24 sty 2015

[Violetta3] Podsumowanie odcinków 65-70

PODSUMOWANIE ODCINKÓW 65-70. Minął kolejny tydzień wraz z odcinkami Violetty3 po hiszpańsku. Wydarzyło się... naprawdę wiele! Musicie sami o tym przeczytać. Na pewno sporym zaskoczeniem było odcinek 70. Prawie doszło do pocałunku Leona i Violetty. Chcecie wiedzieć więcej? Zapraszam do podsumowania minionych wydarzeń! Czy plan Gery i Alexa się wyda? Czy dojdzie do pocałunku? Czy German i Angie będą razem?

ODCINEK 65
Gery dowiaduje się, że Alex nie jest tak naprawdę Alexem, ale Clementem. Priscilla próbuje podsłuchiwać rozmowę Angie i Germana. Ciotka Violetty próbuje nakłonić przyjaciela (Pablo) do powrotu do Studio. Leon dodaje otuchy Violetcie przed prezentacją. Zespół Olgi, Beto i Ramallo zaczyna ponownie funkcjonować. Jade znowu próbuje odzyskać miłość Germana. Violetta jest bardzo zdenerwowana przed pokazem. Ostatecznie Pablo powraca do szkoły, co nie koniecznie podoba się Gregorio. Nicolas zamierza sprzedać Studio On Beat.
ODCINEK 66
Angie jest nieco rozjuszona sprawą zamknięcia Studio. Fedemiła rozmawia, jednak przeszkadza im Priscilla. Matka Ludmiły kupuje pająka. Ludmiła wyczuwa w tym wszystkim kombinacje i nie pozwala, by Pris zrobiła coś głupiego. Alex/Clement namawia ojca, aby nie sprzedawał szkoły muzycznej. Potem decyzję Nicolasa próbuje zmienić również Leon i Violetta. Priscilla podkłada wielkiego pajęczaka do samochodu Angie. Violetta podsłuchuje rozmowę Lu i Pris, przez co córka Germana chce mu o tym, jak najszybciej powiedzieć. Priscilla zrzuca Violettę ze schodów.
ODCINEK 67
Violetta zostaje odnaleziona przed schodami przez przechodniów. Studio zostaje wykupione przez Germana. Violetta nic nie pamięta, dlatego mówi że ze schodów zepchnęła ją Ludmiła. Wszyscy są zadziwieni chaotycznym zachowaniu Ferro. Priscilla próbuje zataić prawdę. Nowym dyrektorem Studio zostaje Pablo. German zaczyna podejrzewać Pris o przemoc w stosunku do jego córki, zaś Leon-Gery. Jak na razie cała sprawa stoi pod znakiem zapytania, jednak wszystko powoli się rozwiązuje...
ODCINEK 68
Angie oskarża Priscille o zrzucenie ze schodów. Ciocia Violi jest tego niemal pewna, jednak nie ma konkretnych dowodów. Priscilla załatwia córce naukę w Szwajcarii. Większość akcji toczy się właśnie nad sprawą okrutnej Priscilli. Ta, jednak ciągle zaprzecza. Federico próbuje zatrzymać Ludmiłę w Argentynie. Jade przyznaje, że nie kocha Nicolasa i oddaje mu pierścionek. Zespół Olgi domaga się występu. Camilla proponuje przygotowanie piosenek w parach. Leon odnajduje kamerę zamieszczoną przy miejscu wypadku Violetty. Na video dokładnie widać, iż za całą sprawą stoi właśnie Priscilla.
ODCINEK 69
Violetta jest zmieszana całą sprawą i nie wie, jak powiedzieć ojcu o tym, że to sprawka Priscilli. Zbiera się jednak na odwagę i mówi mu o tym. Alex i Gery kłócą się. Ojciec Violetty jest sfrustrowany i dzwoni na policję. Ludmiła jest smutna z powodu jej matki. Przytula się do ojca Violetty. Ten gwarantuje jej opiekę u jego boku. Violetta i Ludmiła chcą napisać razem piosenkę. Nowy utwór komponuje także Leonetta i Fedemiła. Ojciec Ludmiły wraca do Buenos Aires. Gery i Alex knują plan przeciwko Leonetcie. Piszą maile, które mają ich rozdzielić.
ODCINEK 70
Violetta i Leon próbują się porozumieć, jednak na drodze ciągle ktoś staje. Ludmiła bardzo przywiązała się do rodziny Castillo i nie chce wyjeżdżać, bo wie że znalazła u nich wsparcie. Ludmiła i Violetta śpiewają wspólnie skomponowaną piosenkę, a uczniowie Studia On Beat prezentują nowy utwór "Llamane". German mówi Angie jest jedną z nielicznych osób, których ufa. Olga i Ramallo śpiewają na ulicy "Dile que si", co przykuwa uwagę Nicolasa. Broduey nie chce, żeby Camilla występowała w filmie. Leon i Violetta chcą się pocałować, jednak... Czy dojdzie do pocałunku? To i jeszcze więcej w nowym odcinku, który zobaczymy już 26 stycznia o godzinie 22:00 naszego czasu. Odtwarzacz damy w dniu premiery.
JAK MYŚLICIE? DOJDZIE DO POCAŁUNKU LEONETTY?

17 komentarzy:

 1. Super !!!! :) mam nadzieję że Ludmiła nie wyjedzie i że Fedemila i Leonetta będą razem ♡♥♡

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy21:17:00

  Dajcie dzisiaj tlumaczenie zapowiedzi

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie będzie dzisiaj, ponieważ Dodo ma sprawy osobiste. Pojawi się prawdopodobnie jutro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapewne jak to już jest zawsze KTOŚ PRZERWIE IM TEN POCAŁUNEK !
  Bo w zapowiedzi Alex do Violi mówi żeby Viola dała mu szansę by pokazał że może zająć miejsce Leóna którego on nie zajmuje( czy miejsce przy Violi)

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy21:32:00

  Przetlumaczycie wszystkie rozmowy fedemili od 65 do 70 odcinka ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowy21:35:00

  Kiedy fedemili zacznie komponować wspólna piosenkę i pytanie czy w ogóle zaczną ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy21:36:00

  Jak ludmi nie wyjedzie to gdzie ona bd mieszkać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. 1. Albo jej ojciec zgodzi się, żeby została, a German stwierdzi, że traktuje ją jak córke i zostanie w domu Castillo ( obstawiam taką opcje)
   2. Ojciec Lu stwierdzi, że córka jest dla niego najważniejsza i przeprowadzi się do BA ( ale wątpie w to)
   3. Zamieszka sama

   Mam nadzieje, że Lu zostanie i, że któraś z moich opcji zię potwierdzi :)

   Usuń
  2. Mi się wydajże Ludmiła się nie wyprowadzi ;) bo ona jest na zdjęciach z Sevilli i jak wpiszesz w Google ,, Violetta 3 final" tam będzie kilka zdjęć z ostatniego odcinka i Ona na nich jest :)
   Sprawdzcie sobie ;)

   Usuń
 8. Anonimowy10:54:00

  Ola dasz tlumaczenie rozmowy Gwrmangie z 69/70 i pod koniec 70 co pris do nich mówiła ? Prosze przetlumaczysz ???

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy11:06:00

  Czy Angie będzie z Germanem, znajdziecie coś więcej na ich temat ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy17:34:00

   Tak będzie ;) będzie nawet ślub ;) wpisz sb w google germangie violetta 3 i wyskocza ci posty na ten temat. GERMANGIE FOREVER ♥♥♥♥♥♥

   Usuń
  2. Anonimowy17:35:00

   Tak i nawet bedzie slub *0* Germangie Forever ♥♥♥♥

   Usuń
 10. Anonimowy11:13:00

  Hej Kochani !
  Jestem też zafascynowana i zauroczona parą Viola i Leon - co tam ja ich po prostu kocham!
  Czekam na jutro jednak uważam,że nie dojdzie do pocałunku i to Leon zatrzyma , bo przypomni sobie o tym,że Viola chce żeby byli przyjaciółmi oraz przypomni sobie maila od Violi (którego napisali odłamki społeczeństwa Gery i Alex),że Viola prosi ,aby trzymali się od siebie z dala i dlatego Viola w zapowiedzi odc. 71 jest smutna mówiąc do Fran i Cami,że ona chce z nim być ,ale on nie chce !Alex z Gery to widzieli ,ze nie pocałowali się i Alex pobiegł do Violi mówiąc,że on zajmie miejsce Leona skoro Leon nie chce !
  Niestety z bólem serca muszę to przyznać,ale pojednanie naszej pary nie nadejdzie teraz :-(
  pozdrawiam Was

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy13:12:00

  Raczej nie dojdzie do pocalunku i w dalszym ciagu nie bedzie leonetty, a jeszcze alex chce zajac miejsce Leona mam nadzeje ze Vilu mu powie ze niigdy tak sie nie stanie bo kocha tylko Leona i tylko on jest dla niej ważny

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy07:57:00

  może dojść do pocałunku czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy21:01:00

  po tym jak Leon znalazł kamerę to raczej dojdzie do pocałunku.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!