21 sty 2015

[Gadżety] Kolekcja V-lovers 2 | Violetta:KoncertFIOLETOWE PRODUKCJE  Jeżeli chcecie przypomnieć sobie perypetie naszych ulubionych bohaterów z drugiego sezonu, to kolekcja filmowa Galapagos to właśnie coś dla ciebie lub twoich bliskich, dzięki wydaniu drugiego sezonu na DVD z łatwością możemy przeżyć wszystko od nowa, przypomnieć romantyczne sceny Leonetty czy upadłej już Dieletty. Drugą propozycją od Galapagos jest wydana niedawno bo w listopadzie płyta zawierającą cały ''Violetta:Koncert'' oraz jak to było w kinach materiały za kulis w których możemy dowiedzieć się pikantnych szczegółów na temat obsady! Co jeszcze przygotowało Galapagos? 

Violetta:Koncert oraz dwie pierwsze części drugiego sezonu Violetty zadebiutowały na DVD już dwudziestego ósmego listopada! Trzecia i czwarta część sezonu drugiego pojawiły się na rynku już piątego grudnia! klik klik klik. 


O Serialu Violetta to argentyński serial telewizyjny wyprodukowany przez oddziały Disney Channel na Amerykę Łacińską oraz Europę, Bliski Wschód i Afrykę we współpracy z lokalną wytwórnią Pol-ka Producciones. Projekt był reakcją Disneya na pozytywne przyjęcie, z jakim spotkały się retransmisje oryginalnych argentyńskich telenoweli dla nastolatek takich jak Floricienta na kanałach Disney Channel. Obsadę wyłoniono spośród aktorów z Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii i Włoch. Za scenariusz odpowiadają Solange Keoleyan i Sebastian Parotta, a reżyserią zajęli się i Jorge Nisco i Martin Saban. Premiera pierwszego sezonu Violetty odbyła się 14 maja 2012 roku. W Polsce program zaczął być emitowany na kanale Disney Channel 18 lutego 2013 roku. Serial obejmuje trzy sezony, łącznie 240 odcinków. Główna bohaterka telenoweli, Violetta, to nastolatka obdarzona niezwykłym talentem wokalnym, z czego początkowo nie zdaje sobie sprawy. Zdolności odziedziczyła po matce, słynnej piosenkarce, którą zginęła w wypadku kiedy Violetta była jeszcze małą dziewczynką. Jej ojciec, m German, jest odnoszącym sukcesy inżynierem. Bardzo kocha swoją córkę lecz bywa surowy i nadopiekuńczy. Z troski o Violettę zataja przed nią prawdę o matce i nie chce, by dziewczyna obrała tą samą drogę kariery. Po tragicznej śmieci żony zabiera córkę do Madrytu i wychowuje z dala od rówieśników. Jest świadomy wielkiego talentu dziewczyny i pozwala jej na kontakt z muzyką poprzez naukę gry na fortepianie, jednak trzyma ją z dala od mikrofonu czy lekcji aktorstwa. Wszystko się zmienia, gdy powracają do rodzinnego Buenos Aires. Violetta rozpoczyna naukę gry na fortepianie w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21. Tu poznaje swoją ciotkę Angie, nauczycielkę śpiewu, która uświadamia dziewczynie, jak wielki potencjał w niej drzemie. Violetta stopniowo rozwija, swój talent wokalny, ciężko pracuje by osiągnąć sukces, zawiera nowe przyjaźnie i przeżywa pierwsze miłosne rozterki.Bohaterowie
Violetta Castillo (Martina Stoessel) – śliczna, a do tego uzdolniona nastolatka, szczera i sympatyczna. Dla rodziny i przyjaciół jest gotowa zrobić wszystko. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Violetta to prawdziwy wzór do naśladowania.

Tomás Heredia (Pablo Espinosa) – przystojniak z Hiszpanii. Jest słodki i troskliwy. W Buenos Aires odkrywa swój talent muzyczny i... miłość do Violetty, jednak ostatecznie przegrywa rywalizację z Leónem i wraca do rodzinnego kraju pod koniec pierwszego sezonu. Wiele jednak wskazuje na to, że drogi jego i Violetty jeszcze się przetną.
León Verdas (Jorge Blanco) – pewny siebie, utalentowany, pochodzący z bogatej rodziny uczeń prestiżowej szkoły muzycznej. Poza śpiewaniem fascynuje się motocrossem. Jego dziewczyna, Ludmiła, zostawia go dla Tomása i początkowo León próbuje poderwać Violettę tylko po to, aby się na nim odegrać. Potem jednak naprawdę się w niej zakochuje i postanawia podbić jej serce.
Diego Hernandez (Diego Dominguez) – kolejny przybysz z Hiszpanii, arogancki i niegrzeczny. Od dziecka przyjaźni się z Ludmiłą. Olśniony talentem i pięknem Violetty, w drugim sezonie będzie próbował rozbić jej związek z Leonem.
Francesca Cauviglia (Lodovica Comello) – najlepsza przyjaciółka Violetty. Jest skromna, bystra i bardzo koleżeńska. Pochodzi z Włoch, a nauka w szkole muzycznej kosztuje jej rodzinę wiele wyrzeczeń.
Ludmiła Ferro (Mercedes Lambre) – arogancka, rozpuszczona kłamczucha i manipulantka, główna rywalka Violetty. Pozuje na divę, ma obsesję na punkcie swojego wyglądu i zawsze musi być w centrum zainteresowania. Ta słodka blondynka to prawdziwy czarny charakter serialu. Wiecznie knuje intrygi, a w ich egzekwowaniu pomaga jej przyjaciółka Natalia (Alba Rico Navarro).
Germán Castillo (Diego Ramos) – ojciec Violetty. Inteligentny, odnoszący sukcesy inżynier. Po śmierci żony stał się nadopiekuńczym i wręcz surowym ojcem, ale w rzeczywistości uwielbia swoją córeczkę. Spotyka się z samolubną i nieco fałszywą Jade, ale tak naprawdę jest zakochany w swojej szwagierce Angie.
Ángeles „Angie” Carrara (Clara Alonso) – siostra zmarłej żony Germána. Pogodna i charyzmatyczna miłośniczka muzyki i sztuki. To wolna dusza, która promienieje pozytywną energią. Jako nauczycielka śpiewu w tajemnicy przed ojcem Violetty uświadamia dziewczynie drzemiący w niej talent wokalny.
Camila Torres (Candelaria Molfese) – otwarta, wesoła i uczciwa. Zawsze stoi murem za przyjaciółmi i zdecydowanie broni swoich ideałów. Marzy o karierze piosenkarki.

Maximiliano „Maxi” Ponte (Facundo Gambandé) – najlepszy tancerz w Studio 21, specjalizuje się w tańcu ulicznym. Jest zabawny, pomysłowy, bystry i pełen ambitnych planów na przyszłość. 
W SEZONIE PIERWSZYM Wrażliwa, skromna, a jednocześnie niezwykle uzdolniona szesnastoletnia Violetta po kilku latach nieobecności powraca do rodzinnego Buenos Aires i wkracza w zupełnie nowy świat. Rozpoczyna edukację w prestiżowej szkole muzycznej Studio 21, jednak wyzwania, przed jakimi będzie musiała stanąć, nie ograniczą się wyłącznie do nauki śpiewu i gry na fortepianie. Violetta zaczyna buntować się przeciwko zakazom i nakazom dyktowanym jej przez kochającego lecz nadopiekuńczego ojca. Odkrywa swoje pasje i talenty, pokonuje strach przed występami na scenie, nawiązuje nowe przyjaźnie, styka się z wrogością ze strony zazdrosnych koleżanek, a jej serce zostaje rozdarte przez miłosne rozterki. O jej uczucia walczy dwóch konkurentów: Tomás i León, a ona nie potrafi zdecydować, którego z nich kocha bardziej.
W SEZONIE DRUGIM Violetta wraca do Buenos Aires jako gwiazda U-Mixu, pewniejsza siebie niż kiedykolwiek wcześniej i zakochana w Leónie, który wreszcie został jej oficjalnym chłopakiem. Jednak wraz z sukcesami pojawiają się nowe problemy. Życie miłosne Violetty wciąż pozostaje burzliwe, bo chociaż Tomás usunął się w cień, wyjeżdżając do Hiszpanii, jej związek z Leónem zostaje zagrożony przez intrygi nowego bohatera imieniem Diego, który wywraca życie dziewczyny do góry nogami. Ojciec bohaterki również wpada w poważne kłopoty wskutek knowań Jade i jej wspólnika.Czy uczucie Violetty i  Leóna przetrwa wszelkie przeciwności? Czy pozostali bohaterowie również odnajdą miłość? Czy Germánowi wreszcie uda się wyrwać z kręgu intryg?Już 28 listopada na rynku pojawią się pierwsze płyty DVD z odcinkami drugiego sezonu, a wszystkie V-lovers będą mogły uzupełnić domową kolekcję i na nowo zacząć przeżywać losy ukochanych bohaterów. Drugi sezon argentyńskiego hitu ukaże się nakładem Galapagos Films w ośmiu częściach, w edycjach dwupłytowych.
PREMIERA DVD JUŻ 28 LISOTPADA Obudź się w świecie Violetty i daj się ponieść marzeniom! To już drugi sezon serialu, który zdobył rzesze fanów na całym świecie. Poznaj pełne emocji przygody Violetty i jej przyjaciół, zobacz jak zmienili się bohaterowie i czym tym razem nas zaskoczą! Odkryj swoje przeznaczenie! To już koniec wakacji. Violetta i jej przyjaciele wracają do Buenos Aires, aby rozpocząć nowy rok nauki w Studio 21. Związki, które się rozpadły wydają się być zakończone na dobre… ale czy na pewno? A te które się nie rozpoczęły być może znajdą w końcu szczęśliwy finał? Violetta niczym Kopciuszek z bajki jest poszukiwana przez królewicza... zaraz, zaraz, przez dwóch królewiczów?! Ależ emocje!  VIOLETTA|SEZON 2| CZĘŚĆ 1| ODCINKI 1-10

PREMIERA DVD JUŻ 28 LISTOPADA Emocji ciąg dalszy! Impreza w domu Violetty jest wielkim zaskoczeniem nie tylko dla jej ojca, ale nawet dla niej samej. Ktoś wysłał anonimowego maila z zaproszeniem do wszystkich. Czyżby kolejna intryga Ludmiły? Jade i Matias, przejąwszy pieniądze Germána, próbują uniemożliwić mu powrót do pracy. Zostaje aresztowany na oczach Violetty... VIOLETTA|SEZON 2| CZĘŚĆ 2| ODCINKI 11-20

PREMIERA DVD JUŻ 5 GRUDNIA Prawdziwa afera z pocałunkiem w tle! Diego całuje Violettę. Wywołuje to ciąg nieprzewidzianych zdarzeń. Leon jest wściekły i zrywa z Violettą. German, który też widzi pocałunek, również wpada we wściekłość. A na dodatek ktoś wrzuca do internetu filmik, na którym widać całe zajście… VIOLETTA|SEZON 2| CZĘŚĆ 3| ODCINKI 21-30

 PREMIERA DVD JUŻ 5 GRUDNIA Masz wrogów? Nie spuszczaj ich z oka! Ludmiła donosi Pablo, że Violetta śpiewa z playbacku. Mimo, że to prawda, sprawę udaje się ukryć, tak, że tylko nieliczni o tym wiedzą. Violetta robi ogromne wrażenie na dyrektorze U-Mixu i ten po jej występie chce urządzić  przedstawienie, które będzie wielkim wydarzeniem. VIOLETTA|SEZON 2| CZĘŚĆ 4| ODCINKI 31-40

VIOLETTA:KONCERT Daj się ponieść muzyce! Niech zagrają emocje! PREMIERA DVD JUŻ 28 LISTOPADA! Violetta: Koncert to wyjątkowy film muzyczny uwieczniający niezwykłą, europejską trasę koncertową bohaterki przebojowego serialu Disney Channel Violetta. Koncert nakręcony został w Mediolanie. Wzięło w nim udział 12 aktorów, którzy wykonali najpopularniejsze piosenki z dwóch pierwszych sezonów serialu od hitowego En mi Mundo po roztapiającą serca wszystkich V-lovers Nuestro Camino. Ale piosenki to jeszcze nie wszystko! Violetta: Koncert to również unikalna możliwość, by poznać kulisy trasy koncertowej i poczuć emocje, jakie towarzyszyły gwiazdom tuż przed wejściem na scenę! Kiedy zobaczyliśmy fenomenalną reakcję fanów na koncertach w Hiszpanii, we Włoszech i we Francji, postanowiliśmy umożliwić fanom również w innych krajach w całej Europie obejrzenie koncertu w kinach z ich ulubionymi gwiazdami występującymi na scenie i śpiewającymi ich ulubione piosenki – powiedział Maciej Bral, wiceprezes i dyrektor generalny Disney Channels na Europę Środkowo-Wschodnią, RPA i Bliski Wschód przed premierą produkcji na srebrnym ekranie. Teraz każda miłośniczka serialu będzie mogła cieszyć się koncertowym doświadczeniem we własnym domu! Wydanie DVD tego niezwykłego muzycznego dokumentu pojawi się w ofercie Galapagos Films już 28 listopada. 


FENOMEN VIOLETTY Minęły już czasy, kiedy nastolatki z wypiekami na twarzy oglądały argentyńskie telenowele dla dorosłych u boku swoich matek i babć. Teraz dziewczęta mogą śledzić programy przeznaczone specjalnie dla nich i identyfikować się z filmowymi rówieśnicami, które przeżywają podobne rozterki, radości i dramaty – a wszystko to w gorącym i kipiącym od emocji południowoamerykańskim stylu.Od momentu premiery 14 maja 2012 roku, Violetta przebojem wdarła się na listę ulubionych seriali dla młodych dziewcząt na całym świecie. Nie inaczej stało się w Polsce, gdzie pierwszy sezon – emitowany od 18 lutego 2013 roku na kanale Disney Channel –  przyciągnął przed telewizory 5 mln widzów, w tym prawie połowę polskich nastolatek. Violetta to postać, z którą łatwo się utożsamiać. Jest skromna, szczera, sympatyczna, pragnie przyjaźni i prawdziwej miłości, a głowę ma pełną marzeń. Jednocześnie ciężko pracuje, żeby odnieść sukces, a swoją postawą inspiruje do działania.Fanki na wiele sposobów wyrażają swoje uwielbienie dla Violetty. W sieci powstają kolejne blogi i strony na temat serialu, a dyskusje na forach internetowych dotyczące bohaterów i fabuły bywają naprawdę zażarte. Dziewczęta lubią się otaczać wszelkiego rodzaju gadżetami związanymi z ukochaną postacią, a jest w czym wybierać: od czasopism, notesów, pamiętników, kalendarzy i książek, przez albumy z naklejkami, puzzle i karty do gry, po przybory szkolne, piórniki, kubki, pieczątki do ozdabiania i... zmywalne tatuaże. Fanki mają do dyspozycji nawet linię kosmetyków inspirowanych serialem, stworzoną przez polską markę La Rive. W sklepach Google Play oraz w iTunes dostępna jest aplikacja „Violetta. Muzyczna Przygoda”, wciągająca gra, dzięki której można przeżywać ekscytujące przygody wraz z ulubionymi bohaterami. Jednak szczytem marzeń wszystkich V-lovers jest bilet na jeden z koncertów, podczas których dwanaścioro aktorów z Martiną Stoessel i Jorge Blanco na czele wykonuje najpopularniejsze piosenki z serialu…Argentyńska produkcja pod szyldem Disney Channel bije rekordy popularności i przyprawia nastolatki na całym świecie o latynoski zawrót głowy!Więcej informacji o premierach DVD dla dzieci na profilu:
 
Galapagos Sp. z o.o.  to niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona w 2007 roku przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie Warner  Music Poland). Galapagos Sp. z o.o. jest kluczowym dystrybutorem  na rynku rozrywki domowej i rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel oraz produkcji wytwórni LucasFilm. Jest także wyłącznym dystrybutorem DVD oraz Blu-ray i Blu-ray 3D Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO, a także oferty DVD LEGO, Hasbro Studios, wybranych seriali Telewizji Polskiej i niezależnych polskich producentów.
The Walt Disney Company Polska (TWDC) to wiodąca międzynarodowa firma z dziedziny rozrywki rodzinnej i mediów, działająca w pięciu segmentach biznesowych: sieci medialne, parki rozrywki i ośrodki wypoczynkowe, produkcja filmowa, produkty konsumenckie oraz interaktywna grupa medialna. TWDC istnieje na rynku polskim od ponad 20 lat. Polskie przedstawicielstwo firmy powstało w 1993 roku, a otwarcie The Walt Disney Company Polska nastąpiło w roku 2003. Od 2009 polskie biuro odpowiedzialne jest za cały region Europy Środkowej i Wschodniej, obejmujący 16 krajów, z lokalnymi biurami w Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie. Od września 2012 r. TWDC Polska jest dystrybutorem filmów opatrzonych marką Disney, Disney/Pixar i Marvel, a od 2013 roku również produkcji wytwórni LucasFilm.
Za niedługo konkurs organizowany z myślą o was :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!