18 sty 2015

[Konkurs] #DodajZnajomego


Reakcja Na Hejt  W ostatni poście klik, mogliście przeczytać szczegółowy opis kampanii pt. ''Dodaj Znajomego'' organizowanej przez The Walt Disney Company Polska oraz Fundacje Dzieci Niczyje. Zgodnie z obietnicą wystartował konkurs związany z akcją, polega on na napisaniu naszej reakcji na hejt. Zadanie jest proste i przyjemne, a nagrody kuszące. Jesteście gotowi stawić czoła internetowym wrogą? 


ZADANIE KONKURSOWE Tak jak wyżej wspomniałem zadanie konkursowe wręcz jest banalnie banalne, bowiem jedyną rzeczą którą musimy zrobić jest napisanie krótkiej hisoryjki jak MY zachowalibyśmy się w opisanych poniżej sytuacjach. ''Napisz krótko [maksymalnie 100 znaków] jak TY zachowałbyś się w opisanych poniżej sytuacjach''. 


HISTORIA PIERWSZA - Twoją koleżankę obrażają. Na swojej ulubionej stronie www zauważyłeś/aś, że Twoja koleżanka jest poniżana przez innych za swoje poglądy. Internauci szydzą z jej awatara, wyśmiewają z jej nicka i wyglądu. Co robisz w tej sytuacji. 

HISTORIA DRUGA - Ocenianie na portalu społecznościowym Koleżanka Twojej koleżanki prosi Cię o wsparcie w konkursie zorganizowanym w serwisie społecznościowym. Wchodzisz na tą stronę, widzisz zdjęcie swojej rówieśniczki, a pod nim mnóstwo obraźliwych komentarzy. Co robisz w tej sytuacji? HISTORIA TRZECIA - Granie w gry sieciowe Gdy lekcja odrobione siadasz do kompa i podłączasz się do ulubionej gry sieciowej. Zabawie często towarzyszą emocje, w końcu trzeba wygrywać za wszelką cenę. Koledzy nie szczędzą w słowach i często krzyczą na innych obrażając ich. Jak zachowujesz się w tej sytuacji?

HISTORIA CZWARTA - Twoi koledzy obrażają obcą osobę Po szkole spotykasz się ze znajomymi na ulubionym forum. Tym razem pojawia się na nim ktoś nowy i zaczyna z Wami pisać. Nagle Twój kolega zaczyna obrażać nową osobę. Dołączają się też inni. Obca osoba milczy. Jak zachowujesz się w tej sytuacji. 


NAGORDA Jak widzimy zadania są naprawdę łatwe, wystarczy skleić parę porządnych zdań żeby zdobyć NIESAMOWITE nagrody fundowane przez The Walt Disney Company Polska, jak powyżej zobaczyć możecie do wygrania są AŻ trzy zestawy płyt DVD z najlepszymi bajkami bądź filmami takimi jak ''Piraci Z Karaibów'' czy bajkami jak ''Merida Waleczna'' bądź ''Auta' 'Termin wysyłania Joczywiście jak w każdym konkursie istnieje czas do którego możemy wysyłać swoje ''wypociny'' w tym konkursie zgłoszenia konkursowe możemy zgłaszać do północy 11.02.2015 r. Dla najbardziej wymagających podaje link do regulaminu konkursu sieciaki-regulamin.

Więcej na temat kampani na: addfriend.disney.pl 

1 komentarz:

  1. Sto znaków to chyba mało, ja strasznie się rozpisuje, nie wiem czy dałabym rade, chociaż nagrody są fajne.
    :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!