy z układami choreograficznymi. Tym razem w filmiku wystąpił także Sergio-choreograf. Chcecie zobaczyć, jak pracuje się nad choreografiami? Obejrzyjcie ten odcinek!
A pamiętacie sprawę ze skradzionymi rzeczami? Dziewczyny obok tego także nie przeszły obojętnie i postanowiły wspomnieć momenty z serialu. Gratką był także kącik muzyczny, w którym prowadzące postanowiły puścić piosenki z serialu. Tym razem była to Supercreativa śpiewana przez Violettę! I niespodzianki... W jednym z odcinków to Martina Stoessel przesłała pozdrowienia dla Vilovers z Polski. Tym razem dostaliśmy buziaki od Mercedes Lambre (Ludmiła), a także Jorge Blanco (León).
Wszystkich chętnych zapraszam do obejrzenia tego odcinku, który zamieściłam niżej. Pamiętajcie jednak, że nowe odcinki ruszają już za kilkanaście minut. Czas siadać przed telewizory i bacznie obserwować dalsze losy Violetty i jej przyjaciół. Jaką wiadomość dostał telefonicznie Pablo? Czy sprawy z Alex'em się wyjaśnią? Kim będą tajemnicze dziewczyny? To i jeszcze więcej w nowych odcinkach!

NOWE ODCINKI VIOLETTY DZIŚ O 16:00!

10 komentarzy:

 1. teraz zamiast Sylwii jest jakaś nowa Julia

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy16:47:00

  Tini robi TINICAM. Napiszecie coś o tym jak będzie wiadomo więcej?

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:02:00

  Dlaczego Cami i Naty śpiewają z Sebą ?
  Przecież Ludmiła tam spiewa...

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy19:25:00

  22 grudnia o godzinie 20.00 czasu polskiego TINICAM <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy19:32:00

  Cami i Naty śpiewają z Rock Bones, a Ludmila nie śpiewa, bo chciała brać udziału w ogóle w castingu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy20:10:00

  No tak, ale to ona będzie z nimi później śpiewała....:)
  Nie czaje już

  OdpowiedzUsuń
 7. A mi się dekoder zepsół i nie ma Violki :'( No ale jest internet :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Anonimowy11:07:00

  Jak będzie po hiszpańsku , Mogę prosic o autograf' ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:56:00

  Przetłumaczcie zapowiedź 67 odc !

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!