20 sty 2015

[Violetta Live] Podsumowanie koncertów w Hiszpanii


[VIOLETTA LIVE] Podsumowanie koncertów w Hiszpanii. O pierwszym koncercie - w Madrycie - było naprawdę głośno. Większość ciekawiła się jakie piosenki pojawią się na Violetta Live. Gdy poznaliśmy całą listę utworów inne koncerty już nas aż tak nie interesowały. W dzisiejszym poście podsumujemy wszystkie spektakle w Hiszpanii.


Violetta Live stało się dla nas najważniejszym wydarzeniem w roku, nie ma co się dziwić przecież 29 marca, 22 sierpnia i 25 sierpnia to widowisko będzie również u nas! Dla nas jest to niesamowite i przeżywamy to całym sobą. 
Każdy jest ciekawy jak to będzie wyglądało u nas. Stroje się zmieniają, ilość piosenek, scenografia-na co my się załapiemy? Niestety tutaj nie ma co dywagować, bo to co odbywa się w innych krajach będzie zawsze wyglądało trochę inaczej. Tym bardziej, że patrzymy na to przez ekran, to kompletnie coś innego niż ujrzenia takiego ważnego wydarzenia dla V-lovers na żywo. Teraz jedyne co przychodzi nam czuć to radość, radość, że zobaczmy ekipę z Violetty. Teraz Violetta Live odbywać się będzie przez 3 dni w Lizbonie- stolicy Portugalii. Teraz więc czas na posumowanie. Przypatrzmy się jak w Hiszpanii wyglądało show. 

MADRYT Tutaj odbył się pierwszy, najbardziej wyczekiwany spektakl. Instagram oraz Twitter były całe zaspamowane tym wydarzeniem. Ale cóż się dziwić przecież my V-lovers mamy taką wielką siłę. W Madrycie fioletowa ekipa występowała przez 2 dni. Zobaczmy nagranie przestawiające całe show :
Dla nas właśnie ten spektakl był najważniejszy (oczywiście dotychczas) , gdyż dowiedzieliśmy się jak będzie to wszystko wyglądać. Myślę, że każdemu coś przypadło do gustu. Najcięższym problemem okazał się brak Lodovicy Comello, jednak trzeba przyznać, iż ekipa mimo jej nieobecności poradziła sobie znakomicie. 


ZARAGOZA

To kolejne miasto, które odwiedziło Violetta Live. Dla jednego z fioletowych był to bardzo ważny dzień, gdyż występował w swoim ojczystym mieście - mowa tu o Diego Dominguezie. Show jak i w stolicy kraju wyszło cudownie, a aktorzy w strojach prezentowali się znakomicie. Zdjęcia przedstawiają kilka momentów z przebywaniu gwiazd w Zaragozie. 

Backstage - czyli co dzieje się przed koncertem, w tym przypadku mamy Tini, której włosy są poddane prostowaniu,a twarz makijażowi. 

Zdjęcie z fanami - na fotce dziewczyna, którą śmiało można nazwać najszczęśliwszą na świecie, bo kto by nie chciał mieć zdjęcia z Martiną, Cande i Ruggiem ? 

Koncert - 2 kolejne obrazy ukazują sam koncert, na który wszyscy V-lovers przebywający w Zaragozie czekali 


Teraz filmik z owego wydarzenia :

BARCELONA


Barcelona to trzecie miasto w wycieczce po Hiszpanii. Tak samo jak w Madrycie obsada zawitała tu już choćby podczas nagrywania 3 sezonu. Miasto piękne i na pewno przygotowane na niesamowite show we fioletowym stylu. 
Podobnie jak w innych miastach aktorzy trochę pozwiedzali, ale w szczególności centrum handlowe. Zobaczmy na zdjęcia :

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Zdjęcia ukazują spotkanie z fanami, a także występ przy utworze On Beat.
Z pewnością barcelońska widownia bawiła się znakomicie. Po takiej adrenalinie danej przez Violettową obsadę na pewno długo tego nie zapomną. Niżej filmik z YouTube przedstawiający występ.

MALAGA 

Miasto, które jako 4 odwiedzili Tini, Jorge, Alba i reszta. Po nim czeka ich jeszcze tylko Sevilla, gdyż następnie aż na 3 dni wybierają się do portugalskiej Lizbony. Zobaczmy przez zdjęcia i filmik jak wypadł spektakl.

Bezpośredni odnośnik do obrazka


Jak widać na zdjęciach Tini, ale także inni odpoczywali, odwiedzili plaże, gdyż niedługo musieli włożyć masę pracy w kolejne próby i sam występ.
Zobaczmy jak wyszło ukoronowanie prób czyli prawdziwe Violetta Live


SEVILLA

Sevilla to już ostatnie miejsce jakie odwiedziła ekipa z Violetty. Miasto jest nam znane, gdyż wiemy, że ostatnie odcinki 3, a zarazem ostatniego sezonu telenoweli będą kręcone właśnie tam. Ale wracając do Violetta Live to w dniach 17 i 18 stycznia właśnie tam zabłysły fioletowe reflektory. 
Zapewne jak w innych miastach V-lovers szaleli z zachwytu. Zobaczenie idoli to największe spełnienie marzeń. Przypatrzmy się fotką i filmikom. 
I na tym mieście kończymy podróż po Hiszpanii. Jorge, Mechi, Facu, Tini, Alba, Diego, Samu, Cande, Rugg teraz mogą cieszyć się odwiedzeniem fanów w Portugalii. Co przyniosą koncerty w Lizbonie? 


A o tym jak wygląda Meet&Greet w poście Oli KLIK

PODOBAJĄ WAM SIĘ WYSTĘPY  VIOLETTA LIVE?

1 komentarz:

  1. Filmiki są super, nie mogę się doczekać aż Tini będzie w Warszawie!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy wam za to że jesteście tutaj z nami!