20 sty 2015

[Z życia aktorów] Martina zapowiada TiniCamMARTINA ZAPOWIADA TINICAM. TwitCam to bez wątpienia jedna z najlepszych atrakcji, którą organizują dla nas aktorzy. Za każdym razem to świetna okazja, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o naszych idolach oraz pokazać jak bardzo ich kochamy. Od ostatniego TiniCam'u minęło już dobre 10 miesięcy. Przez ten czas fani Tini niejednokrotnie upominali się kolejnego TwitCam'u. Po wielu miesiącach wyczekiwania, w końcu pomimo trwającej trasy koncertowej Violetta Live Martina znalazła trochę czasu dla swoich fanów i zapowiedziała kolejny TiniCam! 


Od ostatniego TwitCam'u w życiu Martiny sporo się wydarzyło: rozpoczęcie nagrań do Violetty, Juntada Tinista, premiera jej pierwszej biografii pt. "Simplemente Tini", występ na Meczu dla pokoju, zakończenie nagrań do Violetty, rozpoczęcie drugiej, światowej trasy koncertowej Violetta Live to tylko kilka przykładów wydarzeń w życiu młodej gwiazdy. Tini przez ten niemalże rok ciężko pracowała nad swoją karierą oraz stała się dojrzałą i jeszcze lepszą artystką niż była. Bez wątpienia ten rok był najbardziej przełomowym rokiem w jej karierze. Myślę, że TwitCam będzie idealnym podsumowaniem wydarzeń z minionych miesięcy.Na TiniCam'ie na pewno nie zabraknie wykonań piosenek z serialu przez Martinę. Być może gwiazda uchyli rąbka tajemnicy dotyczącej jej planów na przyszłość, po zakończeniu kontraktu z Disneyem. Pamiętajcie, że to kolejna okazja, aby wyróżnić się na tle innych narodowości oraz po raz kolejny pokazać Martinie jak my, fani z Polski bardzo ją kochamy i cieszymy się na koncerty Violetta Live, które odbędą się 29 marca, 22 sierpnia i 25 sierpnia w naszym kraju. 

Tłumaczenie: Czwartek 22 stycznia o godzinie 19 w Portugali i 16 w Argentynie #TINICAM zobacz godziny w swoim kraju! Kocham.

Wiec już za dwa dni, 22 stycznia o godzinie 20.00 czasu polskiego odbędzie się długo wyczekiwany TwitCam naszej kochanej Tinity. 

BĘDZIECIE OGLĄDAĆ? 


7 komentarzy:

 1. Anonimowy15:13:00

  Już się nie mogę doczekać. Dacie post z pytaniami po hiszpańsku, które będzie można jej zadać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ale dopiero w czwartek ;)

   Usuń
  2. Tym zajmuję się ja. Zapewne takowy post zostanie napisany już dzisiaj. Zamieszczę tam pytania i zwroty, które będziecie mogli używać. Dodatkowo pod postem macie miejsce na pisanie własnych propozycji zwrotów, które będę tłumaczyła. Wpis prawdopodobnie będzie aktualizowany przed TiniCamem, abyście mieli wszystko ba wyciągnięcie ręki. Pozdrawiam! :)

   Usuń
 2. Anonimowy16:13:00

  Dacie tłumaczenie zapowiedzi odcinka 67 ??? Bardzo proszę... Będę bardzo wdzięczna. ;) :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tłumaczenie na pewno pojawi się jeszcze dziś na blogu :)

   Usuń
  2. Anonimowy17:29:00

   Dziękuję a przewidywalna godzina ??? :)

   Usuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!