19 sty 2015

[Premiera] Dzwoneczek I Bestia Z Nibylandii


BESTIA Z NIBYLANDII Na pewno każdy z was pamięta ze swojego dzieciństwa poczciwe wróżki pochodzące z Nibylandii jeżeli nie z produkcji o Dzwoneczku to tych związanych z Piotrusiem Panem. Ostatnim laty powstało bodajże aż sześć animacji poświęconym Dzwoneczkowi i jej przyjaciółką. Ostatnią produkcją tego typu był film ''Dzwoneczek i tajemnica piratów'', teraz przyszedł czas na kontynuacje przygód dzwoneczka i jej przyjaciółek w filmie pt. ''Dzwoneczek I Bestia Z Nibylandii''. Jesteście ciekawi co czeka nas tym razem? 

O CZYM Tym razem główną bohaterką nie będzie zwariowany dzwoneczek tylko jedna z jej przyjaciółek a mianowicie Jelonka, wróżka zwierzęca która codziennie dba o zgodę i bezpieczeństwo zwierząt w Przystani Elfów. Cała przygoda zacznie się w momencie kiedy do przystani przyleci wielka zielona kometa, która później okaże się tytułową bestią. Jelonka jak to wróżka zwierzęca chcąc czy nie chcąc nawiąże kontakt z bestią i pomoże mu przystosować się do środowiska. Jednak zadanie nie będzie łatwe bowiem odział wróżek do zadań specjalnych ( wróży SWAT) wyznaczy sobie za cel schwytanie pozornie groźnej bestii. Bardziej oficjalny opis znajdziecie poniżej wraz z zwiastunem...


Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów. Pomysł Jelonki jednak nie wszystkim przypada do gustu... Kiedy oddział wróżek do zadań specjalnych postanawia schwytać tajemniczego potwora, zanim zniszczy ich dom, Jelonka, ufając swojej intuicji, wraz z Dzwoneczkiem i pozostałymi przyjaciółmi stanie w obronie bestii. 

DZWONECZEK I BESTIA Z NIBYLANDII JUŻ W KINACH!

3 komentarze:

 1. To chyba ma być blog o Violettcie a nie o Disney???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Racja. Fajnie ze wspolpracujecie z Disneyem ale zamieniacie sie na blog "o wszystkim i o niczym"

   Usuń
 2. Anonimowy13:37:00

  Polecam obejrzec na http://filmiser.pl/dzwoneczek-bestia-z-nibylandii/

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!