30 sty 2015

[LodoTour] Koncerty w Polsce?


ZA KILKA DNI WIELKIE OTWARCIE. O Lodovice Comello, odtwórczyni roli Francesci w "Violetcie" nie możemy powiedzieć złego słowa. Najpierw pierwsza solowa płyta "Universo", potem zapowiedź trasy koncertowej, a teraz druga płyta "Mariposa"! Przygotowania do LodoTour trwają. Za dwa dni pierwszy koncert w Rzymie. I to pytanie-czy Dudu odwiedzi także Polskę? Uwaga, uwaga! Mamy już potwierdzone informacje! Nie będę mówiła Wam o wszystkim teraz. Dodam, że to dwie wielkie niespodzianki! Będziecie zadowoleni! Mała podpowiedź to płyta "Mariposa" i LodoTour.Śmiało możemy przyznać, że Lodovica świetnie daje sobie radę z obowiązkami. Mimo ciągłych prób, miała czas także na nagranie nowej płyty! Niesamowita dziewczyna, która podbija cały glob. Trasa koncertowa będzie miała swoje wielkie rozpoczęcie pierwszego dnia nowego miesiąca, tzn. 1 lutego. Za dwa dni wszystkie Lodofanaticas będą mogły cieszyć się jej występami na scenie. Na pewno to wspaniała okazja, zważając na fakt, iż nie mogła brać udziału w trasie Violetta Live. Pierwszy koncert odbędzie się w Rzymie, czyli stolicy ojczyzny Lodovicy. Pierwszego lutego zagra dwa koncerty, o godzinie 16:00 i 19:00 w Auditorium Conciliazione. Kolejny występ odbędzie się za siedem dni w Milanie, o godzinie 20:00 [Klik] w teatrze Linear4Ciak. Dalej Turyn, Napoli, Palermo i inne włoskie miasta. Cały spis znajdziecie [Tutaj]. Tam także zakupicie bilety. W końcu to nie jest znowu takie niemożliwe, żeby pojechać na jej koncert we Włoszech, prawda?

Co na ten temat piszą strony internetowe z włoskimi nowościami?
,,W niedzielę, 1 lutego podwójne show na żywo o 16.00 i 19.00 Auditorium Conciliazione w Rzymie zapoczątkowujące trasę World International Tour 2015 Lodovici Comello. Niepowtarzalny głos Lodovicy wraz z zespołem i grupą taneczną. Niedługo premiera nowego krążka "Mariposa", wyprodukowanego przez MAS i dystrybuowany przez Sony Music. Wielkie wejście we Włoszech i w innych 13 krajach t.j Hiszpania, Portugalia, Francja, Niemcy, Polska, Szwajcaria, Meksyk, Argentyna, Brazylia, Chile, Urugwaj, Kolumbia i Wenezuela już 3 lutego. Wycieczka przeniesie Lodovicę po głównych włoskich miastach, następnie uda się do Hiszpanii, Francji, Belgii, Polski, Rumunii, na Węgrzech, do Rosji, Argentyny, Chile, Urugwaju, Brazylii, Wenezueli i Meksyku." Bezpośredni odnośnik do obrazka

Próbom nie ma końca. Lodovica ćwiczy choreografie w każdej wolnej chwili, aby wszystko wyszło jak najlepiej. Jednak jakie piosenki będziemy mogli usłyszeć na LodoWorldTour? Ta sprawa stoi pod znakiem zapytania, jednak możemy przypuszczać. Na pewno pojawią się utwory z płyty "Universo" (Otro dia mas; Solo musica; Para siempre; Una nueva estralla; La cosa mas linda; I only want to be with you oraz wersja instrumentalna i włoska piosenki Universo) oraz w późniejszej części trasy także możliwe, że z krążka "Mariposa". Premiera planowana jest już 3 lutego, czyli w dniu, kiedy Lodovica i obsada zespołu koncertują we Włoszech!

Jeszcze do niedawna sprawa o koncertach w Polsce zamilkła, jednak dzisiaj włoskie media poinformowały nas, że występy w naszej ojczyźnie odbędą się! Stoimy w kolejce zaraz po Włoszech, Hiszpanii, Francji i Belgii. Po kilku show, które odbędą się w takowym kraju, obsada zespołu Lodo wyruszają do Polski. Byłam wręcz zachwycona tą informacją, zwłaszcza, że trafiłam na nią całkowicie przypadkowo przeglądając włoskie strony internetowe z newsami. Nie mamy jeszcze szczegółowych dat oraz miejsc, w jakich sama Włoszka będzie przebywała, jednak kiedy będziemy mieli bardziej szczegółowe informacje na pewno Was o tym poinformujemy. Myślę, że sam fakt, iż Dudu wejdzie w progi Polonii jest super prezentem, zważając na to, że nie możemy brać udziału w turnee Violetta Live. Zaraz po odwiedzeniu Polski ruszają do Rumunii, na Węgrzech, do Rosji, Argentyny, Chile, Urugwaju, Brazylii, Wenezueli i Meksyku.Zaraz, zaraz... Mówiłam o dwóch niespodziankach, prawda? No i tak też mam i drugą! Według tego informatora (strony internetowej) płyta "Mariposa" wraz z trzynastoma innymi państwami będzie miała premierę w Polsce już 3 lutego, czyli dzień przed publikacją "Po prostu Tini". Niestety na razie nie dokopałam się do bardziej głębszych faktów, ale jeśli tylko czegoś się dowiem na pewno Was o tym poinformuję! Jestem taka szczęśliwa, że Lodovica przygotowała dla nas tyle niespodzianek! Dla tych, którzy lubią szukać dziury w całym-cały post zamieszczony na włoskiej stronie był sponsorowany przez Sony Music. Jednak, jak wygląda płyta i co na niej znajdziemy? O tym także napiszemy! Zacznijmy od okładki, którą zamieszczam niżej.Skoro jest okładka przydałoby się także podsumować, co będzie na płycie. Otóż będzie to 12 całkiem nowych piosenek: Mi amor pende de un hilo (Moja miłość wisi na włosku); Un viaggio intorno al mondo (Podróż dookoła świata); Todo el resto no cuenta (Cała reszta się nie liczy); Un posto libero (Wolne miejsce); Vuelvo (Wracam); Sin usar palabras (Bez słów); We are family (Jesteśmy rodziną); No voy a caer (Nie będę spadać); La historia (Historia); Crazy love (Szalona miłość); Historia blanca (Biała historia); Ci vediamo quando E'buio (Zobaczyć Ciebie, gdy jest ciemno). Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu piosenki i włoskie, i hiszpańskie, i angielskie.

lodovica comello album 2015 mariposa lista canzoni

Wszelkie informacje dotyczące, o czym opowiadają piosenki i jak zinterpretowała je Lodovica otrzymacie 3 lutego, w dniu premiery. Gdzie kupimy płytę w Polsce? Przypuszczamy, iż będzie to przede wszystkim Empik. Na razie jednak ich strona internetowa nie pisnęła ani słówka... Czas pokaże! Bądźmy cierpliwi. Z góry zapowiadamy, że po pierwszym koncercie napiszemy relację z tego wydarzenia.

CIESZYCIE SIĘ ŻE LODO ODWIEDZI POLSKĘ?

14 komentarzy:

 1. Anonimowy17:25:00

  Do 3 lutego został niecały tydzień więc wątpię, a nic nie słychać żeby w jakimś sklepie ruszała sprzedaż więc wątpię że w Polsce płyta ukaże się wtedy co we Włoszech

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy17:27:00

  Jejku "Mariposa" będzie miała u nas premierę tego samego dnia co we Włoszech!! :o Myślałam, że będzie za kilka miesięcy a tu taka niespodzianka :D ♥ Już nie mogę się doczekać LodoWorldTour w Polsce nie jadę na ViolettaLive więc cieszę się, że będzie LodoWordlTour, bo na to pojadę! Muszę! ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy17:27:00

  SUPER!!!!
  TAK SIE CIESZE
  JAK TYLKO WEJDA BILETY DO SPRZEDAZY TO KUPIE MIEJSCA W PIERWSZYM RZĘDZIE

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowy17:48:00

  fajnie lodo ma wielki głos
  lecz przyzwyczailam sie do fran
  i troche szkoda że nie bedzie jej na violetta live
  jednak otwiera swoja trase dlatego jestem szczesliwa i staram ja wspierac
  sory za zamiast z z kropkom jest z pisze komorkom

  OdpowiedzUsuń
 5. Anonimowy18:56:00

  Podobno Lodo wystąpi na festiwalu Young Stars w Poznaniu 31 maja! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mariposa nie bedzie w Polsce od 3 lutego, radze nie sugerowac sie wikipedia -.-
  A Milan to po pl Mediolan

  OdpowiedzUsuń
 7. Anonimowy21:47:00

  A kiedy będzie w Niemczech ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli będziemy mieli informację na pewno Was o tym poinformujemy!

   Usuń
 8. Anonimowy22:50:00

  Za kilka lat

  OdpowiedzUsuń
 9. To wspaniale, że będą koncerty! A co do płyty, to nie spodziewałam się że będzie tak szybko w Polsce! :D Zapraszam : vlovers-forever.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Anonimowy19:15:00

  supciooo

  OdpowiedzUsuń
 11. Anonimowy19:01:00

  Boże...Po co piszecie o inny sprawach nie związanych z serialem
  Rozumiem Lodo gra Fran ale ani to nie jest ani FranTour, FranLive
  Lodo to całkowicie inna osoba niż fran

  Przepraszam jeżeli kogoś uraźłam ale tylko wwyrażam swoje zdanie :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. Anonimowy13:54:00

  Tak a wiecie ze to moja siostra i mam jej 10 plyta a wy nie

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!